arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

66

Vercam
Za mě taky fotka č. 2 naprostá bomba Dlouhých vlasů bych se na tvém místě vůbec nebála.

arrow
profile_image
Teesa
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jé holky a já bych řekla, že podlouhlý obličej a vyšší čelo je ideální tvar obličeje Mě taky babička celej život říkala "ta má vysoký čelo, to chce ofinu", no a x let nosím delší vlasy, bez ofiny, klidně z obličeje a vynikly mi velký oči a vůbec, všem se to líbí víc, než když jsem nosila "rozcuch", kterým jsem to maskovala.
A navíc - ani jedna z vás mi nepřijde, že by měla nějaký děsně úzký obličej či vysoké čelo, tedy kromě Belohorcové.
Vercam vyloženě závidím krásné vlasy a vůbec.
Takže zapomeňme už na ty babičkovský řeči (vyslechla jsem si i "to je vysokej nárt", "ta je vysoká, nikdy si nenajde kluka", "ostříhejte tý holce vlasy nakrátko, ony pak zhoustnou", "kdo nejí maso, neotěhotní" .. apod.), co se tradovaly minulý generace a s chutí do experimentování!

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, tak moc děkuji!
Tak já se jich teda nebudu bát.

Cituji Teesa: babička celej život říkala "ta má vysoký čelo, to chce ofinu", no a x let nosím delší vlasy,

Naprosto souhlasím, jsem úplně stejný případ, a uvědomuju si, že většinu komplexů má člověk z dětství

Vercamsluší ti ty co máš teď a pak taky ty fotka prostřední s ofinou, to je fakt bomba!na to člověk musí mít husté pevné vlasy, a to je tvůj případ, takže jdi do toho!

teresa
Mě se taky líbí ta s čelenkou, vyčesané vlasy ti sluší, a ty kouty tím jak máš vlnitější vlasy nejsou tak výrazné. Takže poslední fotka s rozcuchanou patkou a na obměnu čelenka a kočka jak má být!Belohorcové se přezdívá koňská hlava, jsem četla na netu

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky všechno je to hlavně o zvyku. A noste hlavně to, v čem se cítíte nejlíp a na ostatní kašlete. I kdyby jste šly do hola, tak je to jen na vás a když se vám to líbí, proč ne...

Laky
hodím si na chvíli do profilu fotku z 9tky kde vlasy mám v culíku a fotku s kamarádkou,kde mám vlasy rozpuštěné,ale bez krátké ofiny..hrůza

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hafatko
Kde máš to vysoké čelo?!! (no asi to máš v hlavě jako já ) Vždyť máš pěkný tvar obličeje, připadá mi souměrný. Vůbec bys nepotřebovala ofinu, i s tou patkou (s kamarádkou) ti to sluší. Chtělo by to opravdu, dát z obličeje vlasy, aby se ti neztrácely pěkné tvary tváře

Vercam
to se možná jenom zdá,ale kdybys mě viděla reálně tak to vypadá jinak a obličej mám protáhlý..a bez ofiny to mám strašné..aspoň nějakou potřebuji..ale fakt nevím jaký střih zvolit teda,když žádná kadeřnice mi nikdy neporadila co by mi slušelo...každá to vždy strašně moc sestříhá a hotovo....a culík nenosím ten mi vůbec nesluší..

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hafatko
no na té školní fotce vůbec nevypadá, že bys měla vysoké čelo a ani na žádné jiné. A jaký účes vlastně nosíš teď? Nezkoušela jsi taaz.com? docela ti poradí.

Vercam
vlastně nonstop nosím rozpuštěné vlasy střih co mám na fotce z občanky..ta je nejnovější..a tak vypadám teď..culík mám pouze v tělocviku..je to i o mé pohodlnosti,že ráno nestíhám a sama si s vlasama neumím moc vyhrát..a v kadeřnictví mi to vždy jak sem psala sestříhají a je to..culík nenosím i z důvodu,že se v tom sama sobě nelíbím..
přítel mi na taaz nahrál fotku páč z mého pc to nešlo nahrát nevím proč tak jsem něco málo zkoušela,ale na sobě se mi nelíbilo myslím ani žádný účes..vždy sem vypadala jak trubka

hafatko
Vysoké čelo nemáš vůbec.
Je fakt škoda tvou tvář "schovat" do vlasů.
Zkusila bych vlasy kolem obličeje postupně sestříhat šikmo dozadu a jakoby nadzvednout kulatým kartáčem z obličeje.Nevím jestli to správně popisuju.Zkusit to můžeš i bez stříhání...kulatý kartáč nad ucho a přes něj vyfoukat vlasy,aby se ukázal obličej.To samé můžeš zkusit s ofinou....zvednout jí nad čelem trochu,aby nebyla upláclá.
Předklonit hlavu a vyfénovat vršek.

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hafatko
souhlasím s Laky, chtělo by to dát vlasy z obličeje, zbytečně ho schováváš. Myslím, že Laky myslela něco takovýho, samozřejmě v tvém případě vytáčet vlasy už od očí. Na protáhlý obličej je to vcelku dobrý trik, získá objem.
Je to z taazu, zkoušela jsem si různé dlouhé vlasy.

Vercam
přesně jsi pochopila co myslím

pokus u tebe s odhaleným čelem je super.

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Laky
děkuji , byla jsem docela překvapená, že to i jde. už mám motivaci aspoň vydržet s dorůstáním.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené