arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj,
chtěla bych se zaptat zda tu není někdo kdo studuje na UJAKU kombinovaně,potřebovala bych vědět kdy a jak často probíhá výuka a kdy se dělají zkoušky?
taky jsem slyšela že školné se liší od prezenční formy studia...
předem moc děkuji všem,kteří se zapojí do diskuze

Ahoj, já už teda na UJAK nejsem, ale studovala jsem tam 3 semestry před 5 lety, kombinovaný studium Sociální a masová komunikace....přednášky byly o víkendech (já ale chodila tak ob víkend kvůli práci), zkouškový období bylo pak vyhlášený a na webu se přihlašuješ na zkoušky podle termínů...je to opravdu snadná škola,ale taky asi podle toho vypadá její uplatnění ...s penězma nevim jakej byl rozdíl oproti prezenčnímu studiu. Ale jestli můžu poradit, zkus nějakou prestižnější školu, tohle jsou vyhozený peníze

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na poletucha: děkuju za příspěvek, no já si tuhle školu vybrala kvůli oboru manažerská studia-řízení lidských zdrojů,tenhle obor je jen na UK a tam nemám šanci dostat se,navíc podmínky pro pracující kteří studují tam nejsou moc dobré-zrovna moc nevycházejí vstříc,ze zkušeností přátel vím že je úplně jedno odkud titul máš,hlavně že ho máš a máš k tomu praxi..
děkuju za info

arrow
profile_image
majda.majdula
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky,
mám kombinovanou formu studia a obor manažerská studia-řízení lidských zdrojů. Výuka v tomto semestru vychází zhruba na každý předposlední víkend v měsíci. Takže 3 víkendy, sobota neděle od 8 do 19 hodin a zkoušky probíhají normálně ve zkouškovém, od května, ale jsou samozřejmě směřované taky na víkendy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené