arrow
profile_image
Gigigirlone
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem tukožroutskou taky zkoušela, opravdu jsem těch 6 kilo shodila, docela mi i chutnala.
Ale.... asi 5tý den mi po těle vyskákala svědivá vyrážka..... kožní mi říkala že to je buď tím celerem co v té polívce je( jeden z nejsilnějších alergenů mimochodem) a nebo taky tím že se do krve vyplavují škodliviny z těch tukovejch buňěk( dle mě ale spíše alergie) každopádně..... za těch 14 dnů co jsem byla s vyrážkou doma jsem to o5 přibrala zpět.

arrow
profile_image
monika
od 20. 11. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj já jí také držela celý týden ale zase se to nabere.

arrow
profile_image
Zakyna
od 5. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, já jsem jí minulé léto také zkoušela, ale celý týden jsem to nevydržela.. Po pěti dnech jsem s tím skončila, protože už se mi příčila.. Každopádně měla jsem dole 1kg a jakmile jsem začala jíst, tak jsem to měla hned zpátky.. Takže lepší si netrápit žaludek a stravovat se přiměřeně s kupou zeleniny a jít na procházku se psem do lesa..

Ahoj, taky přidávám zkušenost. Během 5 dní jsme zhubla 4 kg.Šlo to hodně poznat, nicméně je jasné, že to není nic trvalého.Nicméně jako očista nebo poslední "záchrana" před nějakou akcí je to super, doporučuju.

( ..jinak podruhé, když jsem tuhle dietu držela, jsem si navařila polívku, ale z hrnce ( překvapivě ) skoro nic neubylo, tudíž nemusíte ani vařit tu polívku, stačí dodržovat jídelníček. Ale třeba se jí někdo "nepřejí", tak jako já a bude to držet na 100% )

Polívku jsem zkoušela,ale moc mi nechutnala,ale protože miluju rychlou zelňačku,tak jsem si ji týden vařila (brambory,kys. zelí,zakys. smetanu,párek,kmín,sůl) a 3 kg byly taky dole,takže si myslím,že jakákoliv ne moc kalorická polívka se dá jíst celkem dlouho,když nám chutná .Já jsem takový blázen,že když mi fakt něco zachutná,tak jsem schopná to jíst neustále aniž by se mi to omrzelo . . .Zkoušela jsem si udělat tu francouzskou bramborovou kaši podle Agáty Hanychové . . .akorát místo smetany jsem dala odtuč. mlíko . . .a fakt mňamka,takže kdybych ji měla jíst pětkrát denně a celý týden,tak mi to nebude taky vadita vsadím se,že výsledek se taky dostaví.

arrow
profile_image
veeerrca
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tohle jsem už držela před asi 3 lety a zhubla jsem za 6 dní 5 kilo. Teď to určitě vydržím celý týden. Držte mi palce, když už jsem to zveřejnila tak to zvládnu. Potřebuju do plavek mám 168 cm/58 kilo začnu zítra ... stačí tak na 54 aspon

arrow
Neprodává v Bazaru

Zhubla jsem 6,5 kila. Opravdu jsem nejedla nic jiného. Po 14-ti dnech sem si dala normální oběd a nejen že mě doprovázela neskutenčná bolest břicha, ale nabrala jsem co jsem shodila( samozřejmě né jen po jednom teplém obědu, jedla jsem dietně, ale nejedla jsem už polévku)..Shodila jsem hodně v bříšku a zadečku.
Za ty bolesti mi to ale opravdu nestálo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem si také v listopadu myslela, že je to skvělý nápad . Nakoupila jsem si na to suroviny, uvařila. A snědla asi 3 lžíce - a letěla jsem zvracet! Měla jsem pocit, že vyzvracím všechny vnitřnosti. Fůj, už nikdy více. A to jsme si ještě uvařila 2 hrnce naráz! .
No není nad normální hubnutí - zdravá strava, sport. I když to nejde tak rychle, ale alespon beu jojo efektu .

arrow
profile_image
Monulína
od 9. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím holky, napadá mě, jestli by bylo možný tu tukožroutskou polívku třeba nějak pozměnit, jestli by výsledek byl stejný. Dát ten bujón, vodu, ale tu zeleninu - dát prostě jenom takovou jakou mám ráda, třeba mraženou směs apod. Aby to bylo snesitelnější. A jinak dodržovat dietu tak jak se má. Co myslíte? Zkoušela to některá z vás? Já to začnu zkoušet od zítřka, tak uvidíme.

arrow
profile_image
Monika_18
od 13. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahojky,
moje mamka si jí dává vždycky na pročišťování těla.A zatím si nějak neztěžovala.Chtěla bych se zeptat kdybych jí jedla třeba týden a do toho tancuju denně Zumbu tak jestli to taky tak rychle zas naberu zpět když v tom mám i ten tanec

Reaguji na Monika_18:
Myslím, že akorát tak omdlíš.

arrow
profile_image
verjas
od 19. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Myslím, že tahle polévka je hlavně pro začátek toho, že chceme něčeho dosáhnout. Větší inspirace než rychle zhubnout není a ten kdo po týdnu s ní začne normálně jíst, nechce ničeho dosáhnout. Já si ji mixuji. Jím ji několikrát do roka, ale za tento rok s pravidelnou stravou a hlavně S POHYBEM, bez kterého to prostě nejde mám dole kolem 18kg. Ale za rok! A proč? Protože jsem to opravdu chtěla! Týden nejíst a pak žrát a nehýbat se? Brát prášky ,,na hubnutí,,? Ne. Přeji hodně úspěchu a pamatujte- STAČÍ CHTÍT !

arrow
profile_image
alianka
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, oživuji toto téma, tak jsem zvědavá, jestli se ke mně někdo přidá. Já právě potřebuji nastartovat hubnutí a zdravější životní styl a tak jsem se rozhodla pro tukožroutskou polívku. Trošku jsem si to upravila, právě aby mi to nešlo ze svalů, jím kromě ní každý den i kousek masa, sýra, ryby, bílek, ráno jogurt. Zato jsem vynechala ovoce, má dost cukru. Jen první den jsem si dala k snídani jablko, protože jsem ji ještě neměla uvařenou a potřebovala jsem něčím zaplácnout žaludek. Jím ji teď třetí den a pořád k ní nemám odpor, mám zeleninové mixované polévky hodně ráda, sice tady to zelí je navíc, než co bych si normálně uvařila (a množství cibule), ale jinak je to pohoda. Jasně, že mám chutě, zvlášť když mám připravovat večeři pro dceru a manžela, ale dá se to. Potřebuju zhubnout 10 kilo, abych se cítila trošku k světu a ideálně pak dalších 5 -8. Přibrala jsem po antidepresivech (právě těch 10kg), i když ani předtím jsem nebyla zrovna proutek, ale dalo se to... Samozřejmě se pak chystám dodržovat zdravější stravu a pohyb, ale potřebuji pro lepší motivaci na začátek něco, co je trochu radikální, aby se mi stáhnul žaludek a taky abych viděla nějaký výsledek, ze kterého bych měla radost a který by mě inspiroval k lepšímu výkonu

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jenže cukr je taky třeba - jako palivo pro tělo - a právě ten z ovoce je zdravý. V té zelenině, co je v polévce je sice taky, ale je otázka, kolik ho tam zbyde po uvaření. Pokud vynecháte sacharidy, budete úplně bez energie, navíc budete mít chutě.

arrow
profile_image
alianka
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau: hmm na tom něco bude, tak já tam to ovoce zařadím, díky za radu!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené