Otázka je jasná-myslíte že je u muže překážkou(nebo alespon váhá) jestli chodit se ženou která má dítě z předchozího vztahu nebo ne?

No,zaléží na určitém muži a taky jestli má své děti z předchozího vztahu.A vůbec jaký vztah má k dětem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Na začátku to vadit může, když má žena dítě, tak je to jednoznačně její mínus. Samozřejmě se může v některých případech stát, že převáží její klady a pak to dítě nevadí.
Skutečným problémem se může začít jevit, je případ, když nejsou daná jasná pravidla výchovy ze strany muže. Od muže se tedy očekává plnění role otce (není biologický, ale je tam role muže i výchovná), velkou částkou přispívá na rodinu (většinou je jeho příjem ten podstatný ke zvýšení životní úrovně), ale v případě, když jde do tuhého, ho manželka-matka odstaví od rozhodování. V horším případě je toho svědkem dítě.
Coz to z dlouhodobého hlediska přináší je k nabílení a dost často to vede k rozchodu či rozvodu.

arrow
profile_image
Petti
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na to se vůbec nedá odpovědět, každý chlap je jiný, pro některého je to překážka, pro některého ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Petti
Opravdu? Takže podle tebe, když bude mít chlap na výběr dvě stejné ženy, které se budou lišit jen tím, že jedna bude mít dítě, tak se klidně rozhodne pro tu s dítětem?
I proto jsou seznamovací servery plné maminek, které hledají někoho pro sebe i dítě....

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mr_Spock

Nemíním vám tu do toho příliš vstupovat, děti sama nemám, ale myslím, že dvě "naprosto stejné" ženy neexistují, takže rozhodování na této úrovni vůbec není možné. Je to takříkajíc "kus od kusu" a záleží na spoustě jiných okolností. A kromě kvalit té ženy pak rozhoduje i to, jestli je dítko tzv. spratek, nebo normální slušně vychované dítko, a také samozřejmě, jak je staré. Ale je to můj názor

arrow
profile_image
Petti
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ty jsi někdy viděl dve stejné ženy?Znám spoustu svobodných mladých holek, které nemůžou najít přítele, těch je taky plná seznamka, nejen maminek. Znám taky maminku s dcerou, je krásná, chytrá a moc milá a mužský se o ni vyloženě perou a vůbec jim nevadí, že má dítě. Takže to není o dítěti, ale o té ženě...a pak o tom muži, jaké má požadavky, i když požadavky mít může, ale když se zamiluje do ženy, která dítě má, je zase všechno jinak...

arrow
Neprodává v Bazaru

Jednalo se o příklad, mohlo mi napadnout, že tady bude někdo hnidopišit. V prvním příspěvku jsem napsal, že dítě je jednoznačně mínus pro ženu, když hledá partnera. V dalším příspěvku jsem dal příklad, že když budou dvě stejné ženy, které se budou odlišovat dítětem, tak muž dá přednost té bez děcka. Prostě se to dítě musí vyvážit něčím opravdu dobrým u matky, aby to stálo za to! Nechápu co je na tom k nepochopení.

Aby bylo jasné, já vím, že ženy se můžou odlišovat povahou, barvou vlasu, tělesnými proporcemi, atd. Ať se na mě matky nezlobí, tak situace je taková, že jakmile je tam dítě, tak si to chlap dost rozmyslí jít do toho "navážno".
Taky si myslím, že chlap nebude řešit jak je to dítě vychované, když je dítě spratek, tak je zaděláno na velký problém a kdo má rozum, do toho nejde i kdyby to byla .. no nevím jaká.
Ano, v seznamkách je dost jiných žen, dalo by se říct, že jsou to puberťačky, pak stále svobodné třicítky a nejvíc maminek s dítětem.¨Tak to bohužel prostě je.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mr_Spock: že dítě je jednoznačně mínus pro ženu, když hledá partner

To si vůbec nemyslím. Žena už není v křeči a v zajetí biologických hodin, může být více v pohodě, více sebevědomá. Vůbec nemám zkušenost, že by chlapi byli až tak třeskutě racionální. A vůbec, pokud chlap chce třeba Ivu Bittovou, Ivu Huttnerovou, Evu Salzmannovou, nebo Ivetku Bartošovou, Vendulu Svobodovou - tak co? A takhle to jede i u smrtelníků, neviděla bych to tak tragicky. Chlapi mozkem nepřemýšlejí, když jde o lásku.
M.

arrow
profile_image
VeronikaVi
od 5. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem rozvedená maminka...a chlap kterej by mě nechtěl jen kvůli dítěti..by mi nestál ani za slovo....a navíc každý předem ví,že mám dítě..tak pokud nechce nemusí se ani seznamovat...

Je to opravdu individuální a záleží na člověku. Rozhodně k tomu má jiný přístup dvacetiletý floutek, který by si ještě rád užíval a nevázal se a muž ve středním věku, který má za sebou třeba už i rozvod a sám má děti z předešlého vztahu.
Dítě určitě není překážkou. Znám spousta ženských, které se rozvedly, zůstaly samy s dítětem (i dvěma) a našly chlapa pro život, který byl těm harantíkům mnohem lepším otcem, než by byl býval ten biologický.

arrow
profile_image
jindrulinka
od 4. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji VeronikaVi: tak pokud nechce nemusí se ani seznamovat...

s tímto názorem souhlasím!

řekla bych, že nevadí, u nás je teď jeden případ, kdy odešel muž od manželky s jedním synem k ženě se šesti dětmi (chudák teda )

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslím,že většině to nevadí,mám X rozvedených kamarádek s dětmi a žádná neměla problém chlapa najít,podotýkám že svobodného a bezdětného.Klape jim to a chlap děti naprosto v pohodě přijal,a opravdu těch případů znám hodně,až se divím.

to je Mr_Spock vedle jak ta jedle

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené