Přeji hezký den, potřebovala bych od Vás poradit na co se dívat při koupi ledničky a pračky. Tyto spotřebiče mají spoustu funkcí ale netuším, kterým dát přednost. Proto budu moc ráda za každý váš postřeh. Jaké značky jsou kvalitní? Na co si dát pozor při výběru? Vyplatí se připlatit?

Ledničky: přihrádka s nastavitelnou teplotou a nulovou zónou - využíváte ji? Vydrží zelenina ve fresh zóně déle než běžně? A co držáky na láhve, vejdou se tam i 2l?

Pračky: máte zkušenost s funcí eco buble? Oplatí se připlatit za parní pračku? Jdou u praček upravit přednastavené programy?

Děkuji za vaše rady

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tak já můžu poradit ohledně lednice, přihrádka na zeleninu, s nulovou zónou je super všechno nám vydrží dlouho. jinak určitě si kup lednici se systémem No frost. V lednici se ti pak nestane, že by něco přimrzlo k zadní stěně a mrazák nemusíš odmrazovat. My máme lednici Haier URL myslím, že je to tato. A jsme maximálně spokojení a šuplíkový mrazák je parádní každý je z něho nadšený. A lednice jsou to opravdu kvalitní. Snad jsem ti pomohla [img]http:https://cached1.lvimg.cz/smilies/smile.gi f[/img] ještě koukám na tu cenu tady je vyšší, ale vím že jsme ji kupovali kolem 12 tisíc.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

K ledničkám - určitě bych pořizovala ledničku s funkcí NO FROST. To by bylo takové hlavní kritérium. Držák na lahve je taky super a nám se tam vejdou i 2l. Pak oceňuju zvukový signál (když necháš otevřené dveře, začne lednička po nějaké době pípat) a mně vyhovuje taky digitální nastavení teploty + eco funkce.

Jinak máme tuhle od Gorenje http://www.kasa.cz/chladnicka-komb-gorenje-nrk-618 1-mx/ a jsme spokojení.

arrow
profile_image
lamiel
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já určitě oceňuji u pračky funkci Snadné žehlení. Když ji zapnu k programu, tak 80% prádla není potřeba žehlit, je to fakt super, velký rozdíl oproti tomu, když ji nezapnu. Máme Whirpooll.

arrow
profile_image
mimi55
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

chladnička -přihrádka na zeleninu, přihrádka s nulovou zónou (uzeniny, sýry) , se systémem No frost, zvukový signál na otevřené dveře,- když jsem hledala novou chladničku, tohle všechno jsem měla v podmínkách. Myslím, že se to opravdu vyplatí. Já jsem maximálně spokojená.
Pračka-určitě takovou, kde si sama zváží prádlo a podle toho přizpůsobí množství vody, výběr otáček při ždímání a co mě by se ještě líbilo a to u pračky nemám, že zapípá po ukončení programu.

Cituji mimi55: přihrádka s nulovou zónou (uzeniny, sýry)

jak taková přihrádka funguje? na co ji používáš? A jak poznám zda ji lednička má (bývá to nějak označené)?

Cituji mimi55: přihrádka na zeleninu, přihrádka s nulovou zónou (uzeniny, sýry)

jsem zmatená z těchto přihrádek..jaký je mezi nima rozdíl? A jak je poznat? Přihrádka na zeleninu to je ta co se označuje fresh?

arrow
profile_image
Elinuška
od 26. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chladnička: no frost máme a je to parádne lebo aj suroviny celkovo v mrazničke nie sú od ľadu ale pekne zamrznuté bez toho aby som ich vysekávala , nulovú zónu máme tiež - paráda na zeleninku
práčka: my máme samsung eco bubble a perie skvele, stačí ešte menej ako polovičná dávka prachu a vyperie sa všetko pekne dočista

arrow
profile_image
mimi55
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Evulous: Máme tuhle chladničku http://lednice.heureka.cz/whirlpool-wbc40692-a-plu s-plus-nfcx/. Je tam na obrázku vidět ještě jedna přihrádka nad tou zeleninovou a ta je speciální právě na uzeniny, sýry, čerstvé maso pro rychlou spotřebu. A je to opravdu poznat. V ní uložené uzeniny a sýry vydrží mnohem déle.
http://www.whirlpool.cz/technologie/6-smysl/chlaze ni-a-mrazeni

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené