Tak by mě zajímalo, která země je na dovolenou lepší (jasné 100 lidí= 100 chutí) alw přece jen když už za to mám dát takové peníze, tak mě zajímá poměr kvalita - cena a tak. Někdo říká že v Turecku jsou nádherné pláže levné jídlo a tak a někdo si zase vychvaluje Španělsko. Tak mi poradte s vlastí zkušenosti a nebo jen tak co je vám asi víc sympatičtější.

Turecko

No ono záleží do jaké části plánuješ jet nedá se to říct jestli Turecko nebo Španělsko. Já byla ve Španělsku v Andalusii (pod Malagou), asi něco přes 100km to bylo do Gibraltaru a byla to bomba. Tam nahoru (nad Barcelonu) jak jezdí Češi mě to neláká a ani nelákalo.
V Turecku jsem byla v Bodrumu a taky super!
Ale pokud mám porovnat tyto dvě oblasti, kde jsem byla, tak Španělsko!

Za mě jednoznačně Turecko - Turecká riviéra

arrow
profile_image
yxyxyxyxyxy mojeid
od 20. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Španělsko

arrow
Neprodává v Bazaru

Jednoznačně Turecko

Reaguji na Fellys:
Achjo
Vybrala jsi dvě země, ve kterých jsem pokaždé zažila úžasné dovolené.
Mentalitou je mi blíže Španělsko, na Costa bravě v Lloretu jsem byla několikrát a vždycky se tam ráda vracím, na každém rohu bar nebo diskotéka, pláže čisté, moře super a s hotelem jsem byla spokojená.
Ale ... zatím nejlepší dovolenou jsem zažila v Turecku, na Egejské riviéře - konkrétně v tomhle hotelu: http://www.etravel.cz/hotel-la-blanche a kdyby byla možnost jet znovu tam, tak neváhám.
Takže ti rozhodování opravdu nezávidím (já dovolenou letos nestíhám, takže můžu jen poslintávat )

arrow
profile_image
anngirl
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Každé má co do sebe, já si možná o chlup víc zamilovala Španělsko Promenády, sangria, v noci jsem se nebála sama chodit,... Turecko bylo také úžasné, ale v noci bych se tam sama projít nešla Toto rozhodování ti také opravdu nezávidím

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Španělsko byla nádhera!! Do Turecka bych ráda...

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Španělsko mám velice ráda, zatím to byla asi moje nejlepší dovolená V Turecku jsem nebyla, takže to posoudit nemůžu.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě určitě Španělsko, jednou bych tam chtěla žít, kdybych mohla, miluju tenhle stát Krásný čistý pláže, skvělý noční život a hrozně milí lidi Ale v Turecku jsem nebyla, takže nevím co je lepší, i když nevím proč, ale asi bych stejně byla na straně Španělska

...no asi to orzhpodnou peníze.... chceme nejspíš hotel + all inclusie¨ve a hlavně čisté pláže - spíše písek ale to je jedno A aby se v tom městě něco dělo a tak.....cena okolo tech 10 000 tisíc ale myslím že to přestoupne.

arrow
profile_image
Lejlina
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

za mě Turecko,Kleopatřana pláž patří mezi ty nejkrásnější písčité pláže v Evropě , byli jsme v Alanyi-hotel+ all inclusive a vyšlo nás to na 13 000 za jednoho,...ale opravdu to stálo za to, stoprocentně tam zase někdy chci jet....ale zase do španělska bych se taky ráda podívala, myslím že ať si vybereš jedno nebo druhé, bude to pěkná dovča

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já raději jezdím do Španělska, v Turecku jsem byla loni, ale Španělsko se mi líbí mnohem víc záleží taky na části kam jedeš a určitě i na hotelu. Co letos pozoruju ceny zájezdů tak Turecko je o něco levnější než Španělsko, ale i tak se letos chystám do Španělska, konkrétně na Mallorcu a tam se už velice těším )

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Španělsko, miluju to.....rozumím jim a je mi tam dobře. Právě jsme se vrátili z Mallorcy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené