arrow
profile_image
mirandak
od 30. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky,
mám takový problém.
Mám velmi mastná víčka a nedrží mi na nich žádné stíny- zkoušela jsem levnější ale vychvalované báze jako od Umy, ale ta mi dala max 5 hodin, pak se mi zase stíny slily. Koupila jsem si kvalitnější stíny od Sleek, ale ty mi nedrží už vůbec. Teď jsem si řekla že tomu dám ještě jednu šanci a koupila jsem si bázi od Artdeco, ale výsledek je stejný. Stíny mi drží maximálně 6 hodin, a to docela přeháním. Nevíte někdo co s tím mám dělat? Stínů mám nakoupených celkem dost a vyhazovat je opravdu nechci ale mě prostě s ničím nedrží.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také mám mastná vicka a nakonec mi nejvíce vyhovuje catrice liquid camouflage.. Stíny drží jak přibité. Bází jsem měla nespočet, MK, Artdeco, Benefit a catrice bázi prime and fine (balení jak lesk..). Ta catrice mi třeba nepřišla dobrá, ale dávala jsem jí moc a to byla za chyba.. Nedáváš si moc? Já se vztekala, na co Ty báze jsou, že radši bez nich, ale ..

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Taky mám hodně mastná víčka a osvědčila se mi báze od Urban Decay.

arrow
profile_image
Frenkychita
od 16. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z vlastní zkušenosti Vám mohu doporučit podkladovou bázi pod oční stíny od Avonu, nejsem nijak víc zastáncem této značky, ale tenhle gelík je vážně super. Stíny mi s ním na očích vydrží po celý den. Když jsem s ním nalíčila i nevěstu, byla šťastná, že jí to vydrželo celou akci až do noci. takže určitě vyzkoušejte tu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené