1. . .678910
arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nicoreily: Nj, tak když hned vyhazuješ krabičky a účtenky, to je pak těžké. Já si je schovávám i z kamenných obchodů pro případnou reklamaci. I když spolehlivý e-shop může reklamaci uznat i bez faktury...

Cituji nicoreily: A ty, které jsou spokojené, měli zatím jen štěstí. Já ho měla taky pár let, až do téhle doby!

Spíš ty jsi měla párkrát smůlu, já mám jen za letošek 14 objednávek ze tří e-shopů a všechno v pořádku. V minulých letech jsem musela jednou parfém reklamovat, ale protože se rozbil rozprašovač - reklamaci uznali bez keců, párkrát jsme vracela zboží v lhůtě 14 dní - bez problémů.

Cituji ILChazz: I když spolehlivý e-shop může reklamaci uznat i bez faktury...

Já jim kvuli tomu psala mail, že mi přišel parfém, který nevoní tak jak má a že učtenku ani krabičku už nemám a co se s tm dá dělat nebo nedá. Neozvali se. Komunikace žádná.

Cituji ILChazz: Nj, tak když hned vyhazuješ krabičky a účtenky, to je pak těžké.

Já vím, to byla moje blbost. Ale už jsem ponaučena

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ILChazz: A uživatelky z arome, které už toho mají dost načucháno, si taky na e-shopy nestěžují.

A čím mi jako pomůže, že si nějaké načuchané uživatelky nestěžují, když MŮJ parfém z eshopu nevoní, tak jak má? To se mám nad sebou zamyslet, jestli náhodou nejsem nějaká vadná? Sorry , ale na to už jsem alergická asi jako na když si tady v nějaké kosmetické diskuzi přečtu hlášku "nedám na něj dopustit".

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na RomanKaS: To ti nemá nijak pomoct Prostě píšu, že s e-shopy (zvlášť s těmi zavedenými) je daleko víc pozitivních zkušeností než negativních a odkazuju přitom i na největší české stránky věnované parfémům
Pokud TVŮJ parfém nevoní jak má, vyreklamuj ho. Špatný kus si můžeš přinést i z parfumerie, ale to přece neznamená, že všechny parfumerie prodávají šmejdy

V parfumerce se mi ještě nestalo, abych si koupila parfém, který je šmejd. Na Eshopu ano. A když mi najednou přijdou 3 parfémy, co smrdí a nevoní jak mají, tak to jako náhodu fakt neberu. Prostě tohle by se stát nemělo nikde!

Reaguji na ILChazz:

možná máš štěstí, a nebo nepoznáš rozdíl

Reaguji na nicoreily:

souhlasím, ještě se mi nikdy nestalo abych koupila zkažený parfém v kamenné parfumerii. Na e-shopech nenakupuju.

Cituji nicoreily: parfumerce se mi ještě nestalo, abych si koupila parfém, který je šmejd. Na Eshopu ano. A když mi najednou přijdou 3 parfémy, co smrdí a nevoní jak mají, tak to jako náhodu fakt neberu.

Možná to bude tím, že není eshop, jako eshop.

Cituji ironie: Na e-shopech nenakupuju.

Dnes už mají eshopy své kamenné prodejny, takže v pohodě lze vyzkoušet a přitom zaplatit internetovou cenu, takže za svůj oblíbený chanel zaplatím jen 2 místo 4 tisíce.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ironie: možná máš štěstí, a nebo nepoznáš rozdíl

Nechci se opakovat, proto jen napíšu, že obě možnosti jsou špatně

V mém okolí nikde eshop co má svou prodejnu neni, takže si raději připlatím za kvalitní vůni než kupovat levný šmejd co se tváří, že je nóbl parfém

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji iwis: píší v Luxury Guide

jak v tom článku zmiňují to Makro, tak mě se přesně toto stalo s vlasovou kosmetikou - konkrétně Kérastase, ale domnívala jsem se, že je pouze zkažená, protože byla divně cítit. Ale koupila jsem tam i Loreal a efekt na vlasech snad spíš horší než lepší ...po přečtení článku si už taky říkám, bůhví co to vlastně je...

Ale stále nechápu, jak by ten originální obal mohli rozdělat/roztavit, dát tam něco jiného a zas složit - neříkám, že to není možné, jen si to prostě nějak nedovedu představit, kór u některých těch skleněných flakonků.

Cituji Erinka: Víc než to, že budu mít parfém z šedého trhu, mi vadí to, že e-shopy nejsou férové a narovinu to neřeknou. Protože to, že má parfém přelepený čárový kód, ještě neznamená, že je míň kvalitní. Záleží pak na tom, jaké máte štěstí, jaký parfém se k vám dostane.

Teda řekla bych, že vadí to, že je z „šedého trhu“ protože jediné, co je na tom originální je ten flakon, obsah je jiný a já si teda parfém nekupuju zrovna kvůli obalu.

Reaguji na ILChazz:

v pohodě

Já prostě žádnému e-shopu nevěřím.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ISIS: Versace Versense a protože tuto vůni dobře znám, něco mi na té, kterou zaslali, nehrálo. Byla podobná, ale něco v ní bylo protivně ostré, nebo jak to popsat. Takže jsem milý "parfém" vzala do parfumerky a tam to porovnala s originálem a rozdíl byl jasný - to už uhodilo do nosu. Takže jsem okamžitě šla na pobočku reklamovat a žádat o vrácení peněz. Bylo mi řečeno, že parfémy jim dodává AVON! Vida. A ten i bude reklamaci posuzovat. Do měsíce vrátili peníze, ani slůvko omluvy, ale ani zpochybňování.

Teda to je síla, to jakože Avon vyrobí padělek Versace? Možná to spíš špatně chápu, protože tohle by snad bylo na žalobu, ne?

Nicméně, kde máte jistotu, že kamenné parfumerky si toto nedovolí? Já jsem zatím parfémy měla kupované v zahraničí anebo dárky a po přečtení diskuse už celkově váhám ohledně koupě značkového parfému v ČR.

Nebo myslíte, že např. v parfumerii Sephora v ČR je to tedy 100 % jistota, že je to pravé? Napadlo mě, když si toto dovolí e-shop, tak si to mohou dovolit udělat i v kamenné prodejně - resp. může se to tam nějak dostat, stejně tak jak do toho e-shopu, kde část mají originály a část toto - nebo kde vidíte tu záruku českých kamenných parfumerek?

Na internetu se padělá kde co! V obchodě by měly být vždy originály, pokud to nejde o Vietnamce, kteří maj padělky i v obchodech. Takže věřím, že např ta Sephora nebo Marionaud mají originál.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nicoreily: Na internetu se padělá kde co! V obchodě by měly být vždy originály, pokud to nejde o Vietnamce

No třeba konkrétně to makro - jak myslím dávala odkaz Iwis a Sára2, to taky není internetový obchod, ani no name vietnamci, makro je vlastně taky obchodní značka. Taky mě ani nenapadlo, že by si to dovolili, stejně tak jako některé ty velké zavedené e-shopy. A v tom e-shopu to ještě lze vždy vrátit i bez udání důvodu, v tom makru nejspíš s vrácením ani neuspějete, stejně tak v jiné kamenné parfumerii...

Ale taky chci věřit, že v Sephoře nebude problém, ikdyž mám někdy pocit, že v ČR je možné všechno...

A jak tu někdo na začátku psal, že v parfumerii zas můžete narazit na zkažený, že byl dlouho pod zářivkama, tak to je ale něco úplně jiného, prodat jako originál něco co není a ten dotyčný to ví, to už je záměrný podvod a okrádání. Mimo jiné to poškozuje tu značku, kterou padělá, protože já třeba kdybych si koupila Dior a nepoznám, že to ta "šedivka" třeba proto, že ho budu mít prvně, tak zjistím, že za chvilku nevoní a zanevřu na Dior úplně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené