Navíc si myslím, že to vypovídá i o úctě k partnerce. Nebyla bych s chlapem, kterému nestojím za to, aby si mě přivedl do čistého bytu (zvláště, pokud jsem mu dala najevo, že mi špína a nepořádek vadí). S radostí bych ho přenechala jiné, ať se s ním válí ve špinavých peřinách.

Reaguji na Sang:
Můj chlap tráví mimo domov kolikrát 16 hodin denně, já pracuji doma v průměru 4 hodiny denně max. Pro mne je tedy přirozené a pochopitelné, že drtivou část domácích prací dělám já. Nevidím důvod, proč chlapa unaveného z práce honit ještě s vysavačem. Když já mám na to času dost. Nicméně partner to oceňuje, což je pro mě podstatné, že to nebere on jako samozřejmost.
A když tak nad tím přemýšlím, asi by mi uklízet tak či tak nevadilo - samozřejmě za předpokladu, že chlap nebude mega bor.de.lář a ani mi za to nepoděkuje.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechápu jak se žena může až tak snížit.. Ponižující by mi už přišlo, že se mnou a s našimi dětmi by nechtěl manžel žít, že by je vídal jednou za čas a stejně tak mě, tak to není manželství, ale když to někomu vyhovuje, tak chápu.. Ale uklízet po něm v jeho bytě to už by bylo fakt moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené