arrow
profile_image
Angiiii
od 30. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už delší dobu se chystám ke svému dalšímu ráznému kroku - stříhání .... nyní mám na hlavě asi něco takového, ale čím dál se mi začíná líbit účes, který nosí právě Vlaďka Erbová ... Co si o něm myslíte - líbí se vám ? jak si myslíte, že reaguje právě okolí, když vidí někoho tak ostříhaného ? Hodně lidí mi to i celkem vymlouvá, že člověk vypadá prý jak nemocný, ale mě stejně pořád hodně láká Ještě teda hodně uvažuji o účesu, který nosila V.Beckham, ale Vlaďka stejně vede

Já bych do toho šla, řekla bych, že se tak odlišíš od davu a budeš zajímavější. To byl také důvod Vlaďky proč se nechala takhle ostříhat, aby nebyla tuctová. Což se podařilo.

K účesu Vlaďky Erbové - moc se mi líbí, ale může si ho imho dovolit jen (hlavně) majitelka plného a souměrného obličeje s výraznýma očima. Dlouhé vlasy ledacos zakryjí, tady jdeš prostě s kůží na trh.

Hodně záleží na tom, jaký máš tvar obličeje a celkový výraz. Chtělo by to tvojí fotešku Líbí se mi, když má slečna jemný obličej a k tomu je hezky nalíčená. Nevím, proč do toho tahám líčení, ale mám takový pocit, že čím kratší vlasy máš, tím upoutáš na sebe větší pozornost...
Třeba mě by krátké vlásky neslušely, protože mám velká kukadla...

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj,

no mě se tenhle účes hrozně líbí, je parádní .) takže určitě jsem pro!! ovšem ne každému sluší, je potřeba respektovat tvar obličeje, všechno... zkoušela sis zkusit, jak budeš vypadat třeba na taaz.com? nemůžeš přihodit i svou fotečku, jak vypadáš teď?

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky tak já mám opačný názor, mě se to nelíbí vůbec, zrovna minule jsem si říkala, že je ostříhaná jak kluk...nepřipadá mi to vůbec žensky...
ale záleží právě také na tom, jestli se ti "klučíčí" střihy líbí,víš , jestli se nebojíš, že ztratíš tu ženskost

Beckhamce to sluší - ona je prostě dokonalá ženská, ale Erbová je hrozná - hrozně tvrdá a nevypadá to na ní vůbec žensky.
Ale každého věc, jestli se chceš takhle nechat ostříhat - udělej to, ale já bych to asi neudělala.

Cituji Angiiii: Ještě teda hodně uvažuji o účesu, který nosila V.Beckham, ale Vlaďka stejně vede

Možná bych se nenechala stříhat jako Vlaďka, která je ostříhaná na jedno brdo, ale zkusila bych ten krátký účes oživit diferenciací délky střihu na různých místech (po straně kratši, atd.)

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

MissHilton tak to já bych řekla právě naopak Erbová ano, Backham ne

arrow
profile_image
tatjana
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, určitě do toho běž.
Ja jsme měla cely život vlasy po lopatky, lehce zvlněné, jsme jemný, spíše dětský typ s kulatým obličeje a velkýma očima. Přesto jsme se nechala ostříhat jako Rihanna a obarvit na černou. Ze začátku to byl velký šok. Ale všichni mi to moc chválí, od chlapů pořád poslouchám, jak mají sice běžně rádi dlouhovlasé slečny, ale že tohle se jim opravdu líbí. Určitě teď vzbuzuju mnohem více pozornosti, odlišila jsem se od davu. Nelituju a rozhodně momentálně neplánuju se vracet k dlouhým, už to mám asi půl roku a max. spokojenost i co se úpravy týče.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já tak chodila, ale ne že bych chtěla - mám nekvalitní vlasy, nic moc jiného nezbývalo.
názory mužů - je to hnus, vypadáš jak kluk. od té doby, co jsem si nechala narůst vlasy, mi důrazně zakázali, abych se kdy ještě stříhala...
názory holek - super, strašně ti to sluší.
to jsou většinové názory, jistě jsou výjimky. ale všeobecně záleží na tobě, jestli se chceš líbit mužům, nebo ženám
a jak už bylo napsáno - tento účes chce "xicht". já ho mám, výrazný, klasický a souměrný. ženě s nevýraznýma očima, rty a úzkým obličejem to slušet nebude.

názor na vlaďku - s dlouhými vlasy vypadá mnohem líp, pokud jste ji tak někdy někdo viděl. měla krásné vlasy. dřív se mi tak i líbila, ale poslední dobou se nějak změnila v obličeji, zestárla, ztrhala se...a měla by podle mě začít uvažovat nad změnou.

Cituji tatjana: spíše dětský typ s kulatým obličeje a velkýma očima

Cituji tatjana: Určitě teď vzbuzuju mnohem více pozornosti, odlišila jsem se od davu. Nelituju a rozhodně momentálně neplánuju se vracet k dlouhým, už to mám asi půl roku a max. spokojenost i co se úpravy týče.

Jůůů, nehodila by si sem prosím svou fotešku? Zní to moc dobře a já jsem hrozně zvědavá

Cituji imoen: názory mužů - je to hnus, vypadáš jak kluk. od té doby, co jsem si nechala narůst vlasy, mi důrazně zakázali, abych se kdy ještě stříhala...

Přesně tak, ptala jsem se dřív svých kamarádů, co říkají na to, když má holka krátké vlasy. Většina z nich byla pro dlouhé vlasy, prý není pak holku "za co chytit"

arrow
profile_image
Káťaokatá
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem byla vyjetá strojkem - a reknu - připadala jsem si opravdu výjimečně, i když chvilkama mě mrzelo, že nemám dlouhý vlasy .. Názory okolí byly velmi příznivý - (už jen proto, že jsem předtím nosila několik let dredy) Je to velice originální a své. A moc moc pohodlné.
Ale člověk na to musí mít sebevědomí
Osobně doporučuju.
Nejradši bych šla zas, ale můj chlapec mi to nedovolí ha ha
Jestli chces poslu fotku

arrow
profile_image
Káťaokatá
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

...byla to nádhera ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené