arrow
profile_image
Pixie
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem,

Poslední dobou hodně vídám mezi mladými, teenagery i celebritami ležérní styl a vlasy ,na uklízečku' - nejčastěji svázané bandanou v různých barvách. Mně osobně se to líbí, a tak mě zajímá i Váš názor. Nosíte, líbí se Vám to?

Mně se to líbí, potkala jsem taky pár holek, co to nosily a vypadalo to hezky Já bych tak ven klidně šla, ale jsme malé město a všichni by tu na mě koukali jak na blázna. Ale co, je to každého věc, co nosí, takže za mě ano

...líbí se mi to do chvíle než to na mě bude vyskakovat z každého rohu a bude to další fcb,blog a všesociální síťová uniformní fetiš stejně jako třeba všechny DIY čelenky,půlka hlavy podholená atd(v oblečení to supluje ustřihnuté šortky ze starých Levi's a boty boty jeffrey campbell)

Nelíbí se mi to. Přece existuje tolik pěkných účesů. Nevím, proč bych měla chodit takhle neupravená (teda dle majitelek upravená). Zrovna nedávno jsem viděla v buse holku, která měla látkovou čelenku a svázaný vlasy do culíku - přesně takhle to nosím do vany. Vypadalo to strašně. No ale ať si každej nosí co chce

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě se to líbí, jen když je to vhodně zkombinované s celým outfitem...spolužačka to hodně nosila k jakému si ''r'n'b'' stylu a to vypadalo pěkně...jenže můj styl je trochu jiný a nevím teda jak bych to kombinovala...neumím si třeba představit holku v kabátu a na jehlách a na hlavě tohle

arrow
profile_image
Pixie
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tessie_Kett: To jo, to je takový rozdíl.. i když se podíváte třeba na Prahu a na Londýn, tak se Praha (a ČR obecně) dost bojí výstředností..
Reaguji na prorsum: Ano, uznávám, je to teď součást módních výstřelků a úplně si to vystihla, ten aktuální trend. Stačí se podívat na weheartit nebo na polyvore, ale líbí se mi to. Přikládám fotky pro představu pro ostatní.
Reaguji na bucinek07: Ani mě se to s látkovými čelenkami nelíbí, ale tyto šátky ,uvaž si na sto způsobů' se mi naopak líbí moc. Možná v tom to je. Někdo si to udělá, když jde do vany a někdo s tím jde ven a ukáže ,světu' , že se nebojí extravagance - vyvolá tím možná pohoršení, ale určitě najde i svoje obdivovatele. To se mi na módě líbí.

Nelíbí. Ten první obrázek ještě ujde, jelikož tam moc ten šátek nejde vidět..

arrow
profile_image
Pixie
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikoletka2: To samozřejmě, na tom záleží. Já se oblékám do různých stylů, podle nálady. Někdy mám chuť na kytičkové šaty s vysokým pasem a doplním jen cardiganem a někdy si zvolím takovýhle styl.
Reaguji na Consuela Banana Hammock: Věc názoru, já si naopak myslím, že je fajn, když si už někdo vezme něco výstřednějšího, aby to bylo vidět.

Cituji Pixie: když si už někdo vezme něco výstřednějšího, aby to bylo vidět.

Ale vždyť jo, mě je jasné, že to má být vidět, a klidně mám ráda i výstřední kousky, jen tenhle se mi nějak nelíbí. A ne pro to, že je to ala uklízečka, či účes do vany....

Cituji Pixie: Ano, uznávám, je to teď součást módních výstřelků a úplně si to vystihla

díky...ale jsem muž

Mě se to líbí ale jen u černošek a mulatek nevím proč u bílích ne tam mě to přijde jako atrapa

arrow
profile_image
Pixie
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prorsum: Omlouvám se, na Omlazení už to automaticky beru v ženském rodě.

Reaguji na Tessii: Myslím, že černošky a mulatky s tím dokonce přišly.

arrow
profile_image
Andrea-Bone
od 7. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se to líbí a když jsem si to vzala tak to v mém malém městečku nepochopili a koukali na mě jak na blázna.

Mám ráda čelenky a různé ozdoby do vlasů, tohle na mě ale působí alá hastroš..takže nelíbí.

Ještě na té Rhianě (jestli to je ona) to vypadá dobře. Snědým typům tohle sedí. Ty další blondýnky už vypadají jak hastroši.

No je to asi móda, ale souhlasím s příspěvkem výše, že za chvíli budou holky jak přes kopírák.

arrow
profile_image
cokoladovasusenka
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

třeba tady u toho prvního obrázku se mi to líbí, objemnej drdol a ten šátek, to vypadá fajn, ale s těma rozježenýma vlasama v obyč culíku teda ne jinak té blondýně by ten červenej slušel, ale právě s jiným učesem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené