no já nevim, nic proti tetování nemám, ale spíš se mi líbí jemnější vzory a černý když už, to barevný se mi nelíbí. Připadá mi třeba hrozný, kdybych měla plesový nebo svatební korzetový šaty a na lopatkách nějaký velký ornament, nelíbí se mi to ani na chlapech, natož na ženských......ale jinak u ostatních je mi to jedno, je to každého volba, rozhodně na nikoho nezírám ani nikoho podle ničeho nesoudím, at se každej pomaluje jak chce, to je mi fuk, ale já osobně bych si tetování nedala, je to na celý život a představa, že budu třeba v 70ti(jestli se toho dožiju) potetovaná babka, tak teda nevim, navíc bych měla strach, že ted bude tetování třeba na tříslech a v těch 70 u kolen.....
Jinak se mi líbí něco jemného na kotníku, na tříslech nebo na rameni, popř. zezadu na krku, potetovaný ruce a nohy u žen se mi nelíbí vůbec. Sama mám jen propíchnutý pupík a bohatě mi to stačí, hlavně se toho dá kdykoliv zbavit.

Macicka84
ale přišla jsem kvůli tomu i o mojí vysněnou práci
...... no tak to už je jiná. Pochopitelně je dobré myslet na to co chcete vykonávat za práci a podle toho zvolit i místo na tetování. Mít něco na krku,obličeji,nebo rukou může být kvůli práci problém.

spachmanka
Tak asi takhle: to tetování jsem si nechávala dělat v nejtěžším období puberty,v době kdy jsem se kamarádila s pankáčema a podobně a kdo tenkrát neměl aspoň jedno malé tetování byl totálně out-teď mi to přijde přesně naopak. Takže jsem se taky nechala ozdobit,no a od té doby prostě uběhlo 12let a už se mi to nelíbí. Stejně tak jako se mi nelíbí oblečení a účes který jsem v tý době nosila,tak se mi přestalo líbit i tetování.

Jinak mě se všeobecně tetování moc líbí. Ale když už tetování,tak pořádné. Nelíbí se mi to co mám já,jeden nic neříkající obrázek na lopatce a konec. Moc se mo líbí fotky v tom časáku o tetování. Tak to mi přijde dobrý. Moc se mi líbí ty japonské motivy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Alicebellini
joj tak takhle to beru...
když to bylo za takové situace apod.
ale sou lidi co nepřemýšlí dopředu..hups chci toto a tam..a za pár let sou neštastný jak byli blbý a že to nechtěj..
jinak já si nechala udělat kérku v 19letech..na plesy nechodím,a na svatbě mi kérka z šatů koukala ale nevadilo mi to..a měla sem závoj..takže pohoda..jinak si myslim že neni moc míst kde kérku schovat...záda,břicho,podbřišek,klín...tam jedině...
jinak všude to jde vidět,,takže já uvažovala o místu kde to je jen pro me,ne pro lidi..za týden jdu na druhou kérku na podbřišek..a opět je to pro mě a mého muže...a jiný neuvidí...mě se líbí kérky i piercingy...ale neuznávám celý pomalovaný lidi a propíchaný kde se dá..decentní-to jooo..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alicebellini
nechávala jsem si to dělat v Asklepionu a stálo mě to 5 tis
Za jedno sezení jsi dala 5tisíc a dáš ještě 4x???

Jinak taky žiji v Praze a lidi na dost čuměj, taky záleží na to co máš, jestli má někdo na rameni kérku 5x5 cm, tak je to asi ok...
To, že to společnost nepřijímá jsem měla na mysli spíše jako, že úřednici v bance nebo letušku s kérkou asi neuvidíš...

spachmanka

Děkuji Ti za tvé cenné názory, lidi stárnou a mění se... Myslela, jsem že se budu pohybovat ve více uměleckém směru, mno naskytla se mi jiná možnost to si prostě nikdy předem nemůžeš nalinkovat.

arrow
profile_image
dastien
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alicebellini
uff takze mna by ten moj chrbat stal trosku dost hehe

arrow
Neprodává v Bazaru

Macicka84
já nemám nic proti nikomu...
jen si říkám že je to zbytečný..ale hold to tak je a bude...ještě že odstranění jde...

Macicka84
Za jedno sezení jsi dala 5tisíc a dáš ještě 4x???
Ano,jedno sezení stálo 5 tis. Pochopitelně se cena bude snižovat,protože už nebude za potřebí tolik impulzů. A taky těch 5 sezení nemůžeš podstoupit během půl roku. Doporučuje se odstup okolo 3 měsíců. Takže já to stihla minulou zimu jednou,letos bych to taky ještě chtěla stihnout,ale zase jen jednou,pak už bude hezky a ono než se to zahojí tak to chvíli trvá.

dastien
No tak to určitě

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alicebellini

Jo, ale přece nebudu chodit v létě s polovydledlým tattoo uuff mno to si to radši nechám....

Macicka84
Jo, ale přece nebudu chodit v létě s polovydledlým tattoo uuff mno to si to radši nechám....
hehehe tak to už záleží na tobě,jak moc se ho chceš zbavit. Po pravdě,já nejsem žádná fajnovka,takže mě to bylo opravdu šumák,jestli mám na rameni cosi a jestli se to někomu líbí či ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Koalka
máš to krásný ! takovou velkou rozlezlou jizvu a teď takový krásný tetování. Já si zase nechala přetetovat pigmentovou skvrnu.

arrow
profile_image
Lucky666
od 6. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Škoda že je tetování tak drahý!!!!!!! Já bych chtěla jít na další začátkem roku.No uvidíme

Lucky666
Škoda že je tetování tak drahý!!!!!!! Já bych chtěla jít na další začátkem roku.No uvidíme
Na kolik to tak teď vyjde?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené