arrow
Neprodává v Bazaru

Holky včera na kisshady dávali soutěž,výhra byla lejzrove ošetření a botox a proto se chci zeptat vás jestli nevíte o nějaké soutěži a výhra je augmentace

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Domik009: No ty bys to kozando určitě vyhrála,spíš mrkni na fb,když tam zadáš plastická chirurgie tak se ti objeví nějaké kliniky,a občas tam mají tyto soutěže.Chceš vyhrát?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tami děkuji chtěla bych vyhrát ale pro mou mamku

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Domik009: Fááákt tak to jsi mě uklidnila,to jsi hodná.Mrknu se s tebou a dám ti kdyžtak vědět.Ale na tom fb jsem toho vydívala hodně a každou chvíli,ale někdy je to trapas,musí říct proč na to jde veřejně apod.

Soutěže o plastickou operaci pořádá často Mudr. Tomáš Doležal z Plastika Praha.
http://www.plastikapraha.cz/cz/novy-zivot-diky-pla stice/archiv-2011.html

jeho Fb stránky jsou http://www.facebook.com/PlastikaPraha?fref=ts

Tak mrkni na to a třeba tam má zase nějakou soutěž

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji michael.kors ale nikde tam není odkdy to platí:/

arrow
profile_image
lenji
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se zdá, že MuDr. Doležal pořádá soutěž o plastickou operaci vždycky na podzim. Nedá mi to, musím se tě zeptat - myslíš, že by mamce nevadilo, když by vyhrála, že bude její proměna natočena a pak bude video na netu, kde se na to může každý podívat?

arrow
Neprodává v Bazaru

No asi ano máš pravdu,chtěla bych spíš nějakou výhru bez zveřejnění

známá kdysi jen tak z nudy soutěžila na elle.cz a vyhrála ale dali jí jen implantáty, zákrok si musela zaplatit

arrow
Neprodává v Bazaru

Domi to by bylo nejlepší celej zákrok,ale děkuji.to kamoška moc nevyhrála když si musela dalších 30 zaplatit:/ ,jsou vyčůraní

Zkus kouknout na stránky Esthé, soutěžila jsem u nich. Napsala, proč bych chtěla vyhrát, poslala fotečky a čekala. Byla jsem rozhodnutá si je pořídit, tak jsem během soutěže byla na konzultaci v Medicomu, tam byl ale menší problém s vyndáním bulky z prsu(přišlo se na ní na sonu při předoperačním) a během toho mi došel mail, že jsem vysoutěžila čtvrté místo v Esthé. Dr. Kment neměl problém s vyndáním bulky při zvětšení, výhra třetího místa byla někomu na nic, tak jsem se posunula a měla zvětšení se slevou.

Doležal měl nedávno soutěž, už je ukončena bohužel. Ale u něj se hodně zvěřejňují pacientky, dává je na facebook a točí s nimi videa. Doporučuju sledovat Esthé.

Reaguji na monatona: U Esthé je úplně stejný, každá klinika která pořádá tyto soutěže je potom někde zveřejňují. Takhle si doktoři dělají reklamu.

Reaguji na DominikaP: Kdyby sis dělala třeba nos tak ho platit nemusíš ale většinou když si přeješ udělat prsa tak si musíš zaplatit buď implantáty nebo operaci. U každého je to jiný. Ale ve směs to tak funguje všude.

Já jsem třeba podstoupila plastiku prsou cca 3 roky zpět u Mudr. Doležala. Objednala jsem se na konzultaci a dostala jsem jeden implantát zadarmo, to ale neprobíhala žádná soutěž takže to nebylo nikde zveřejněno. Šlo jen o to že se na tu operaci koukali jiný doktoři. Takže jsem místo cca 80.000 Kč platila necelých 60.000 Kč. Měla jsem štěstí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené