arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bono2: Ne každý muslim je teroristou, ale každý terorista je muslim.

A jak vůbec řikáme těm, co posílají vojáky bombardovat civilisty?
Tak to si vedle jak ta jedle.
Gladio
Bolognský masakr
ETA
Oktoberfest
NSU

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na madzup:
Neumíš číst? Píšu o 99%, kdy to mají na svědomí muslimové a to je ještě často optimistické číslo, protože je to každý rok většinou blíž ke 100%. Od roku 1959 mohlo být extrapolací cca 12 000 teroristických útoků a ty sem postuješ jen ubohých 7 výjimek? Samozřejmě jich bylo víc, ale zkus si to spočítat a sama se o tom přesvědčíš. Pokud si myslíš, že 7 je konečné číslo, vychází ti 1714 muslimských teroristů na jednoho nemuslimského anebo 99,94%. Schválně, kdo si vsadí na náboženskou příslušnost příštího útočníka? Jestli máš odvahu jít téměř proti jistotě nabízím ti férový kurz 1:100

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bono2: V roce 2015 to platí ve 24 případech z 25, v roce 2014 cca 240 případů a z toho jen dvakrát indičtí komunisté. Klasických 99% zde stále platí.

A může někdo se 100% jistotou říct, že ani jeden z případů nepodporovala právě třeba CIA?

Tak s důkazama je to taky kolikrat nic moc....
A: údajný terorista je okamžitě zastřelen (důkazy, výslech, soud? na co!)
B: nikdy se nenajde, ale při jeho smůle se náhodou našel doklad totožnosti
C: všechno leží v troskách, hoří, ale náhodou se našel nezničený doklad totožnosti
D: nějaká skupina se k činu přihlásí i když jsou někde za horama.... občas se přihlásí vícero skupin a dohadují se která z nich to byla
E: chvilku před útokem selžou všechny různé přístroje k zabránění útoku nebo jednoznačnému usvědčení útočníků

Mohla bych pokračovat do nekonečna, docela zvláštní ne? A to ani jeden z bodů není smyšlený. Co ale na 100% víme, že to byl muslim.
A teď je spousta důvodů (za podpory vlastního lidu) vlézt do nějaké muslimské země kde je ropa a další přírodní bohatství, uděláme jim tam z toho kůlničku na dřiví.

Tim ale neříkám, že IS je sranda a že žádný terorista muslim neexistuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bono2: tak jasně, že Sulejmana a oblíhání Vídně už nikdo konkrétně neřeší, nicméně v podvědomí lidí to furt tak nějak je, že Turci udělali v Evropě jakýsi ****** kdysi. I hlášky z toho vycházející - poturčenec horší Turka, levý jak turecká šavle...
I spousty jiných hlášek se odvolává na historii (rve se za pravdu jako Hus, dopadli jak sedláci u Chlumce...).
Jako proti tomu nenaděláš nic, dějiny se budou vždycky promítat do současnosti. Proč myslíš, že jsou Češi takovej národ - kam vítr, tam plášť? Neni to tim, že byli po staletí vždy v područí někoho jinýho a tim se vyvinula národní povaha. Teď USA řikaj, že muslimové jsou špatný, no USA a EU jsou furt dost silný, tudíž je maj Češi za vzor. Kdyby to čistě hypoteticky projeli a fakt se tady nastolil Islám, Češi budou první, kdo bude stavět mešity a vyvřeskovat Alláh Akbar, přesně tak, jako to bylo s Rakouskem, Sovětama a teď USA a EU. Vždyť každej p.rd, co se v EU vymyslí, tady šlukujeme až do absurdnosti.

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to všechno pěkné, ale já jsem se děvčata ptala, jestli IS vnímáte jako hrozbu pro ČR.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Tak jsem si tady přečetla ty vaše příspěvky. Hlavně Ellenuschky A nestačím se divit. Není náhodou téma " Váš názor na Islámský stát?" Co sem pleteš středověk a příčiny a důsledky? Také vím, že křižácké války byly před 1000 lety a také jsem četla Ranhijiče. Ale to byl středověk a mimochodem jak tady stále opakuješ co křesťané ve středověku a po celá staletí napáchali. Nedělali to samé i muslimové? Když dobili nějaké město, všem uřezali hlavy, napíchli je na kůl, ženy znásilnily propichovali těhotným ženám břicha, vraždilo malé děti. A nedělali to jen ve středověku. Dělali to i třeba v 15 16 století. A dělají to dodnes. Pokud ty hovada z Islámského státu dobudou nějaké město, tak ti kteří nepřestoupí na islám, tak jim uřežou hlavy, znásilní ženy a prodají je na trhu zabíjejí děti. Dělají to snad jednotky regulérní armády z Iráku nebo Sýrie? Jestliže při bombardování zahynou nějací civilisté, tak je to smutné, ale je to válka, nedá se asi nic dělat. Myslíš, že ty hovada z Islámského státu nějak šetří civilisty, když ostřelují z děl města?
A to vše dělají ve jménu Aláha a té jejich pošahané středověké víry. A to je 21 století! Copak dnes v tomto století nějaká křesťanská církev páchá takové hrůzy? A že i v Evropě jsou ženy znásilňovány? Ano jsou, chlapi budou vždy takoví, ať to je křesťan nebo někdo jiný, ale to jsou zločinci, kteří za to budou odsouzeni do vězení. Stane se snad něco těm hnusákům v tom Islámském státu , když tohle udělají? Ještě je tam za to pochválí, protože my všichni jsme pro ně nevěřící psi. A byli jsme pro ně nevěřící psi ve středověku stejně jako dnes.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jinak, Evelinde. Když se Ti nelíbí moje teorie příčiny a důsledku, řeknu to ještě jinak. Islámský stát jako hrozbu pro Čechy nevidím, jelikož kdyby to doopravdy došlo až sem, z Čechů se hromadně stanou mohamedáni největší, uplně stejně jako to bylo třeba s komunistama. A těch pár, co se vzepře a dostanou za uši, se za pár desítek let stanou hrdinama při změně režimu. Ono přeci jen, když dojde na lámání chleba, ještě ráda by sis ten šáteček na hlavu oblíkla, než se nechat odkráglovat, nebo ne? Jsi taková hrdinka?
Češi jsou totiž bohužel národem největších vlezdop.rdelů, jinak se to nedá říct.
Jen si v duchu odpověz na otázku, konverze nebo smrt?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mimochodem, když se furt zastáváš té křesťanské víry a báječným vztahem křesťanů k ženám, nemáš ty sama s vírou manžela trochu problém? Sorry.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Já se nezastávám křesťanské víry, ale takzvané křesťanské západní demokracie. S vírou to nemá nic společného. Ano někdo je věřící a někdo je ateista, ale žijeme v křesťanské Evropě a ne v muslimské zemi. Nejde o to, že by ten Islámský stát došel až sem(i když fanatici můžou dokázat nemožné) ale ostatní země v okolí téhle zrůdné diktatury trpí a proto by se všechny země měli spojit a zastavit tenhle mor, než bude pozdě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Evelinde: no dyť se snažej proti nim bojovat, jenže asi to taky neni tak jednoduchý. Stupňovaná odveta prostě... Asi těžko na ně můžeš hodit atomovku a zlikvidovat je naráz. Ano, okolní země trpí, a jsou to ale taky islámský země. Utečenci z těch zemí míři do Evropy, kde najednou jsou zase oni ti špatní, protože jsou muslimové, byť paradoxně ti "hodní" trpící útlakem těch "zlých". Takže co s těmito lidmi... Ve vlastní zemi je pro ně nebezpečno kvůli extrémistům, tady jsou naopak oni považováni za extrémisty z důvodu víry. Nebo přinejmenším představují veliký ekonomický a sociální problém. Tak vystěhovat někam na Sibiř a tam oplotit nebo co s tím?
Tohle je prostě důsledek otevření hranic a migrační politiky.
Když Orlík zpívali Bílou ligu, řekla bych, že ten text tenhle problém přesně vystihuje, kdokoliv s nima sympatizoval, byl akorát tak odsouzení hodnej nácek. A teď? Většina národa se obratem z pravdoláskařů změnila na drsný rasisty 😊 mě by jenom zajímalo, to si to vážně nedokázal nikdo spočítat, kam celý tohle smýšlení a systém povede? Koneckonců, už i Nostradamus tohle kdysi předpověděl 😊

arrow
Neprodává v Bazaru

A když se teda zastáváš západní křesťanský civilizace, polož si otázku, na základě čeho došlo k jejímu rozvoji? Kde by byla západní křesťanská civilizace bez ropy z Východu, ostatního nerostnýho bohatství, pracovní síly ze zemí 3. světa atd.? Co vedlo k rozvoji týhle civilizace? Nebyly to čistě náhodou zámořské objevy a následné drancování těch zemí? Kde vlastně bereš to přesvědčení, že my jsme ti dobří a oni jsou ti zlí? Všechno závisí na úhlu pohledu.

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Evelinde: Není náhodou téma " Váš názor na Islámský stát?" Co sem pleteš středověk a příčiny a důsledky?

Nedá mi to nenapsat.
Asi je tvůj pohled na svět něco jako tunel, vidíš jen to co je před tebou když tě nezajímá příčina a důsledek. Na každé téma se dá udělat objektivní názor až po té co znáš celou problematiku a máš široký přehled i o souvisejících událostech.
Historie je přece od toho aby se z ní člověk poučil.

Cituji Evelinde: Jestliže při bombardování zahynou nějací civilisté, tak je to smutné, ale je to válka, nedá se asi nic dělat.

No a jestliže nějakej muslim někoho zabije, uříznemu hlavu, tak je to sice smutné, ale je to válka.

Cituji Evelinde: Copak dnes v tomto století nějaká křesťanská církev páchá takové hrůzy?

Církev sice ne, ale politika ano.
A když už si nakousla to znásilňování, tak v US army se znásilňují navzájem. V roce
2012 bylo kolem 26tisíc lidí sexuálně napadeno a z toho jen 3,5tis napadení nahlášeno.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Já neříkám, že my jsme dobří a oni zlí. Tady se bavíme Islámské státu a ne o všech muslimských a Arabských zemích.
Jo a nezapomeň tady hlavně zase napsat, že tady píšu je o sexu. Pokud se tady vyjádřím k nějakému tématu o sexu, tak se na mne tady všechny sesypete jako sršni, že tady nepíšu o niče jiném, něž o sexu. Nevím jestli tato diskuze je o sexu?,

arrow
Neprodává v Bazaru

Evelinde: ale ne, to neni o sexu.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: Tak to jsem ráda, že konečně také přispívám do diskuze, kde to není o sexu! Zatím jste mne tady stále jen napadaly, že píšu jen do diskuzí o sexu a že vás tady tím už otravuji.
A jak se ti líbí tohle děvenko? Takovéto středověké hnusné praktiky? Dělá tohle snad někdo v Evropě?
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni- vychod/360641-islamsky-stat-zaziva-upalil-jordansk eho-pilota.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené