arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji TerezVv: ale určitě u nás není pravidlem, že když je žena znásilněná, tak se po ní bude lít kyselina (což mají zažité jako normální a tradiční praktiky).

Není.
U nás je pravidlem ženu znásilnit a pak se jí vysmát do ksichtu, povyhrožovat, zmlátit a šikanovat ji případně. Protože se dobře ví, že se nikomu nic nestane.
Zkusila jsi někdy (nebo nějaká tvá známa) nahlásit takovýto TČ na policii?

Se tvářite, jako kdyby křesťanská společnost byla kdovíjak svatá.

Excesy typu kyselina a atentát se najdou všude.

ETA a IRA (katolíci) jsou dle vašeho zjevně zcela v pořádku.
Nepokoje v Severním Irsku (katolíci) - třeba Bloody Sunday si vygůglete, také ok, že?

Nebudu se rozčilovat...

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji skarma007: každopádně jsem proti, aby u nás mohli žít muslimové jako doteď. Když už sem chtějí jít, tak zavést nějaká opatření, aby tu nezaváděli a neprovozovali svá náboženství. Pokud se něco takového vymyslí, nebudou mi tu vadit. Pokud budou pro šáría,

Změňte ústavu a vystupte z EU. Rychlé a účinné.
Svoboda věrovyznání a jeho provozování.

Šaría je něco úplně jiného a... a zkuste čerpat informace i odněkud jinud, než pouze z CZ médií a médií vůbec. Pak ta debata nemá symsl...

Cituji skarma007: každý muslim nemusí být hned terorista


Jo to já si také nemyslím, že jsou to všichni teroristi, ale pokud my upřednostňujeme rovnoprávnost žen, tak tady nechci pozorovat ženy s šátkem na hlavě a nechci jim podřizovat pravidla ve škole apod. prostě ať se chovají jako my. Klidně ať si slaví své svátky atd., ale ať neupravují naše zákony, vyhlášky apod. na to podle mého právo nemají. Mě hlavně vadí vědomé pouštění utečenců do EU například z Afriky, kdy sem utíkají většinou muži (také muslimové, kteří si o ženě myslí, že je hadr), kteří opustili své ženy, děti a prodávají tady fet, kradou, znásilňují apod. jejich inteligence je daleko od naší. Nejsou ničím prospěšní pro naši společnost. Jsou to vyžírky, které sem přijedou a berou dávky. Proč? Proč Evropan chodí jako idi..ot do práce a řídí se pravidly, když oni pak přijedou a nemusí dělat nic. Řeší se, že nejsou peníze na důchody apod. Proč nepodporujeme naše rodiny? Proč se musíme bát cokoliv říct, aby nás ve vlastní zemi neobvinili z rasismu apod.? Pokud sem přijde cizinec, který bude státu nějak prospěšný a bude se umět zařadit, tak s tím nemám žádný problém, ale oni tací nejsou. Sama jsem viděla, jak to vypadá v Anglii, Německu, Francii. Já to tady prostě mít nechci. Jinak nejsem rasistka. Procestovala jsem celý svět, ale setkala jsem se s rasismem na bílého. V tu chvíli jsem pochopila. Mě jen vadí přistěhovalecká politika. Evropa není nafukovací.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: a nemusí dělat nic

co nemusí - bohužel NEMŮŽOU, i když většina přijela za prací. Vždyt se stačí podívat, kolik prachů musí za ten "transport" do EU vysolit.
Např. za takový transport z Čecenska nebo Kazachstánu zaplatí utečenci kolem 8-9 tisíc EURO...

Tady jsou zavření v utečeneckém táboře, pracovat nemůžou a jsou to učitelé, technici...jasně tamních VŠ...ale dělnickou práci by jistě zvládli. Vždyť se na ně místní živnostníci ptají, že by je na pár dní zaměstnali. Nelze

Jen se tu s tím nikdo z vyšších míst nechce babrat, tak je zavřeme za plot a dovezeme 2x denně šlichtu ve várnicích. A to fakt nemá žádný smysl...to přivádí jen problémy. A není to pomoc ani začlenění do společnosti!

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lulamae: Se tvářite, jako kdyby křesťanská společnost byla kdovíjak svatá.

Cituji lulamae: ETA a IRA (katolíci) jsou dle vašeho zjevně zcela v pořádku.
Nepokoje v Severním Irsku (katolíci) - třeba Bloody Sunday si vygůglete, také ok, že?

Jenže my se bavíme o Islámském státu, ne o křesťaství.

Cituji lulamae: U nás je pravidlem ženu znásilnit a pak se jí vysmát do ksichtu, povyhrožovat, zmlátit a šikanovat ji případně. Protože se dobře ví, že se nikomu nic nestane.
Zkusila jsi někdy (nebo nějaká tvá známa) nahlásit takovýto TČ na policii?

Je rozdíl mezi náboženstvím a právním systémem

A pokud se budeme bavit takhle, tak v tom případě souhlasím s

Cituji skarma007: každopádně jsem proti, aby u nás mohli žít muslimové jako doteď. Když už sem chtějí jít, tak zavést nějaká opatření, aby tu nezaváděli a neprovozovali svá náboženství.

, protože proč my bychom jim tady měli stavět mešity? Proč bychom se jim měli přizpůsobovat jejich zvykům? Proč když v Praze vyrazíš na Václavák, tak češtinu už skoro neslyšíš? Takovým stylem se může svět přestat dělit na státy a uzemí, protože všechny národy budou všude, všude budou mít všechni své náboženské podmínky, všude se bude mluvit všemi jazyky.

Cituji EleanorWoods: Jo to já si také nemyslím, že jsou to všichni teroristi, ale pokud my upřednostňujeme rovnoprávnost žen, tak tady nechci pozorovat ženy s šátkem na hlavě a nechci jim podřizovat pravidla ve škole apod. prostě ať se chovají jako my.

Cituji EleanorWoods: Proč Evropan chodí jako idi..ot do práce a řídí se pravidly, když oni pak přijedou a nemusí dělat nic. Řeší se, že nejsou peníze na důchody apod. Proč nepodporujeme naše rodiny? Proč se musíme bát cokoliv říct, aby nás ve vlastní zemi neobvinili z rasismu apod.?

Amen.

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Proč? Proč Evropan chodí jako idi..ot do práce a řídí se pravidly, když oni pak přijedou a nemusí dělat nic. Řeší se, že nejsou peníze na důchody apod. Proč nepodporujeme naše rodiny? Proč se musíme bát cokoliv říct, aby nás ve vlastní zemi neobvinili z rasismu apod.?

Ale to přece není chyba cizinců v CR, ale státu....a já se můžu ptát, proč když to lidem vadí, něco neudělají se státem, politikou?
Sice není na důchody a nepodporujou se rodiny, ale na zvednutí platu mají.

Cituji skarma007: každopádně jsem proti, aby u nás mohli žít muslimové jako doteď. Když už sem chtějí jít, tak zavést nějaká opatření, aby tu nezaváděli a neprovozovali svá náboženství.

A čím tebe osobně, že jsou muslimové obtěžují nebo omezují?

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se zúčastnila obou demonstrací proti islámu v ČR. Nikdy by mě nenapadlo, že do něčeho takového vůbec půjdu. Muslimové se i v ČR začínají pěkně roztahovat. Staví si tu mešity a to, co v nich kážou, je na netu veřejně dostupné. Bez obav vystupují proti ateistům, nabádají své členy k nenávisti bezvěrců, k obsazení Evropy... Ředitel Muslimské unie v ČR Abbas v médiích řekne, že schvaluje ukamenování a řizení se šaríou, prý to máme pochopit. Tvrdí, že žena má půl hodnoty muže. Muslimové v ČR chtěli dostat pravomoce zakládat tu svoje školy... I proti tomuto se sepisovala petice. Podepsalo ji 25 tisíc lidí. Naštěstí jim to prozatím neprošlo. Tak si říkám, kam se to probůh řítíme? Zase zpět do středověku? Uf, stačí se i kouknout, co byl zač prorok Mohamed a je mi vážně zle.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě něco k tomu, jací jsou to utiskovaní chudáčci třeba v Německu. Tam je hodně Turků. Pracovat se jim nechce, právě naopak. Jsou naprosto nevzdělavatelní a úřadům se je ke studiu nevede dotlačit. Nedokážou je dotlačit ani k tomu, aby si udělali učňák. Prostě se narodí, stejně jako u nás naše menšina, jako pobírači sociálních dávek.

Je prvotně důležitý si uvědomit, že Islámský stát nevznikl ze dne na den. A svým způsobem jeho vznik způsobil Západ a jeho přístup. Možná že kdybychom se začali o situaci na Blízkém východě zajímat dřív nemuseli bychom si dneska vybírat mezi teroristickou organizací IS a autoritářským režimem Bašára Asada, který použil chemický zbraně a ke svým obyvatelům se rozhodně nechová podle pravidel. Už dnes je jasné, že se Západ přikloní na stranu Asada, protože jinak IS neporazí. A myslíte, že je správné, aby takový člověk zůstal nadále u moci?
IS byl zčásti způsoben iránským způsobem vládnutí. V Íránu dlouho vládli pouze šiité a svým způsobem dost diskriminovali sunnity. Není divu, že když přišel IS s tím, že bude bránit práva sunnitů, běžní lidé je vítali s oslavami. Proč Západ nezasáhl, když ví, že se jedná o tak problematickou oblast? Nechal Írán Íránem a dnes už je pozdě cokoli řešit.

Já s islámem a jeho pravidly také nesouhlasím, ale je důležitý si připomenout, že islám se v dnešních dnech nachází ve stádiu vývoje, ve kterém byla Evropa ve 14. a 15. století. A v té době byla žena snadno obviněna z čarodějnictví, znásilnění bylo běžnou věcí a obecně byly ženy část majetku. A stejně jako se posunulo křesťanství, posune se i islám, ale nebude to ze dne na den!
Není dobrý podceňovat hrozbu teroristických útoků, ale v rámci Evropy patří ČR k nejméně ohroženým státům. A ani přijímání uprchlíků není tak horký. Nedávno bylo schváleno přijetí 15 rodin syrských uprchlíků (jedná se hlavně o rodiny s dětmi, které je třeba léčit v ČR). Můžete namítat, že tady nechcete ani je, ale nejedná se o tak přelomové číslo, že by se kvůli tomu zhroutila státní ekonomika.

Nejsem humanista a rozhodně je důležitý nepodceňovat hrozbu IS a islámu obecně, ale v ČR často vládne přehnaná panika.

arrow
profile_image
Adel mojeid
od 4. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

12

Reaguji na madzup: Proč mi podsouváš něco co jsem nenapsala?

Netvrdím, že jsou všichni teroristi, ale všichni mají vymytý mozky islámem, je to úplně jiná mentalita i kultura. A i když se tváří mírumilovně, oni s náma pohrdají!


Ano, jsem xenofobní rasistka a přesně kvůli takovým jako ty, je v Evropě tenhle bord*el

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adel: Ano, jsem xenofobní rasistka a přesně kvůli takovým jako ty, je v Evropě tenhle bord*el

přesně tak

proč si ti zarytí zastánci lidských práv a ,,mírumilovného,, islámu nejdou zkusit život v tamních končinách? pro představu aby viděli, v co se změní Evropa a další místa, pokud se nezastaví tohle rozpínání muslimů a jejich zvyků po světě?

Cituji Adel: Ano, jsem xenofobní rasistka a přesně kvůli takovým jako ty, je v Evropě tenhle bord*el

A díky takovým jako jsi ty proběhl holocaust

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já nevim, v Německu jsem poznala spousty Turků a normálně pracovali, nevim, co všecko dělaj, já znám jen ty kolem aut a normálně kšeftujou a maj servisy, nevim, asi jsou tam samozřejmě i zfetlý hovada, co nemakaj, ale k nám se vždycky chovali korektně, když bylo něco s autem, ladili nám ho Turci i po pracovní době a za těch dvanáct let, co tam jezdíme, se mě snažil ošahávat všehovšudy jeden.
Jo, jednou jsem viděla hádku, frajer se hádal se svojí slečnou Němkou (že by ji někdo nějak asi nutil se s nim spouštět?) a třísknul ji dveřma od auta. Jenže muj bejvalej přesně tohle dělal taky 😞 a Turek to rozhodně neni.
Byla jsem i v Turecku a opět jsem si nevšimla, že by se ke mně někdo choval zle, s pohrdánim apod. Naopak byli všichni moc fajn.
Nemá smysl srovnávat Turecko a co já vim Afgánistán, to je prostě uplně někde jinde.

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adel: Ano, jsem xenofobní rasistka

To se máš teda čím chlubit. V čem si pak lepším člověkem než nějakej muslim?

Cituji Adel: A i když se tváří mírumilovně, oni s náma pohrdají!

Aha, znáš 1,7 miliardy muslimů osobně?
Zas je tu to paušalizovaní....

Cituji Adel: ale všichni mají vymytý mozky islámem

Ten islám není žadné jednolité náboženství, je spousta směrů...stejně jako třeba u křesťanů.
Tohle je docela zajímavý Minangkabau .

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na HanLiu: Myslím, že pro většinu rozumných lidí není slovo Muslim zároveň terorista. Stejně tak jako cikán(nebo Rom) nemusí být vždy příživník a flákač. Ale na druhou stranu znáte někdo případ, že by někdo z evropský, takz. západních křesťanských zemí vraždil muslimy v jejich zemích, nebo i jinde? Máme my někde v bibli, že všichni takzvaní nevěřící jsou nepřátele a že se musí buď přesvědčit na "pravou víru" nebo podřezat? To co se děje v muslimských zemích a v Islámském státu je ostuda této civilizace. Je to horší než v době nacizmu. I v muslimských zemích kde se takové hrůzy neději žijí lidé často na úrovni středověké civilizace. Chovají se k ženám jako k dobytku, nemají vůbec cit pro utrpení zvířat, žijí často v otřesných hygienických podmínkách. Tohle bychom tady chtěli? Muslimská víra je víra založená na hrubém násilí, útlaku a středověkých dogmatech ať to je v umírněných muslimských zemích nebo v ortodoxních. Je to vřed na planetě a tak jako vřed v těle by se měl bez milosti vyříznout než nás pohltí a zničí. Pomalu cíleně prorůstá do naší civilizace a my mu to svým liberálním postojem ještě umožňujeme. Je to naprostá hrůza. Je to podobné jako se v třicátých letech minulého století ustupovalo nacizmu. A k čemu to vedlo!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené