arrow
profile_image
ED3L
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám ofinu, delší vlasy, zhruba do poloviny lopatek, nosím je jen rozpuštěné a přijde mi, že zbytečně prodlužují obličej. Chtěla bych vyzkoušet nějaký jednoduchý, ne moc pracný účes, jsem na tohle dost levá a navíc mi vlasy vůbec nedrží, protože jsou jemné a musím je každý den mýt Co by mi slušelo, když mám oválný obličej?
Dávejte i fotky pro inspiraci

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ED3L: a nemáš tedy spíš podlouhlý obličej? Pro oválný obličej by se měl hodit jakýkoliv účes. A pokud nosíš ofinu a i tak ti rozpuštěné vlasy obličej protahují, napadá mě, jestli jej nemáš spíš podlouhlý...

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

skoro všechno ovál je prý ideální obličej pro všechny účesy ale zas musíš brát v potaz kvalitu a hustotu vlasů: poradila bych se raději s kadeřnicí

arrow
profile_image
ED3L
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vercam:
nn, mám oválný, možná něco mezi kulatým a oválným, podlouhlý určitě ne

Cituji pampoli: skoro všechno ovál je prý ideální obličej pro všechny účesy ale zas musíš brát v potaz kvalitu a hustotu vlasů: poradila bych se raději s kadeřnicí

Pampoli já mám také podobný typ obličeje jako ED3L obličej mám užší a protáhlý a mám právě problém s tím,že kadeřnice mi neumí ani udělat pěkný střih natož poradit co s účesem takže jsem už bezradná..asi jsem vždy narazila na holky,co ještě nemají moc zkušeností jinak si to vysvětlit moc neumím

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ED3L: fotku asi nedáš, že? Ono totiž k oválnému se hodí opravdu vše, je to ideální tvar obličeje....

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hafatko: kadeřnice mi neumí ani udělat pěkný střih natož poradit co s účesem takže jsem už bezradná..asi jsem vždy narazila na holky,co ještě nemají moc zkušeností jinak si to vysvětlit moc neumím

no je to celkem těžké najít dobrou kadeřnici. Já ji naštěstí našla a jsem max. spokojená. Pokud bys byla z okolí Olomouce, dala bych ti kontakt. Nebo možná dobrá vizážistka by ti mohla poradit jaký účes by byl vhodný k tvému tvaru obličeje, ale spíš bude asi lepší ta kadeřnice.

arrow
profile_image
axinka
od 6. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem slyšela, že k oválnému obličeji se hodí jakýkoli účes.
Pokud máš jemné vlasi a nedrží ti, doporučuj lehkou trvalou, mně hodně pomohla. Současné trvalé už nejsou to, co bývaly, i když samozřejmě také naruší vlasy. Mně trochu zhrubly - ale to jsem právě chtěla, protože předtím jsem je měla hodně jemné a zplihlé. Teď jsem velmi spokojená, účes mi lépe drží...

Pampoli
já jsem z Hodonínska takže hledám spíš někoho odtud,kdo mi fakt poradí trochu změnu..setříhat postupně vlasy umí každý,ale vymyslet aspoň nějaký střih jiný než jen sestříhání..a já nemám předtavu co by mi slušelo právě..

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to by chtělo holky rozhodně fotku. v každém případě. ono je oválný a oválný obličej, záleží na výraznosti, typu vlasů, délce krku....to takhle nejde obecně střelit od boku...

taky záleží, co si pod pojmem "jednoduchý účes" přestavujete. klasický, elegantní....škoda, že nemám digi foťák něco bych vám vyfotila.

Myslím,že i něco na netu se dá najít,když si zadáte účesy pro oválný obličej..

imoen já fotku mám v profilu...

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji hafatko: já fotku mám v profilu...

já teda vím, která na té fotce jsi, ale myslíš, že i ostatní?
Já bych zkusila vlasy hlavně nějak provzdušnit u obličeje. Nevím, jak to nosíš teď, ale na té fotce to máš moc upláclé, působí to trošku jako "helma". Nemyslím to zle, nevím, jak to jinak nazvat. Takhle si i já nazývám nepovedený svůj účes. Možná bych taky zkusila spíš patku než ofinku. A dál mě ještě napadá trošku promelírovat vlásky tón v tónu, hm? ale střih a délku myslím, že máš dobrou, určitě by ti slušely i delší vlásky...

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Vercam:
mi se naopak ten střih nelíbí ani trochu.

Reaguji na hafatko:
snad se nebudeš zlobit.... ten střih mi přijde jak od kadeřnice začátecnice, neupravený a neupravitelný, bez nápadu a bez šmrncu. ale možná je jen odrostlý. nelíbí se mi to oškubání kolem obličeje. přijde mi, že ofina ti dělá "těžký", sražený obličej. buď bych šla do kratší, šikmé, nebo žádné. nevím, jestli se mi to jen zdá, nebo ne...ale pokud máš takové divné melírocákance kolem obličeje, tak bych se jich zbavila.

navíc mi přijde, že nemáš oválný obličej vlasy to sice zakrývají, ale zdá se mi, že máš obličej výrazný a nejširší přes lícní kosti, a nemáš dole jemněji zúženou bradu. to oválný nebude. oválný je dokonale proporční, proto mu všechno sluší. má ho třeba julie roberts, můžeš se porovnat (a té sluší na hlavě i květák). nemá ani moc nízké, ani vysoké čelo, ani není těžký dole nebo nahoře. není totiž jen obličej ovál, čtverec, srdce a kruh, ale ještě hruška a ještě myslím cosi. chtělo by to foto s ofinou z obličeje, jinak to není moc vypovídající.

ani bych nemelírovala. kadeřnice někdy doporučují melír, aby odlehčily špatný střih (jejich špatný střih). pokud je ta hnědá tvoje barva, buď ráda za krásnou barvu, a hleď si jí. osobně bych odstranila tu těžkou ofinu, pro začátek bych zkusila šikmou, ne tak hustou a určitě kratší. úplně bez ní si tě nedovedu představit (ale to foto je blbý, moc zdálky a vůbec ) nechala bych si odrůst to "postupné sesříhání" do roviny a zkusila dodat objem nahoru do koruny vlasů. stačí jemně natupírovat kartáčem. (vlasy to neničí, neboj). pokud tedy chceš dlouhé vlasy. kratší střih si netroufám radit, protože vážně nevím, jaký máš tvar obličeje.

a sestříhat postupně vlasy právě že neumí skoro nikdo. navíc sestříhané vlasy je třeba stylingem dotvářet, foukat, přejet žehličkou, buď kolem tváře dovnitř nebo ven. není nic horšího, než teď oblíbené vlasy ani na ramena, ani nad ně, kolem tváře škuby škuby a celé splihlé.

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na hafatko: Myslím, že jsme ti už v jednom tématu radily, že? Myslím, že to bylo něco jako účesy pro vysoké čelo...? Nevím teď přesně.Atam z těch nápadů nevyšlo nic? Jaký účes vůbec teď nosíš?

Vercam
jo v jednom tématu jsem se o tom také zmínila..právěže mám vlasy pořád stejné jako na fotce co mám v profilu - jsem ta tmavovláska..ofinu a sestříhané vlasy..mám to už asi 3rokem a každá kadeřnice mi to tak sestříhá,i když jí řeknu,že to chci změnit..a ona jak tedy chcete..tady máte časopis vyberte si..ale já přeci nevím,co mi bude slušet a barvu mám svou přírodní..

imoen
zlobit se nebudu,protože já jsem z těch vlasů nešťastná už hodně dlouho ..jenže když ofinu nemám tak mám dost vysoké čelo a šikmá ofina kraťučká mi neslušela..možná delší šikmá,ale krátká byla dost blbá v té jsem se vůbec necítila..
a já si celý život myslím,že mám oválný obličej a i mi to pár lidí myslím řeklo
když já mám právě hodně husté vlasy a první věta kadeřnic - podotýkám všech je že mi to nejprve prostříhá a pak sestříhá aby se mi vytvořil objem a neměla vlasy splihlé..tak nevím vždy jsem byla u mladších holek...jenže u nás na Hodonínsku fakt snad není ke komu jít..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené