arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ladykejty: A co třeba upustit od korunky a dát si nějakou jinou ozdobu? Třeba nějaký štrasový hřeben nebo kytku...

Já jsem pro korunku v hladkém drdolu (viz první obrázky od Rabbit Heart). Bude to elegantnější
Korunka v kudrlinkách se podle mě hodí více pro nevěsty...

Asi bych to ještě měla probrat s kadeřnicí...myslíte,že mi dokáže poradit ,,od oka" ,co by mi slušelo a co ne? Teď se dívám a i drdoly s korunkoou nebo kytičkou jsou krásné, jen mám strach,že mi to nebude sedět. A co si myslíte o těch rukavičkách? Ano nebo ne?

Cituji ladykejty: Asi bych to ještě měla probrat s kadeřnicí...myslíte,že mi dokáže poradit ,,od oka" ,co by mi slušelo a co ne?

Dobrá kadeřnice ano

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě rukavičky ne.Kudrlinky jsou pro nevěsty s tím souhlasím,ale pokud by to nebylo přehnané tak by to nemuselo vypadat zle. Jinak za mě pokud ke kadeřnici chodíš dlouho a jsi spokojená tak si od ní poradit nech,ale pokud k ní nechodíš nedoporučuji (vlastní zkušenost),ale samozřejmě Ti může poradit dobře pokud Ti jí někdo doporučí,že třeba češe skvěle a dělá to s radostí

arrow
profile_image
Rabbit Heart
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ladykejty: A co si myslíte o těch rukavičkách?

Nemáš náhodou fotku těch šatů, co budeš mít na sobě? Myslím, že k některým šatům se rukavičky hodí, k některým ne. Jiná věc je etiketa - osobně nevím, jak to na prodloužené má správně být, jestli se rukavičky hodí nebo ne...to by byla otázka pro pana Špačka

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ladykejty:
Do toho prvního obrázku černé vlasy by rozhodně korunka šla.Do těch ostatních by to bylo asi hrozně přeplácané vzhledem k zvednuté ofině.

Šaty mám jednoduché, nesnáším takový to namačkaný cosi,co z tebe udělá živej dortík...Bílé,dole kruh,hladké,bez přehnaného zdobení jen občas někde pár perliček. Rukavičky nevím, některý holky se baví,že je mít budou a jiné zase,že ne. Jinak k té kadeřnici jdu poprvé, doporučila mi ji kamarádka,která k ní už několik let chodí a je spokojená,tak uvidíme

No kdybych měla korunku,tak by tam ta ofina nejspíš zvednutá být nemohla

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ladykejty:
Tak držím palečky ať se Ti to vydaří a dobře vybereš

arrow
profile_image
biglik_happy
od 12. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rukavičky určitě ano, na prodlouženou patří.
Já když jsem chtěla nechat udělat účes na prodlouženou, tak jsem byla i na zkoušce u kadeřnice s tím, že to chci s korunkou a navlněné. Udělala mi drdol z rovných, ale nebylo to špatné, tak jsme byly domluvené. Den před "dnem D" mi napsala smsku, že bude mít ten den zavřeno, tak jsem musela na...ná hledat novou kadeřnici. Nakonec jsem skončila v kadeřnictví v nákupním centru. Když jsem tam vlasy rozpustila, tak by se v kadeřnici krve nedořezal, přece jenom, po zadek je po zadek. Nakonec mi to dělaly tři dohromady a měla jsem drdol z natočených vlasů a nikde nic neviselo. Byl to boj. Korunku jsme na plese měly asi 4.
Nevím jak velkou tu jizvu máš, ale myslím si, že nikomu nebude vadit, když by byla vidět.
Navlněné a polodrdol (horní seplé, dolní volné) to bude mít opravdu každá druhá.
Jestli jsi se ptala v půjčovně šatů a oni ti řekli, že korunku určitě ne, tak si z toho nic nedělej a vezmi si ji. Mě v jedné půjčovně řekli, že je to na svatbu a v druhé jestli se v té předtím zbláznili, že pak nikdo nechodí s korunkou a přitom je to pěkné. Myslím si, že dokud jsme mladé, tak se dá korunka pochopit, na svatbu ve 40 už bych si ji asi nevzala.

Reaguji na biglik_happy: moc děkuji za názor rukavičky zvážím, ještě půjdu v týdnu na zkoušku šatů,tak to vyzkouším jinak já mám vlasy do půli zad, takže doufám, že nějaký ten účes z toho půjde začínám přemýšlet o tom drdolu, co jsem se tak dívala na fotky tak skoro každá holka měla vlasy navlněné a seplé jenom tak napůl, takže to bych nejspíš originální vážně nebyla. Korunka se mi právě moc líbí. Není to tak částé a přijde mi to jiné než kytičky a ozdůbky z organzy. Chtěla jsem si původně korunku zapůjčit v půjčovně odkud mám i šaty, ale tam mi právě, jak říkáte, nedoporučili si brát korunku, prý až na svatbu. Ale je to na mě,ne? Tak jsem se rozhodla být tvrdohlavá, korunku si koupila a stojím si za tím přemýšlela jsem i o rovných vlasech a do nich korunku, prostě žádnej pudlík, jen třeba nějak natupírované rovné vlasy a do nich vsazená korunka...co myslíte?

arrow
profile_image
biglik_happy
od 12. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co jsem měla za účes jsem si vložila do galerie. Měla jsem takovýto drdol, nebylo to úplně z vlnitých. Mrzí mě, že nemám lepší fotku, kde by byl jenom ten drdol. Snad to bude vidět. Musela jsem mít drdol protože na zádech jsem měla "vězení" (proužky látky, jakoby čtvery ramínka, šaty neměly holá záda ) -nevím jak to vysvětlit.
Hlavně poradím, aby šel někdo s tebou na ten účes, ty si dozadu nevidíš, ale mamka třeba viděla, že mi vůbec nezakryly ty hřebínky od korunky, ony by mě tak nechaly odejít a tvářily by se, že to těm 800 Kč odpovídá. Ale musím říct, že mi pak po vyndání korunky držel drdol další 3 dny.
Nevím z jakého jsi města, ale jak si budeš přebírat šaty, tak radím vyzkoušet, u mě to byli takoví hajzlíci, že mi vyměnili sukni za jinou (kratší a hlavně užší, že se mi pod ní rýsovaly kruhy). Kdybych si ji před převzetím nezkusila, tak na prodlouženu nejdu.
Jestli máš tu jizvičku jenom malinkou, tak to zatři make-upem a když se to v průběhu večera ztratí, tak si toho nejspíš ani nikdo nevšimne, tam bude každej rád, že je rád a budou se prohlížet šaty (jestli něco).
Já jsem měla prodlouženou pár let zpět, ale letos měla sestra a jestli korunku mělo 9 holek, tak je to moc.
Co se týče rovných vlasů, tak záleží, jak jsi byla zvyklá v tanečních, jestli jsi chodila s culíkem nebo vyčesanými vlasy, tak rovné moc nedoporučuji, nezvyk, že ti to všude lítá a taky ti bude teplo. Jestli máte prodlouženou někde ve velké hale, tak kvůli světlům a reflektorům a taky kvůli nervozitě. A taky je to nepraktické, když to tanečník drží vlasy, není to příjemné.

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já měla přesně tuto korunku na maturitním plese a měla jsem navlněné vlasy kulmou .

Reaguji na Anette001: a byl s korunkou úspěch? Já se bojím,jeslti není až moc nápadná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené