Reaguji na Maria:
Já právě retinolové sérum předtím měla - a neudělalo mi vůbec dobře, cítila jsem si po něm takovou jakoby na omak hrubší, drsnější pleť, nevím proč. Myslím, že mandlová kyselina a retinol se nemůžou kombinovat, t.j. používat oba produkty naraz. Posílám link, tam je to vše vysvětleno a když jim napíšeš, tak ti i odpoví ( někdy )
https://www.makeupartistschoice.com/Makeup-Artists -Choice-25-Mandelic-Acid-Peel_p_26.html
Jinak Ti přeji opoždeně vše dobré v novém roce

Reaguji na Icy Rose:
Ono jde HLAVNĚ o to, že zanícený komedon se ošetřovat nemá. Jinak s mílií posílat k doktorovi Bože, to je děsná hloupost. Některé novinky jsou cestou zpátky. Zapouzdřený komedon je pak sporný. Já když jsem nechala vypíchnout, tak se vyléčil, a za pár týdnů tam byl zas Ale někomu může vyhovovat, ostatně zapouzřené komedony se někdy musí řešit i chirurgicky.

Kosmetička byla čuně, toto je hnus. Aby na mně používala jednu jehlu a vypichovala co je zanícené. Já si nemůžu pomoci, ale přijde mi to tak, že kosmetičky nechtějí aby se pleť vyléčila, protože se bojí, že přijdou o klientelu Už k žádné kosmetičce nechodím, a hádej co. Každý se mně ptá jak se starám o pleť

Reaguji na dadabus:
Nejenom kyselina mandlová. Žádná! Retinol má sám osobně mírné exfoliační účinky, takže když přidáš ještě extra exfoliaci je vysoká šance že pleť nebude nadšená. Já k retinolu exfoliovat můžu jak kdy. Tak nějak to rozpoznám. Ale většinou to není potřeba, pokud je retinol dostatečný. Jinak k retinolu se nesmí přistupovat jako univerzálu, ke kterému už není potřeba hydratační krém a podobně.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každý se mně ptá jak se starám o pleť

Roaccutane je zázrak

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dadabusku, děkuji a nápodobně. Snáším retinol a kyselinu salicylovou dohromady bez problémů, možná mám mikroskopické šupiny. A po tom salicylovém séru ty bílé tečky tají jako sníh na jaře, už je vidím jenom ve zvětšovacím zrcadle.

arrow
profile_image
Marie6I
od 31. 8. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dala bych správnou kosmetiku a jako doplněk stravy kolostrum a myslím si, že nemusíte nikam chodit.

Rozhodně ke kožnímu lékaři. Ovšem ne k takovému, který mu hned napíše svinstvo jako je Roaccutane a podobně. Takovým bych brala diplom. Jedině lékař je schopný poradit co s tím a předepsat vhodné přípravky, kosmetička fakt ne. Já měla problémy s pletí daleko menší a také chodila ke kožnímu lékaři.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené