arrow
profile_image
Bafka
od 23. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Sem ráda, že polemizujete. Ale fakt jsem o ničem nevěděla. Studuju pořád. Mamka po mě potvrzení o studiu chtěla. To mi vyplnily vždy ve škole a potvrdily. Dala jsem jí ho a nic jiného po mě nechtěla. Měla sem tam asi jít a sama nahlásit, že pracuju, ale myslela jsem, že to právě udělala mamka. Nic jiného po mě nikdy nechtěla, nic jsem nepodepisovala, takže ano, asi mě musela někde podepsat ona. Nikdy sem na pracáku ani na sociálce nebyla, takže sem fakt nevěděla, co se vyplňuje, potřebuje. Takže jestli potřebovala a vyplňovala někde něco navíc ještě a uvedla tam že nepracuju a stále studuju, tak částečně lhala s tou prací.

Je mi líto, že mě tu někde označuje za cikanske chovani apod. Protože já pracuju, alespoň brigádně od svých 15 let. To jsem všude uváděla. Ale tuhle stálou práci jsem si našla az teď ve dvaceti. S mamkou nemám dobré vztahy, víceméně spolu jen bydlíme. Mamka je nemocná, i psychicky zřejme, protoze tohle si jinak vysvětlit neumim. Ano platim vetšinu veci a najem (větsi půlku z nájmu davam ja). Mamka platila jidlo a ..dal nevim kam ty penize co dostavala sly.

arrow
profile_image
Bafka
od 23. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jo, teď jen cekam, jak se to vyreši. Byla sem na uradech a vysvětlila sem situaci. Nastesti tam byla jedna moc hodna pani a rekla, ze se mi bude snazit pomoct. Takze mam donest vsechny mozne papiry, potvrzeni o studiu znovu atd. Ze to nejak dame dohromady, aby dopady na me byly co nejmensi. Ale mate pravdu, bude to asi znamenat, ze se budu muset odstehovat od matky, protoze nevim, z ceho bychom to splacely a jak bychom pak zily, protoze ja jsem z te prace odesla a našla si jinou,kde uz tolik nevydělavam a tak nas nemuzu zivit obe. Jeste platit najem cely a ona aby jen z toho mala co dostane treba vlastne splacela a nezustalo ji nic.

arrow
profile_image
Bafka
od 23. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jo pro upřesnění na pracáku je vedená ona, sociálku pobírá ona, já jsem ,,dítě,, které studuje a pracuje do toho, bydlím s ni.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené