arrow
profile_image
MarBella
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, ráda bych znala váš názor na úroveň televizní zábavy.
Na mysli mám především tradiční české kanály - ČT, Novu a Primu.
Sama se na televizi dívám příležitostně; po psychicky vyčerpávajícím dni mi občas k odreagování stačí i nějaký plytký pořad, ráda sleduji dokumenty o cestování a přírodě (téměř výlučně je nabízí ČT2), občas běží zajímavý film (bohužel často až pozdě v noci).
O víkendu jsem ale sledovala "vrcholy" televizní zábavy, a to předávání Slavíků a finále talentové soutěže na Primě. Kvalitou zábavy jsem byla opravdu zaskočená (už léta jsem podobné přenosy nesledovala). Velmi nepříjemně! Navíc jsou všechny pořady na komerčních televizích rozkouskovány nekonečnými bloky reklam a ani veřejnoprávní televize nevyrábí podle mého názoru zrovna hodnotné pořady. Na ČT mě zaskočila přitroublost seriálu Ententýky a taky StarDance (jaký smysl ta soutěž má?). Mám pocit, že si tvůrci myslí, že jsou Češi banda hlupáků a nebo ji z nás chtějí udělat...
Jaký je váš názor? Máte nějaké oblíbené pořady, nebo je pro vás TV spíš kulisou? Jak hodnotíte třeba kvalitu moderátorů zábavných pořadů a neustlé omílání stejných tváří a pořadů? Díky za všechny názory.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě osobně nebaví koukat na TV. Asi měsíc a půl sem televizi nezapnula a musím říct, že mi ani nechybí. Předtím jsem sledovala pravidelně Sex ve městě a sem tam nějakou Ordinaci, Cesty domů atd. prostě co tam zrovna běželo. Hlavně ono už není na co se dívat, dneska jsem zjistila,že o víkendu byl Slavík, což jsem ani nevěděla a taky, že už skončil ten ČS má talent což sem taky netušila a myslím,že jsem o nic nepřišla

arrow
profile_image
Isabelle.
od 22. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jako výplach po škole nebo náročném dni volím Ulici, Prostřeno! a občas Masterchefa. A před spaním Simpsonovi nebo Sex ve městě, jinak pořady od televizních stanic obecně nemám ráda (např. taková Ordinace, Superstar a různý talentovky..blé)

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak musím říct, že předávání Slavíka bylo letos katastrofální, nevěřila jsem svým očím. Musela jsem přepnout na jiný program. Co se týče ostatních pořadů, vše velmi rychle klesá na samé dno televizního vysílání. Nemluvě o televizním zpravodajství na NOVA a PRIMA. To je jedna velká komedie. Dělají z televizních zpráv senzace, přehánějí, živé vstupy jsou katastrofální, a když už se na zprávy na těchto televizích dívám, mám pak dva dny depresi..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nikdy jsem nebyla televizní typ a jsem za to upřímně ráda, narozdíl mamka se dokáže i hodiny "odreagovávat" u televize. Kvalita televizní zábavy je dle mého názoru dlouho ty tam. V mnoha věcech s tebou souhlasím, zdlouhavé reklamy snad co 15 minut? Momentálně žiju s přítelem 4. rokem v našem studentském bytě, kde nevlastníme televizi a ani do budoucna neplánuji, že bych si kupovala televizi s úmyslem sledovat na ni program. Z tohoto důvodu nic neodsuzuji, nefilozofuji proč tomu tak je, pokud zrovna toto médium má takovou moc, že mu podléhá velké procento a toleruje tu ne zrovna vytříbenou "zábavu" je to jejich věc.
Pokud chci sledovat nějaký film, ráda na něj zajdu do kina, shlédnu na dvd, či stáhnu. Pokud se jedná o pořad, většinou na něj nemám čas a když se o něčem doslechnu, mohu si ho pustit přes internet, či opět stáhnout.
V tomto ohledu nejsem asi zrovna manipulovatelným divákem, jako každý druhý, třetí, čtvrtý? A co se týče jednotlivých pořadů, je to věc velmi subjektivní, každý očekává něco jiného, každý sleduje televizi za jiným účelem, jak píšeš, někdo jako kulisu a nemusí ani sledovat, někdo naopak hltá a žije seriály, soutěžemi....neberu jim to, do té chvíle dokud o tom nemusím poslouchat dychtivé monology

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechápu, proč si lidi přidělávají vrásky takovýma blbostma. Když vás to nebaví, tak vás přece nikdo nenutí se kvůli tomu stresovat, přemáhat se a dívat se na to. Mně Slavík, Miss ani podobné trapnosti taky nebaví, nekoukám na ně, ale proto rozhodně neříkám, že úroveň televizní zábavy je žalostná. To je jako podívat se na 2 filmy a říct, že všechny filmy jsou na nic.
Osobně sleduju spíš seriály a sitcomy na Prima COOL nebo Prima Love. Třeba Gympl nebo Ulice mi taky nevadí, jiné české pořady a seriály nesleduju.
Mně osobně víc štvou zprávy. Přijde mi, že dívat se půl hodiny na to, kdo kde zase zemřel nebo kdo se s kým rozvádí (a že tam opravdu poslední dobou nic jiného není) bych čekala spíš od Blesku.

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normálně televizi vůbec nesleduju, prostě na to přes den není čas. Teď jsem už 3. týden doma se zápalem plic a sem tam tu telku zapnu. Byla jsem dost znechucená tím co vysílají. Jediný co mi nevadí jsou Gilmorky, u těch se aspoň zasměju, když mi není nejlíp, Masterchef a to je vlastně všechno. Nejvíc jsem se zhrozila když jsem viděla televizní noviny na Nově. Každou chvíli nějaký přeřek a to co tam řešili za hovadiny nechám raději bez komentáře...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě vadí, že když už dají pořádný film tak ho nedají normálně kolem osmé (po zprávách), ale třeba až kolem 11 a to já vidím tak úvodní titulky a pak usnu. Vydržím maximálně tak do druhé reklamy. A většinou právě usínám o reklamách, protože mě to moc nezajímá tak si řeknu, že jen na chvilku zavřu oči, ale dopadá to tak že usnu a probudím se třeba až za půl hodiny a to už něvím o čem to je tak to vypnu a jdu raději spát.

Zrovna včera jsem se chtěla dívat na film vlk a oni to dají až v 00:05 to mě fakt teda docela udivuje.

Ty talentové soutěže mě už taky nebaví. Už jich tady bylo dost. Nejlepší je když byla tenkrát na nově i na primě ve stejnou dobu ta samá soutěž to jsem myslela že mě klepne pepka.

Ale abych si jen nestěžovala tak mám celkem ráda prima love dívám se tam na zhubni nebo přiber, ikdyž teda teď už to také moc nesleduji (protože je to pořád celkem to samé dokola) pak se ráda dívám na fantastické dorty a ještě byl jednou v týdnu takový pořad o různých nemocech třeba jak lidi hrozně moc rostli nebo zase o nejmenší holce na světě a o holkách co mají nějakou zvláštní nemoc kůže a o takových různých anomáliích bylo to celkem zajímavé.

Na prima cool se dívám na simpsonovi a taky je tam občas nějaký pořad na který se dá podívat.

A na ČT1 se dívám na vyprávěj to je celkem povedený seriál.

Jinak začínám mít uplnou averzi na tv nova hlavně na jejich zprávy. Melou půl hodiny o jedné věci a ty jejich živé vztupy? Vždyt ti reportéři v podstatě zopakují to z té reportáže a nikdy se nic pořádně nedozvíte a ještě v půlce dají reklamu.... Pořád melou to jak pomáhají někomu (to je sice fajn, ale stačí určitě o polovinu kratší reportáž než tam dají no hrůza.
A ten kdo vymýšlí ordinaci v růžové zahradě by si měl asi jít na chvilku odpočinout do nějaké cvokárny. Nedívám se na to už asi 2 roky, ale když vidím ty ukázky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bejbee:

Co se zpráv týče, tak mi vadí velmi upadající už tak žalostná kvalita. Zprávy sledujeme přes internet, přítel nejprve preferoval novu, já si záhy prosadila primu. Nova je tragédie sama o sobě a prima ji funí svou kvalitou na záda...takže pokud se nemýlím zbývá čt1

arrow
profile_image
MarBella
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bejbee: Jednak jsem se s vám chtěla podělit o své zděšení a zeptat se, zda na to mají ostatní stejný názor, nebo jsem jen já naladěná na jinou vlnu Občas bych se ráda na TV v rámci oddychu podívala, ale poslední dobou zjišťuju, že nějak není na co, a že se u telky vždycky akorát naštvu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Televizi zapínám pouze a hudební stanice nebo na Spektrum, NG, Animal planet apod Dívat se na Ordinaci, Ulici, Talent a nevím co jeste, to opravdu nechápu...

arrow
Neprodává v Bazaru

Včera jsem měla jako kulisu zaplou právě novu, dostalo mě, že sportovní noviny končily až 20:20! Pamatuji si, ze končívaly v 19:57 a to mi uz prislo pozde. Začal Slavík a za 20min reklama..no hnus.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kvalita šílená, proto televizi už řadu let nemáme. Mně ani příteli rozhodně nechybí. Zprávy si pouštíme na netu, čteme noviny, chodíme hodně do kina a do divadla. Když chceme vidět nějaký konkrétní pořad, dohledáme ho v archivu na internetu.

arrow
profile_image
Lůjík
od 18. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj... naprosto s tebou souhlasím, proto, když jsme se s přítelem sestěhovali, rozhodli jsme se, že televizi mít nebudeme. On si sice občas zasteskne, ale mě nechybí nikdy. Pracuji a do toho i studuji, takže by to pro mě tuplem byla ztráta času. To si radši pustíme rádio

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Televize jde úplně mimo mě Už jsem jí nezapla více jak půl roku - o prázdniny jsem byla mimo ČR, během roku jsem na koleji, kde jí nemáme a když jsem doma o víkendu, tak mi stačí okolo ní projít, když se dívá mamka nebo ségra a mám dost O Slavíkovi apod. pořadech se dozvídám až zpětně, když o nich čtu na novinkách nebo to někdo zmíní na facebooku
Dívám se na pár mých oblíbených anglických nebo amerických seriálů, které sleduju v netbooku a jsem spokojená
O kvalitě už se nedá snad ani mluvit...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené