arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, už nevím, co s vlasy. Jsou jemné, řídké, padají, mastí se... zkrátka děs. Včera mi doktorka poradila tuhé šampony, že jsou prý šetrnější. Znám akorát od firmy Lush, ale nechce se mi za ně dávat tak veliké poštovné. Znáte ještě jiné tuháky jiných značek?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já už jsem tu někde psala, že používám šampon z mýdlotéky U Tří lilií a jsem moc spokojená (víc než od Lushe), ale poštovné mají také drahé. Koupila jsem jich víc najednou a je fakt, že kostka mi vydrží tak na 5-6 měsíců (vlasy si myji 2x týdně), takže když se to rozpočítá, nevyjde to nijak draho.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám teď tenhle a sice krásně voní, ale dvakrát nadšená nejsem http://pemi.cz/content/catalog/ma_provence_bio_sam pon_suche.jpg ten jíl mi nedělá asi dobře na vlasy, chce to pak hodně kondicioneru, abych neměla chemlon. Mamce to zase vyhovuje. Se musí asi vyzkoušet co komu sedne. Od Tří lilií jsem si taky koupila, ale zatím čekají na užití
A stran šetrnosti asi záleží na tom jakééé tuhé šampony versus jaké tekuté šampony, ne?
Plus teda když od lush koupíš víc na jedno objednání, tak se ta pošta taky dá polknout. Případně poprosit někoho kdo frčí do Prahy (Ale teda sice je ráda mám, no za zázrak je taky prohlašovat nemůžu...)
Jak často si myješ vlasy? Já si meju denně, max obden, jinak bych měla taky hnusně mastný vlasy a navíc mě pak i svědí pokožka atd. Takže jestli je máš mastný po třech dnech, tak to je normální

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na yvonne_s: Myju každý den nebo max obden. Je to zoufalý, ale nic mi na tu mastnotu dlouhodobě nezabírá. Vždycky je to na chvíli.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To chápu, je to hezkej vopruz Možná máš tak předrážděnou pokožku, že tak hrozně mastí... Z čeho ti řekli na kožním, že to je? Jakože CO je problém?
Každopádně tuhýma šamponama nic nepokazíš. To poštovný je sice hodně nepříjemný, ale zase kdyby to mělo zabrat, tak k nezaplacení.
A suchý šampony používáš? Není to teda žádná hitparáda, ale jako nouzovka...
Taky kdesi doporučovali spláchnout vlažnější vodou, že čím víc horká, tím víc mazu pokožka produkuje... A po čem mívám těžký vlasy jsou šampony s mořskou solí, dělá mi to lehce do chemlonovita, tak třeba by ty tvý pak nebyly tak lehounký.
A na kvalitu celkově hodně lidí doporučuje brát Biosil.

arrow
profile_image
Rehny
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus napsat do Googlu Tuhý šampon a hned ti vyskočí několik odkazů. Tuhé šampony si můžeš objednat buď z mýdlotéky nebo z Fleru, tam je toho taky habaděj.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla ayurvédský mýdlo Visaku, je určený i na vlasy a teda nic moc. Lush mi taky extra šetrný nepřijde. Přírodní šampon nebo šampon bez silikonů udělá lepší službu, nezkoušela jsi?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na blackberry: Mně silikony ba dokonce sedí víc než ty bez silikonů. Mám melírovaný vlasy a ty silikony potřebují, si myslím. Měla jsem Alverde, Isana, Balea apod. bez silikonů a vždycky byly fajn jen na chvíli. Prostě žádnej zázrak. Jedinej zázrak na vlasy mi udělal Elséve s aktivním seleniem, kterej už není nikde k dostání. Vždycky, když ho vidím, tak si jich nakoupím hafo do zásoby pro mě i pro přítele, ale teď jsem je už cca rok neviděla.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji VeronikaEma: Mně silikony ba dokonce sedí víc než ty bez silikonů.

Aha, ale ty tuhý budou právě taky bez silikonů. A nezkoušela jsi třeba kombinaci šampon bez silikonů a kondicionér silikonovej? Mně se totiž po silikonovým šamponu mastí vlasy dřív, takže to většinou takhle kombinuju. To je škoda, ani třeba na netu ho někde nemají?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené