arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Domíís: Kondom jsem vždy měla u sebe i já

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Domíís: Určitě to neodkládej, není důvod. Raději si vezmi delší košili nebo tričko přes zadek,abys tam pak neběhala uplně nahá po ordinaci . Jak jsem psala určitě nebudou nepříjemní pokud jsou normální. Má lékařka se nad mým věkem nijak nepozastavila určitě se neboj. A určitě lepší teď než tam jít až s nějakým problémem. Na to musíš myslet taky Ty a nespoléhat na chlapa - koupíš holt jednu krabičku kondomů a hotovo a budeš ji mít preventivně v kabelce. A to,že se atmosféra pokazí je hloupost, mám přítele přes 4roky, část jsem brala HA a pak jsem ji vysadila a máme jen kondom a rozhodně nám to atmosféru nekazí, neměj předsudky.

arrow
profile_image
Domíís
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Jannnie:
Děkuji za rady. Určitě už to odkládat nebudu. Objednám se na nějaký den odpoledne - to už je teplo a budu si moci vzít sukni.

arrow
profile_image
PinkLady
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tam se můžeš klidně do sukně převlíknout. Já chodím normálně v kalhotech a pak se převlékám

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Na gyndu se smí i v kalhotech

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Domíís: No jo, ale co když ten kluk u sebe nebude mít kondom? to se nám celá ta atmoška pokazí...

A jsi si jistá, že je ti 21 a ne 12? Riskovat zdraví kvůli "atmošce" je kravina, navíc samozřejmě i přes hormonální antikoncepci bys měla s novou známostí kondomy používat. Až u toho gynekologa budeš, zeptej se ho rovnou na nějaké pohlavně přenosné choroby.

Pokud je normální, tak ti nevynadá.

arrow
profile_image
Nelie
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem byla poprvé ve 20-ti... hrozně jsem se toho bála, ale... no v podtstaě mě k tomu dokopala mamka. Nakonec jsem to přežila. Šla sjem normálně v džínech a dlouhém svetru, takźe když jsem si v kabince svlékla do půl těla, nelítala jsem po ordinaci jen v triku, ale zakrýval mě svetr, který jde vyhrnout.
Pokud máš možnost, jdi tam s někým, třeba s dobrou kamrádkou. Vždycky je příjemnější, když s tebou někdo čeká v čekárně.
Prohlídla trvá chvíli, jen tě vyšetří, udělá ultrazvuk a zase můžeš běžet. Předtím ještě vyplníš dotazník, kde se bdue ptát na anamenéu rodiny, takže je dobré se předtím zeptat mamky. Sama se tě v ordinaci bude ptát, jeslti už jsi měla sex (kvůli vyšetření) a někde je i možnost odmítnout přítomnost sestřičky v ordinaci.
Nabídne ti prášky. Moje se mě ale ptala, jestli je vážně potřebuju. Zaprvé jsou za to nekřesťanský prachy a cpát do sebe prášky taky není to pravý ořechový.
Pokud si ale s mamkou dobře rozumíš, ohledně doktora se s ní poraď. Nebo s akamrádkou, která ti třeba gynekoložku poradí.
Jednou za rok se to přežít dá... ačkoliv se tam sama nikdy nehrnu.

arrow
profile_image
Equa
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych to dále být tebou neoddalovala, zbytečně tě to akorát bude stresovat. Já jsem se tam také zrovna 2x nehrnula, ale mamka mě hned v 15 objednala, šla jsem na prohlídku a rovnou začala i s očkováním proti rakovině děložního čípku. A máš 21, tak se tam vydej sama a nežádej přeci o svolení mamky. Mně je 17 a všechno si zařizuji sama, rozhodně se neptám rodičů, jestli můžu jít na prohlídku k zubaři nebo na gyndu.. Čím dřív se tam vydáš, tím líp.

arrow
profile_image
tiny
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já byla taky skoro až v 21 letech a to z toho důvodu, že jsem předtím také nikoho neměla. Mně se tam spíš nechtělo, jsem líná někam dojít a objednat se. Gynekoložka nim neříkala jen jestli jsem někdy měla nějaké problémy atd.

arrow
profile_image
Ediie
od 17. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já byla poprvé v 16, sama. Moje máma antikoncepci odsuzuje, takže jí beru už pět let aniž by o tom věděla, konec konců je to moje věc.
Na vyšetření budeš stejně sama jen s tím gynekologem, mamka nebo kámoška budou stejně čekat v čekárně. Jestli bude gynekolog normální, tak si netroufne říct ani slovo. Moje první zkušenost na gynekologii byla zoufalá, doktorka do mě neustále rýpala, že antikoncepci mi nenapíše, když nemám partnera, a že mám infekci a kde jsem k ní přišla. Tak jsem přešla na soukromou kliniku a od té doby si to nemůžu vynachválit.

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1) Gynekolog je normální doktor jako každý jiný, netřeba se toho nijak bát. Nemusíš vymýšlet, jestli čekat až bude 20 stupňů, aby ses mohla oblíknout tak nebo onak. Pro ně je to normální pracovní den, ať tam přijdeš ty, nebo jakákoli jiná pacientka.
2) Pokud bude mít narážky na tvůj věk (což si myslím, že nebude, určitě se už s obdobnými případy mockát setkal), tak mu prostě vysvětli, že nemáš žádné gyn. problémy a ani přítele, takže jsi nepovažovala za nutné chodit dřív. Tečka. Není to jeho věc a to bych mu i řekla, pokud by se v tom pitval dál.
3) Tvoje matka tam s tebou nemusí,a pokud má přístup ke zdravotní prevenci jak říkáš, ani bych jí neříkala, že tam jdeš. Je to tvoje zdraví, ne její.
4) Pokud budou mít kamarádky nevhodné reakce na tvoji prosbu, jestli by šly do čekárny s tebou, tak to nejsou skutečné kamarádky. Kolem dvacítky by je mohly nejhorší projevy puberty už opustit.
5) Kup si krabičku kondomů a měj ji v kabelce pro každou příležitost. Pokud by ti kdy nějaký partner tvrdil, že to kazí "atmošku", tak se na něj z vysoka...
6) Jsi dospělá žena, vezmi zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou

Byla jsem v 15 a sama.Mamce bych to v tvém případě neříkala,už jsi nějakou dobu plnoletá a na gyndě tě nikdo neukousne.Pokud by ti lékař nějakým způsobem nesedl,můžeš si vybrat jiného.Není se čeho bát

arrow
profile_image
Ares
od 16. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

[cituji=ivetkaa]Holka, jsi dospělá, né dítě, to si uvědom! A to je důvod, proč mamce nic říkat nemusíš a gynekolog si žádný nadávání nedovolí.[/cituji

arrow
profile_image
Yvonna mojeid
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Blogerka

Cituji Domíís: myslíte, že mi gynekolog bude nadávat, když k němu půjdu v 21letech?

tak to asi záleží na každém doktorovi individuálně, jsou i hrubí a nevychovaní doktoři, co se k pacientům chovají hrozně , ale tak to si nemusíš nechat líbit. Můj táta je soukr. gynekolog (neplatí o něm výše jmenované ) a taky mi říkal, že dokud jsem s nikým nespala ani nemám žádné problémy (kvasinky apod.), a to mi taky už nebylo -náct , tak ani prohlídka nemá smysl.. Jinak být tebou, zbytečně bych prášky nebrala, jak už bylo zmíněno, a tolik se nebála, tak jdi sama a nikomu o tom neříkej, a uvidíš, že na tom nic není .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené