Já neodsuzuju ty co mají jedno dvě tetování normální, ale ty co mají počmáraný celý tělo a ještě malbama, který se k jejich profesi nehodí, třeba doktor kterej by měl na ruce lebku vytetovanou nebo růži krev a nůž tak bych měla noční můry ještě hodně dlouho.. prostě já znám jen špatný lidi potetovaný tak to je můj argument..je možný že jsem viděla někoho slušnýho co byl potetovanej ale aspon měl soudnost a zakryl to..

ženská která je potetovaná jak chlap, celý záda atd.. což takovou neznám ale vním ala bych to jako dojem " mužský" takže takové té ženy co měla být spíš chlap.. záleží jak by byla oblečená, s tím zkušenost nemám takže jen mě napadá co bych si o tom pomyslela

A co třeba pan Prof. JUDr. Vladimír Franz. Má vystudovaný práva, přednáší na AMU, je vedoucím kabinetu scénické hudby. Maluje,komponuje hudbu, založil divadlo, věnuje se scénografii. Takže třeba tady máš příklad, že každej kdo je potetovaný, není kriminálník.

Vladimír Franz

arrow
profile_image
Blind_Star
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji karkulkaR: ženská která je potetovaná jak chlap, celý záda atd

co taková Kat von D nebo slavná modelka Katy Gold? Na mě teda působí víc žensky než kdejaká jiná..je to samozřejmě věc názoru, někomu se to nemusí líbit, ale házet všechny potetovaný muže i ženy do jednoho pytle je prostě omezenost.

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, kašlete na to, ona to prostě pochopit nechce. Je to jako vysvětlovat děcku, že bubáci nejsou. Stejně se bude v noci bát..

Reaguji na karkulkaR:
Asi poslední poznámka pro tebe a víc se tebou nehodlám zabývat. Tvůj argument je smysluplný asi tak, jako kdybych napsala: "Všechny tanečnice u tyče jsou striptérky, protože jsem za svůj život viděla tři tanečnice u tyče a všechny byly striptérky lehčích mravů."

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile:
Pana Franze se teda trošku bojím (v dobrém slova smyslu!). Je to pro mě příklad člověka, která má v hlavě a může si vypadat, jak chce. Je to nesmírně inteligentní a talentovaný člověk. Práva vystudoval s jedením prstem v nose a druhým v .... Kdo jiný to o sobě může říct? karkulkaR?

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Blind_Star:
Kat Von D je pro mě vzor ženskosti. Je krásná a navíc talentovaná. Ne nějaký trdlo, co se jen někde vystavuje a neumí vypustit rozumnou větu z úst..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na karkulkaR:

Holka ty mě bavíííííš .

Reaguji na Blind_Star:

Obě jsou krásný! A tady jde přesně vidět, že i hodně potetovaná žena může být sexy .
Moje kamarádka má barevný rukáv, nárty, klíční kosti ..... A také nevyjde z domu bez vysokých jehel, sukně a má nejkrásnější dlouhé vlasy jaký jsme kdy naživo viděla. Ženskost a jemnost z ní přímo vyzařuje a to tetování to fakt nezkazí ..... Naopak ..... Jo a není kriminálnice, dokonce je to paní podnikatelka . A rozhodně není jediná taková.
Namátkou Victoria Beckham, Megan Fox nebo Angelina Jolie - vše jsou kriminálnice a d*ěvky.

Cituji Mallory Knox: Všechny tanečnice u tyče jsou striptérky, protože jsem za svůj život viděla tři tanečnice u tyče a všechny byly striptérky lehčích mravů.

Cituji Mallory Knox: Pana Franze se teda trošku bojím (v dobrém slova smyslu!). Je to pro mě příklad člověka, která má v hlavě a může si vypadat, jak chce. Je to nesmírně inteligentní a talentovaný člověk. Práva vystudoval s jedením prstem v nose a druhým v ....

Klobouk dolů před ním!

Nikdy nepochopím lidi co druhé odsuzují kvůli nějaké odlišnosti. Ať už tetování, účes, piercing, jiný styl ..... To je vážně omezenost..... Z vlastní zkušenosti vím, že kolikrát je mega potetovaný člověk s dvaceti piercingy věší zlatíčko než chlap, který nemá žádnou ozdobu .....

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Gogelka17: Nikdy nepochopím lidi co druhé odsuzují kvůli nějaké odlišnosti

Mám malinko strach, že z tohoto lidstvo nevyroste nikdy..
Nicméně, koukala jsem nedávno na nějaký dokument o zdobení těla a bylo tam řečeno, že nebude trvat dlouho a začnou být "divní" ti, co žádnou kérku, piercing, či jinou ozdobu nemají. Karta se obrátí?

Cituji Gogelka17: mega potetovaný člověk s dvaceti piercingy věší zlatíčko než chlap, který nemá žádnou ozdobu

Řekla bych, že to souvisí s vyzrálostí a sebepoznáním. Tetování je symbol, má smysl. Nechá se potetovat člověk, který ani neví, co a proč by si měl vytetovat? Nechá se potetovat člověk, který se sám v sobě neorietuje a navíc přemítá, co si s kérkou počne ve stáří, nebo co tomu řekne máma? Ne. Nechá se potetovat člověk, který se v něčem našel a je sám se sebou srovnán. A pokud se vyzná v sobě, je schopen harmonického vztahu s někým jiným.
Pozn. Tuto myšlenku berte, prosím, s rezervou. Nevztahuje se na lidi, kteří jsou proti tetování apriori zaujatí. A je to čistě můj názor, nikoli fakt.

Mám tetování přibližně na ledvině, takže tam mi nikdo nezírá já osobně bych si nikdy nenechala udělat tetování na místo, kde by mě to mohlo časem znevýhodnit...člověk nikdy neví, kde bude za deset, dvacet let....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na karkulkaR:
Jestli se mohu zeptat kolik Ti je let? Otevřený názor mi nevadí, ale todle mi přijde trochu blbost, to mi říkával kdysi můj děda, když mi bylo šest let, že potetovaný jsou kriminálníci, i když sem tomu nikdy nerozuměla, protože můj vlastní otec je potetovanej snad skoro všude, nevlastní otec taky, sestra i já, takže jsem taky kriminálnice?
Dneska už to tak brát nemůžeš si myslím, tetování klidně nesnášej, ale prosím, ty kriminálníky už ne-e..

Ahoj
přemýšlím nad tetováním (viz obrázek) na obou zápěstích.
Studuji veřejnosprávní činnost, později se chystám na právnickou fakultu takže pro tetování dost nevhodný obor a později i zaměstnání takže zajímalo by mě, jak moc by toto v budoucnu vadilo? Myslím, že se to lehce zamaskuje náramky nebo tak.. No ne?

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na CamilleM.:
Tohle v pohodě zakreješ silnějšími náramky Sama mám na páteři, nártu a přes bok lebku - problém s tím nikdo neměl

arrow
profile_image
Lady.I
od 28. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji karkulkaR: Já neodsuzuju ty co mají jedno dvě tetování normální, ale ty co mají počmáraný celý tělo a ještě malbama, který se k jejich profesi nehodí, třeba doktor kterej by měl na ruce lebku vytetovanou nebo růži krev a nůž tak bych měla noční můry ještě hodně dlouho.. prostě já znám jen špatný lidi potetovaný tak to je můj argument..je možný že jsem viděla někoho slušnýho co byl potetovanej ale aspon měl soudnost a zakryl to..


Proboha, kdy už konečně někteří jedinci pochopí, že jejich tělo to není a tudíž jim je do toho velký kulový kde a jak je kdo potetovanej včetně toho, co s tím kdo dělá za profesi! To je to stejné, jakobych tvrdila, že blondýnky nemohou dělat žádnou zodpovědnou práci páč jsou to od přírody blbky a mohly by vše zkazit

Jinak k tématu, dělala jsem po brigádách (většinou práce s lidma), kde se muselo tetování vždy přelepovat náplastí, ale určitě se nikdy nestalo, že by potetovaného kvůli tomu nevzali.

arrow
profile_image
Netties
od 4. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, vím že už se to tady i řešilo, ale mám teď takový dilema.. strašně moc chci malý tetování ze spodu na zápěstí, jen malej nápis.. ale chystám se na VŠ, nejspíš na práva a bojím se abych s tím v budoucnu neměla problém, myslím v zaměstnání.. Je tu nějaký právník s tetováním na podobném místě?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené