Kiki20
Tak jsem se dívala na stránku 32 a zaskočená bych byla kdybych tě viděla třeba v baru potom,co sis zrovna sundala svetřík.....takový něžný panenkovský obličej-díky obličeji nečekané,ale krásné.....Máš bod za odvahu,která mě jako milovnici tetování chybí

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, souhlasím s tím názorem, že když jsi jdeš dát tetování u jednoho nezůstaneš. Já mám několik ale jsou taková normální a malá, větší mám na kotníku. Musím říct, že se mi tetování líbí, na mužích mi nevadí vůbec a na ženách to nesmí být extrém. Máme s tetou oblíbené studio v Brně, tak na zdobení těla jezdíme tam. Nepokládám si otázku, jak to bude vypadat až budu stará, každému říkám, že všechny zakryju v oblečení a to na kotníku nepůjde v "důchodkách" vidět. Jinak piercing mám v nose a pupku.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

jsem objednaná na 19.října ke svým 19 narozeninám a bude to pro mě znamenat opět konec jedné životni etapy a začatek doufejme něčeho nového..stejný důvod pro který sem si rozhodla píchnout piercing...někomu to mozna prijde maličkost ale pro me to znamená hodně...a motiv tetovžni...ornamenty spojené se znakem vah...už jen proto že jsem úplně typická váha a mé nejpoúživanější slovo je nevím a můj názor na tetováni...každého věc..ať se na mě dívají skrz prsty jak chtěji ...komu se to líbí ať se díva a komu ne tak ať ne...jednoduché...mě se taky nelibí chlapy v růžových tílečkách a stejně je vidim pořád všude okolo sebe.

Zdravím vás, sháním lidi, který by měli zájem zbavit se tetování.

Jde o to, dát dohromady skupinku lidí, a poté zakoupit ze zahraničí nějaký přenosný laser odstranovač-ceny se pohybují kolem 800-1000 dolarů (20 tisic kč), což by při sehnání 9,10 lidí bylo směšně málo proti tomu, co bysme jednotlivě vyhodili na laserových pracovištích. Jestli máte také tetování, kterého byste se chtěli zbavit, ozvěte se mi a společně bysme se na tento přístroj mohli složit a odkoupit ho ze zahraničí.

Čím více nás bude, tím mín' nás vyjde odstranění každého zvlášt', nehledě na to, že poté můžeme přístroj zase prodat někam dál.

jestli byste do toho chtěli jít pište na: R i p p e r 2@s e z n a m. cz (email bez mezer, anebo piště do PM)

arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já se tedy taky pochlubím svým novým přírůstkem
A co se týče mého názoru na tetování?
Pokud si člověk vymyslí motiv, který pro něj něco znamená a vidí v něm smysl (i když ostatním se může jevit naopak úplně nesmyslně) a pokud minimálně rok má tento motiv v hlavě, aniž by pochyboval, jestli po tetování stále touží, pak je to naprosto v pořádku. Pokud se ale někdo ze dne na den rozhodne pro tetování, dorazí do studia, kde si sedne k těm různým časopiskům s obrázkama a po deseti minutách ukáže prstem na jeden z nich, pak je to podle mého názoru hlupák a jednou toho bude jistojistě litovat. Zkrátka, nemyslím si, že tetování by mělo být pouze módním doplňkem. U mě je z 90% spíš duchovní než módní záležitostí.
A ty klasické řeči: "Až budeš zcvrklá stará babička..." a tak dále? Myslím, že v tom věku už mi bude opravdu úplně jedno, jestli mám na těle něco, co nevypadá zrovna vábně To už budu mít zřejmě jiné starosti. A naopak mi tento můj obrázek bude připomínat mládí....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JennynQa:
Můžu se zeptat jak to bolelo ? Aby jsem se připravila, ale jsem rozhodlá že toto fakt chci
Chtěla bych na to samé místo vytetovat koníka, který by mi připomínal mojí bývalou kobylku, dříve jsem chtěla samé hvězdičky, ale ty mě po hvězdičkový mánii přešly a toho koníka mám v hlavě už dlouho..

Reaguji na Avi:
lilii si nechávali tetovat prostitutky

Reaguji na vanilinka:
Mé rameno zdobí růže.Viděla sem jednu starší paní která měla potetovanou celou ruku barevnýma kytkami a víte co? vypadalo to docela dobře,byli to jemné kytičky a ani tu ruku neměla tak vrásčitou.

arrow
profile_image
ksabinka
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky a co říkáte na tohle? Plánuju kérku už delší dobu, pořád si nemůžu vybrat, ale tohle mě zaujalo. Jen se bojim toho, že je to přes páteř. Měla jsem piercing v obočí a bolelo to jako čert, naopak přítel to skoro necítil...

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mám na nártu, kde se obecně říká, že je to jedno z nejbolestivějších míst a dalo se to přežít... bolelo víc než bedra, ale šlo to...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem si v 17ti nechala na rameno vytetovat ornament, naštěstí permanentem a teď po dvou dětech a dvaceti kilech navrch jsem ráda, že už vše zmizelo.

A co říkáte na bílé tetování?

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Astarte: A co říkáte na bílé tetování?

Bílou barvu mám na ramenu v detailech tetování, ale dost mi to nesedlo, takže bohužel bílá pro mě není.

Jinak přidám své tetování.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tetování na boku...(nápis)

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tetování na paži (mořská panna a čínský kapr života)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené