arrow
profile_image
Eddie
od 4. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všechny odvážné!Za týden jdu na operaci dolních víček a protože jsem měla dost času, prostudovala jsem si Internetu do čeho jdu.
Teď zrovna sleduju záznam jedné operace a musela jsem si k tomu nalít dvojku červeného abych to dokoukala. Ta "herečka" je v narkoze, to já nebudu a těším se až to budu mít za sebou.
Pro jistotu jsem si naplánovala 3 týdny dovolené a po přečtení diskuze mám pocit že to snad ani nebude stačit; zítra jdu nakoupit Wobenzym a Auriderm. Jsem ráda že jsem si mohla přečíst vaše zkušenosti a díky tomu snad nebudu šílet když za 14 dní nebudu úplně fit. Ahoj Inka

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eddie,
samotná operace není nic. Horší pro mne bylo to potom- psychika, šok, že místo krasavice je ze mně zombie- a ve vlastní režii.
Konkrétně u spodních se časem přidal pocit- to není možné, že by mně to TAK omladilo! A stalo se...xichtík mi zkrátili, což celkovému vzhledu jenom prospělo...
Ale oproti fotkám "před" vypadám hloupější.
Anebo zkrátka opravdu hloupnu...
Maria

Eddie
Místo Wobenzynu si kup homeopatikum Arnica montana v ředění 9 CH a ber 5 kuliček 2-4 x denně týden před a týden po. Budeš se hojit ukázkově. Mám to odzkoušené. A vyjde Tě to o hodně levněji. Při max dávce budeš potřebovat 4 balení, jedno cca 80 Kč. Já jdu po Velikonocích na horní víčka. Tak ať nám to dobře dopadne.

Cituji: " Arnica montana je jedním z nejznámějších homeopatických léků. Její účinky byly opakovaně prokázány při zkouškách léků na pohmoždění a poranění. Mnozí plastičtí chirurgové na ni přísahají a tvrdí, že výrazně redukuje krevní podlitiny při kosmetických chirurgických zákrocích. "

arrow
profile_image
nica
od 6. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky ženský, taky o nich přemýšlím, ale bojím se jizev. Četla jsem tady jak moc jste spokojený, proto by mě zajímalo kdo vám udělal takovou pěknou prácičku Jinak těm co jsou před držím palečky!

Eddie, tak jak ti radí angie, já to taky užívala, začala jsem už 3 dny před operací a neměla jsem žádný otoky a jen jednu modřinu a to fakt malou, po 7 dnech mi vyndali stehy a já šla 8 den do práce, nikdo nic nepoznal, namalovala jsem si lehce oči, takže super
nica, jizvy nejsou vlbec žádný, teda pokud netrefíš na trotla operatora, musíš si fakt vybrat dobrou kliniku a ját třeba na 2 konzulatece, oči jsou oči

arrow
profile_image
Eddie
od 4. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj ,
Angie a Libi moc děkuju za rady, tu Arniku si koupím.
Chtěla jsem si v lékárně koupit Auriderm, ale bez úspěchu a to jsem byla ve třech, k nám na sever to prostě ještě nedorazilo.
Nabízeli mi jiné výrobky, ale to bylo spíš na úrazy, měla jsem si to objednat přes Internet, teď už to do operace nestihnu a kdyby mi to dodali až po zákroku, tak se bojím, že bych chudáka poslíčka vyděsila k smrti.
Asi by myslel, že se tu natáčí dalšíl Adamsova rodina.
V pondělí v 10 jdu na řadu a začínám se docela bát, tak mi prosím držte palce.

Ahoj, taky mám týden před operací dolních víček a po přečtení diskuzí musím říct, že mám smíšené pocity, doufám, že to nezruším. Jdu v Plzni k doktorovi Šolcovi, nevíte o něm něco? Je to prý výborný plastik, tak doufám, že budu ok. Jen jsem lehce zmatená , jelikož tady všude čtu o tom, že tukové váčky jsou odstraněny, ale tenhle doktor mi říkal, že je neodstranuje, jelikož pak vzniká pohled prázdných očí, což mi vcelku přijde logické, ale na druhou stranu nechápu kam je chce přemístit...

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

evera
Asi Ti je přemístí pod oči,což je super,protože potom nevznikají kruhy pod očima.Já měla příšerný váčky,jsem moc spokojena,ale radši bych byla,kdybych mně je také přemístil a ne odstranil.Je fakt,když málo spím kruhy pod očima mám,ale oproti vakům je to nic,tak že spokojenost,ale Ty to budeš mít leší,že nebudeš mít ty ktuhy a místo pod očima budeš mít pěkně vyplněné.Přeji hodně štěstí.

díky za podporu. Můžeš mi po pravdě říct, jak to bolelo? mám z toho docela hrůzu. Možná jsi to tady již psala, nevím, nemáš foto před a po?? Díky

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

evera
Neboj,je to docela v pohodě.Já byla na operaci daleko od bydliště,než jsme dojeli s manželem domů,tak pravý oko naprosto v pohodě,ale levý bylo děs,ale to bylo tím,že jsem měla pošrábanou rohovku,tak jsme byli i na pohotovosti,myslela jsem ,že bolesti zešílím,měla jsem pocit cizího tělesa v oku,ale bylo to právě tou rohovkou.Jinak mně nejvíc z celé operace vadilo svícení do očí,popisuji to v diskusi dolní víčka.Jsem totiž světloplachá,tak že pro mě to bylo hrozný,ale jinak se vše dalo vydržet,jsem po operaci necelé 2měsíce,a vůbec ničeho nelituji!

Tak snad to přežiju. Tu rohovku jsem si taky jednou zažila. To mě nechtěně strašně praštil do oka syn při jeho bolestivém vyšetření. Máš pravdu, bolest to byla šílená. Jen mě děsí, že ti to udělali/asi/ při tom zákroku. Už bych to chtěla mít taky za sebou, závidim ti. Taky doufám, že do 14dnů budu v pohodě, musím pak do práce!

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

evera
Nevím,jestli mi to udělali při té operaci,je fakt,že jsem to již mohla mít před tím a jak se do toho oka svítilo,tak prostě pocit cizího tělíska v oku,mě nutil si to oko mnout a je docela možný,že jsem si ji poškrábala sama.I ten doktor na očním mi to říkal.Fakt nevím,důležitá pro mě byla informace,že se to do 5dnů zhojí a nezůstane to.Pak napiš své zkušenosti,jsem zvědavá s tím přemístěním tuku,myslím,že budeš spokojena.Myslím,že ty spodní víčka udělají mnoho.

Můžz se tě ještě zeptat kolik ti je let? Mě je 35. A trochu mi taky vrtá hlavou, že říkají, že to vydrží max 8 let. To asi pak budu muset jít zas, ale na druhou stranu co víme, co bude za 8 let, že jo!!!

Holky já jsem si nechala operovat dolní víčka před 5 lety a dokonce mi je operovali i s kontaktníma čočkama(mám 7 dioptrie a bez nich jsem,jak když vstoupím do prádelny), ubezpečili mne,že je můžu v oku normálně mít(tehdy jsem měla ty co první den v měsíci nasadím a poslední den v měsíci vyhodím)....taky mi ji dělali jen v lokole,ale vzhledem k tomu,že jako každej zdravotník jsem posera,tak jsem se premedikovala Dormicem a vůbec nic si nepamatuji...za pár let určo půjdu na horní..

arrow
profile_image
kajkamorka
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

evera
Mně je stejně jako Tobě.Nevím,někde jsem četla,že to je individuelní.Někdo nemusí jít už nikdy a někdo třeba po 10letech.Záleží co máš také za problém.Já měla ty tukový váčky,bylo to fakt hrozný a někomu se ten tuk tam zas může udělat.No a někdo jde na opku,aby se zbavil vrásek pod očima a někdo kruhů pod očima,což nejsou váčky,ale lidé dost často říkají váčkům také kruhy pod očima.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené