arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji nunaska: jen jsem se zhledla v tom, ze s ringama se ty vlasy postupne nezkracuji jako s keratinem a muzes dva roky nosit tu samou delku a ne se postupne nechtene propracovat treba az k mikadu.

Však ani ten keratin se nemusí zbytečně odstřihávat

Cituji nunaska: Nemate teda aspon tip na salon, kde udelaji jak hezke male keratin spoje a tak podle prani jeste prameny dobarvi apod?

Já můžu doporučit právě již zmiňovanou Dlouhovlásku, mají tam i slečny, které barví

arrow
profile_image
Delfina30
od 17. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,mám také prodloužené vlasy z Dlouhovlásky od 3.4.,dříve jsem nosila 4roky jen ringy,culík jsem si absolutně dělat nemohla,dělala mi to kadeřniáce u nás na malém městě.Ted' jsem si nechala prodloužit vlasy v Praze u paní Valentové a jsem nadšená,že můžu nosit výčes culík a vše s vlasy dělat a nejde to vidět.Mám keratin na krajích a pak ringy,naprostá spokojenost.Tedy zatím.Jen jsem zvědavá na ty kerat.spoje zda se při obnovení stříhají,nebo jak to je.Mějte se pa

arrow
profile_image
Delfina30
od 17. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě se chci optat,chodím na melír ke své kadeřnici,jenže ted si budu muset nechat udělat melír přímo v Praze,chodíte tam některá na melír nebo na barvu do Dlouhovlásky,že vám vlasy sundají,obarví a nandají zpět?Jak jste prosím s barvením spokojené?Díky moc

arrow
profile_image
nunaska
od 31. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ta Dlouhovlaska má fanklub!

Jsou tam milí, paní Valentová je velice příjemná a prostředí salonu taky, ale právě od nich mi jsou ty ringy hodně vidět. A o barvení jsem se neměla možnost přesvědčit. Byla jsem tam sice na konzultaci a upozornila, ze mám ombre - čekala jsem, že mi vlasy podle toho obarví, ale nestalo se. Takze krome velkych spoju mi trci v ombre vlasech ještě blond prameny. V rozpuštěných vlasech to vidět není, v culíku ale právě ano. No nic. Nepřisla jsem sem pomlouvat Dlouhovlásku, to určitě ne! Zmiňuji to jen proto, že mi ji všechny doporučujete, ale právě tam můj problém vznikl. Takže hledám JINÝ osvědčený salon. Neříkejte mi, že žádný dobrý kromě Dlouhovlásky už v Praze není, tomu prostě nevěřím.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji nunaska: čekala jsem, že mi vlasy podle toho obarví, ale nestalo se. Takze krome velkych spoju mi trci v ombre vlasech ještě blond prameny.

A řeklas jim, že chceš, aby ti ty vlasy obarvili?
Já jsem si u nich nechávala 2x dělat ombre, ale tedy už s nandanými vlasy, protože s nimi barvili rovnou i ty moje.

Jinak nevím, jestli ještě existuje salon Popa? Ten byl hodně vychvalovaný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené