arrow
profile_image
Baruseee
od 27. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím je mi čerstvých 26 let a již 10 let užívám antikoncepci Yaz. Při užívání jsem nepřibrala ani nezhubla. Začala jsem ji užívat v 17 nácti letech. Celé dospívání jsem trpěla na otřesné akné, skoro žádná prsa a neměla jsem boky takže sebevědomí žádný. Musím ale říct, že boky mi narostly až tak kolem dvacítky a prsa se zvětšila teprve ve 23 letech což absolutně nechápu. Pleť mám poslední dobou skvělou jen teda dost vysušenou. Přemýšlím nad tím, že antikoncepci vysadím mám 50 kg a strašnou celulitidu, žádnou chuť na sex a poslední dobou sleduji bolesti v nohou a lýtkách. Zajímá, mě jestli by se mi mohly po vysazení HA zmenšit prsa zpět na nula nula nic z čehož by mě asi teda trefilo. Jestli se mi změní postava zase zpět bez boků a ženských tvarů a vrátí se mi brutální akné. Ještě ke všemu trpím při styku strašnýma bolestma, takže jakákoliv aktivita je skoro nemožná. Nevím jestli to přisuzovat HA, ale v minulosti se mi tohle nikdy nestalo.
Máte někdo zkušenost? děkuji

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Baruseee: Možná spíše vyměnit HA, já měla nízkohormonální Sidretelu, asi 2 roky jsem užívala a vše ok, pak jsem přestávala dostávat menstruaci tak mi dal o něco silnější Sidretu, ale pořád je to nízkohormonální antikoncepce, co by právě neměla dělat problémy...a prsa se mohou samozřejmě zmenšit, ale to i u hubnutí, změny jídelníčku a podobně takže pak to jistí silikony

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Baruseee: Musím ale říct, že boky mi narostly až tak kolem dvacítky a prsa se zvětšila teprve ve 23 letech což absolutně nechápu.

Nevím, co nechápeš, každé tělo se vyvíjí a mění celý život. Já taky ve 20 vypadala jinak než dneska pomalu ve 30. A jinak v 25.

Cituji Baruseee: mám 50 kg a strašnou celulitidu, žádnou chuť na sex a poslední dobou sleduji bolesti v nohou a lýtkách.

Zdá se mi, že HA přisuzuješ víc, než je nutné. Jasně, že to s tím může souviset, ale taky to může mít úplně jiné důvody.

Cituji Baruseee: Ještě ke všemu trpím při styku strašnýma bolestma, takže jakákoliv aktivita je skoro nemožná. Nevím jestli to přisuzovat HA

A to máš celých 10 let?

arrow
profile_image
Baruseee
od 27. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Phaeton:
Nechápu, že se člověku zvětší prsa až tak pozdě aniž by přibral protože mám celý život 50 kg plus mínus maximálně 52 kg. Nerada bych, aby se po vysazení zmenšila. Co jsem tak četla, tak většina pozorovala zvětšení velikosti už po pár měsících braní HA.

Celulitidu jsem nikdy neměla až po několika letech braní HA.

Ne problém s bolestí mám asi tři roky a můj gynekolog nic neřešil budu měnit gynekologa.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené