Cituji redzac: na tohle jsem už taky myslela....štěstí, že tenhle už je ženatý...

Všeho do času..., aby z něj za chvilku taky nebyl putovní zmetek.
To je radost, po někom zdědit něco takového! Já všem dál posílám převychované a vycepované chlapy, nové přítelkyně by mi měly posílat děkovné dopisy.

Cituji redzac: nechci sem psát všechno, protože by to ani nesouviselo s tímto tématem, ale asi byste nechápaly... on je fakt dáreček..

Jen piš, ať máme představu kdo může být za pár let v oběhu.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Adka: To je radost, po někom zdědit něco takového!

tak já to mám dobrý, jsem energičtější a už jsem párkrát slyšela od pánů, že by mě doma nechtěli...)) takže hádám, že to byli podobný týpci, který jsou zvyklý na přikyvování a obskakování...

Cituji redzac: ak já to mám dobrý, jsem energičtější

To já taky. Já se s nima už na prvním rande nemažu.

Cituji redzac: a už jsem párkrát slyšela od pánů, že by mě doma nechtěli...

To mi ještě nikdy nikdo neřekl, ale nevylučuji, že si to v duchu myslel.

Reaguji na Lency:

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A v čem to je jiné než když manželka uklízí manželův ****** v jednom bytě? Buď se o to podělí nebo nic. Já se pohybuji mezi svým bytem a bytem přítele, padly tam pokusy, že bych mu tam měla uklízet, na to jsem se ale otázala drahého, jestli snad on někdy s mopem naběhl do mého bytu? Samozřejmě, že nenaběhl, tak ať si uklízí sám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud bych měla v partnera důvěru že si do bytu nebere ženský, tak mi to maximalně vyhovuje. jsem strašně ráda doma sama a partner mi někdy jakoby překáží .-)

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janice28:
Otázka bola trochu iná

arrow
profile_image
AIR
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sang:

chich to by mě zajímalo jak ti naznačil, že bys mu tam měla uklízet...bych se asi první válela půl hodiny po zemi smíchy než bych se zmohla na odpověď

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na AIR: Ono to bylo naznačeno takovou roztomilou formou... chlubil se, že umyl nádobí, tak jsem ho pochválila, jakej je to kluk šikovnej a na to padlo, že já bych tedy jako mohla třeba vyluxovat a utřít prach..že bychom si ty práce v jeho bytě mohly jakože rozdělit, že když už tam vegetuju (jeden večer v týdnu), tak že bych měla taky něco dělat, když on se tak dře s tim nádobím, chudák malá. Jsem mu řekla, že mu klidně s nějakym generálnim úklidem pomůžu a po sobě si věci uklidim, ale to je tak celé, jelikož on u mě taky tráví dost času a neviděla jsem ho, že by mi to tam pulíroval nebo nedejbože po sobě omyl byť hrneček. Po tom samozřejmě panovala uražené ticho.

Reaguji na Sang:
Nevím, mně to připadá celkem jako drzost.

Cituji Sang: Jsem mu řekla, že mu klidně s nějakym generálnim úklidem pomůžu

Nechápu, proč bys to dělala?

Cituji Sang: a po sobě si věci uklidim

To schvaluji, to je samozřejmost.

Cituji Sang: chlubil se, že umyl nádobí, tak jsem ho pochválila,

Copak mu je 5 let? To je jak chování malého děcka.

Cituji Sang: Po tom samozřejmě panovala uražené ticho

A ještě se jako urazí? Nechápu!

Cituji AIR: chich to by mě zajímalo jak ti naznačil, že bys mu tam měla uklízet...bych se asi první válela půl hodiny po zemi smíchy než bych se zmohla na odpověď

To mě by spíš zarazila ta jeho neskutečná drzost, že vůbec něco takového vypustí z pusy. Na druhou stranu to zkouší, protože jsou ženské, které by mu tam opravdu uklízet začaly.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka: Tak třeba to, že mu pomůžu s generálnim úklidem, beru jako vrácení jeho snahy zas pomoct třeba mojí mámě s malováním a tak.. když je něco potřeba odstěhovat/pomoct, tak to udělá. Pokud tedy chce s něčim pomoct on, tak to taky udělám (ale nenechám ze sebe dělat služku, to je zas jiná).Že ho chválim z nádobí jak pětiletý dítě je spíš způsob naší komunikace.. takhle to cizím může znít divně, mi do sebe různě rejeme a děláme opičky, to neber. A jeho uražení - on to bere tak, že on pracuje, zatim co já jen studuju, takže mam hromadu volna, tak proč bych mu neměla pomáhat, že jo..navíc jsem holka a v tom bytě trávim nějaký čas a když jsem věčně nespokojená, jaký je tam ******, tak ať si to uklidim.. což na tohle může zapomenout. Odvětila jsem mu, že pokud si tam nebude uklízet (tj. základní čisto), tak k němu nebudu chodit a budem jen randit po barech a hotovo.

Cituji Sang: Tak třeba to, že mu pomůžu s generálnim úklidem, beru jako vrácení jeho snahy zas pomoct třeba mojí mámě s malováním a tak.. když je něco potřeba odstěhovat/pomoct, tak to udělá.

Tak to pak ano.

Cituji Sang: ale nenechám ze sebe dělat služku, to je zas jiná

To Ti chválím.

Cituji Sang: navíc jsem holka

To by mi chlap řekl jen jednou.

Cituji Sang: A jeho uražení - on to bere tak, že on pracuje, zatim co já jen studuju, takže mam hromadu volna, tak proč bych mu neměla pomáhat, že jo

Hm, zajímavá dedukce.

Cituji Sang: Odvětila jsem mu, že pokud si tam nebude uklízet (tj. základní čisto), tak k němu nebudu chodit a budem jen randit po barech a hotovo.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Což to mě napadá - jak byste to řešily vy, slečny? Má byt, kde chce trávit většinu našeho času, já se do toho moc nehrnu, jelikož je tam opravdu značný ****** a špína, tudíž se tam necítím moc dobře. Já jsem ******ář a přesto to, co tam předvádí on, mě uvádí v úžas. Ale jak to řešit? Buď si tam musim uklidit sama, abych se tam cítila dobře nebo se s nim hádat, ať tam uklidí on, což sice občas možná udělá, ale za den je to tam takové, jaké bylo. Tak jak to řešit? Skutečně mě napadla jen ta výhružka s randěnim v baru, že prostě k němu domu (tzn. žádný sex) chodit nebudu.

Reaguji na Sang:
Já Ti asi neporadím, já jsem hodně vyhraněná. Vždy jsem bydlela ve svém a partner taky ( zakládám si na tom) a každý z nich měl doma uklizeno, čisto a pořádek. Pro mě je byt vizitka a o člověku to hodně vypovídá. Navíc já si na pořádek hodně potrpím, u sebe doma jsem na sebe pedant.

Cituji Sang: jelikož je tam opravdu značný ****** a špína, tudíž se tam necítím moc dobře.

Já bych s takovým člověkem chodit nemohla. A nikdy bych nešla na návštěvu někam, kde je špína.

Cituji Sang: Buď si tam musim uklidit sama,

To bych nikdy neudělala, také po nikom nechci, aby mi uklízel v mém bytě.
Navíc bych se hambou propadla, mít v bytě takový svinčík. Rozhodně bych tam v tom případě nezvala partnera a nečekala, že se mnou bude vegetit v chlívě. Nemám pochopení pro to, když si člověk neumí uklidit sám po sobě.

Cituji Sang: nim hádat, ať tam uklidí

Nevím, nedokázala bych si takového člověka vážit.
Navíc to znamená, že pokud spolu jednou začnete bydlet, bude veškerý uklid jen na Tobě.

A výmluvy, že na to chlapi nejsou neberu!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené