arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zajímá mne zda jste některá zkoušela meruňkový olej od Solio? Koupila jsem ho nedávno na nějaké astro výstavě v Litomyšli kam jsme náhodou zavítali a tak mě zajímá jestli s ním někdo má zkušenost. Zjistila jsem totiž, že na skleněné lahvičce napsané IČ je neplatné, tak si trochu říkám, zda je to O.K. Přece jen, když to člověk nesehnal v obchodě... Jinak má být na záda a oči při práci na počítači a například i na štítnou žlázu, hučení v uších atd.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak jsem našla dvoje stránky, jde o tento olej: http://www.panenskyolej.cz/produkty/merunkovy-olej .html . Našla jsem ale stejnou značku i tady a přitom obal ani gramáž (mám 200ml) neodpovídá: http://www.zdraveoleje.eu/eshop/oleje-solio/solio- merunkove-oleje . Jinak chuťově mi přijde fajn, ale nechci pít něco, co bych pak mohla zjistit, že pochází kdoví odkud - zarazilo mě fakt to IČ.

arrow
profile_image
pyszkotka
od 3. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, používám tyto oleje zn. Solio celkem dlouho. Dětem dávám lněný, olej z perilly a na únik moči se nám maximálně osvědčil petrželový. Nedám na ně dopustit, děti to pijí 3x denně. Já se nějak nemůžu k tomu dokopat, nechutnají mi. Taky jsem si teď objednala meruňkový, ten asi jediný je fakt moc dobrý, tak jsem zvědavá. Láká mě i mandlový. Nějaké IČO mě nenapadlo sledovat. Měla jsem právě 200 ml v čirých lahvích, teď kupuji tyto, vycházejí nejlevněji. http://www.mj-krasazdravi.cz/mj-krasazdravi/0/0/3/ 1/9/0/?hledatjak=2&slovo=oleje%20solio
Myslím, že je to lepší, než kupovat chemii v lékarnách za velké peníze.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pyszkotka: Nějaké IČO mě nenapadlo sledovat.

Mně to napadlo, protože tu paní neznám a kupovala jsem to na nějaké astro akci, kterou jsem navštívila poprvé, tak proto A tak jsem si jen chtěla ověřit jestli je solidní. Jinak meruňkový jsem si tedy párkrát dala, ale přijde mi, že čerstvě po otevření byl lahodnější nebo jak to říct. Teď chutná malinko jinak.
Jinak to ta paní taky říkala, že za to, co ty oleje dokážou by člověk jinak dal v lékárně několik tisíc, kdežto tenhle olej stál jeden dvě stovky (měla různé ceny). Nemáš zkušenosti s konopným? Koupila jsem ho taťkovi na dnu, tak jestli je dobrý. Petrželkový tam taky měla. Jinak jsem ty Solio viděla také v Brně ve Vaňkovce v nějaké zdravé výživě myslím asi za 130, takže ještě levnější než u tý paní, ale byl tam psaný jiný dodavatel, tak to asi dováží víc lidí Já vím, je to asi divný, že to sleduju, ale jak říkám, chtěla jsem si jen ověřit solidnost té paní a bylo mi divné, že IČ nesedí - kdybych to kupovala klasicky v obchodě, tak IČ nesleduju samozřejmě.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A jsou oleje od téhle značky lisované za studena? Chtěla bych taky ten meruňkový..

.. tak už nic, našla jsem to. Je lisovaný za studena

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adluna:
My koupili ještě ořechový a chuťově můžu říct, že bych doporučila spíš ten. I když každý je myslím na něco jiného. Já si ho teda už dlouho nedala, spíš mi leží ve spíži, tak musím zase začít večer dávkovat Jestli se nezkazil, má být vypotřebovaný tuším do tří měsíců od otevření.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pyszkotka: to pijí 3x denně

Není to moc? Na tom, co mám doma (stejná značka, ale úplně jiný obal, průhledný), píšou jednu lžičku večer před spaním.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené