arrow
profile_image
Luccy3
od 3. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, dostala jsem typ na umeocet v mém případě na odvodnění organismu. Panák 1x denně se dá přežít, slaná chuť taky. Jen mi je divné , když obsahuje 36% mořské soli, že by účinkoval na odvodnění. Jedna z příčin zavodnění je přeci velké množství soli. Máte s octem někdo zkušenost? Hrozně mě překvapilo, že mi už po 1.panáku octa do 3 hodin bylo o hodně lépe tak jakoby lehce ale ta sůl mi tam je divná
Děkuju za každou odpověď

Reaguji na Luccy3: Přečetla jsem si tvůj dotaz a musím říct, že ten umeocet jsem vůbec neznala. Tak jsem si něco málo přečetla na netu, ale moc toho nebylo. Kdo ti to poradil? A na odvodnění to chceš používat proč? Trápí tě teď v horcích otoky nebo třeba kvůli fitness účelům? Reaguju hlavně proto, že jak píšeš:

Cituji Luccy3: Jen mi je divné , když obsahuje 36% mořské soli, že by účinkoval na odvodnění. Jedna z příčin zavodnění je přeci velké množství soli.

Taky jsem si to dost dlouho myslela, ale paradoxně tím, že se člověk vyhýbá soli, tak taky nedělá moc dobře. Moje mamča se jí právě snažila vytěsnit, protože si myslela, že jí kvůli tomu otékají nohy a třeba i ve vedrech oči při spánku. Dělala to tak celý roky až jí jednou nějaká doktorka řekla, že i tento přístup není moc dobrej a tak si té soli začala trochu dávat a celkově se jí nezříkat a prej se jí to dost zlepšilo. A já tomu věřím. Všeho s mírou, takže možná i když to má hodně soli, tak to může na odvodnění fungovat.

arrow
profile_image
Luccy3
od 3. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta: no paní, která pracovala ve veganské jídelně a ve zdravé výživě se dost vyzná dělají se s tímto octem i saláty normálně Piju 1 panak denně a je mi fakt líp, sem taková lehčí,chodím i více na záchod,což je v mim případě dobře Spíš kuli fitness. Podle měření mam 56% vody v těle,což je prý moc. Ale tento ocet nepiju jen pro tento účinek, takže dopiju flašku a uvidím Jen mě to tak začalo vrtat hlavou Jinak děkuju za reakci, taky sem ho neznala

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené