jo050061
No já právě taky chodím obdivovat tu architekturu, si připadám v kostele jako blázen, protože asi jako jediná si fakt důkladně prohlížím všechny sochy a malby a tak. Jiní tam koukají do země a modlí se. Proto mě opravdu hodně překvapilo, že jsem měla toho Michaela před očima celou dobu, fakt přesně naproti a normálka jsem ho viděla až při poslední návštěvě. No někdy asi máme řešení před očima a taky ho nevidíme. Třeba to mi chtěl říct? Já nevím, jsem asi blázen
A s tou Markétou je to zvláštní taky.

rattty
jojo, dřív jsem ho asi nepotřebovala, tak jsem ho přehlídla.

Cituji lollo: Co si o tom myslíte? Náhoda?

Znáte to? Náhoda je pseudonym pro Boha. Takže asi tak. Archanděl Michael je největší ze všech andělů. Někde se píše, že je velitelem andělského vojska. význam jména: Kdo je jako Bůh.

Cituji lollo: Je to prostě všechno o lidech,

Ty jsi mne předběhla. Je to prostě tak.

Cituji jo050061: já v Boha nevěřím. Nebo lépe řečeno, věřím v něco co všechno tak nějak řídí, ale zda je to Bůh, nebo někdo (něco) jiného to si netroufám odhadnout.

Možná, že se ti toto oslovení zdá zprofanované a pravděpodobně nejsi sám. To nevadí. Stejně jde o to co cítíš.

Romísek
No byla jsem minulý rok u jedné kartářky, je tam i esoterický obchůdek a všude jsou na zdech takové ty obrázky andělů a ještě, než jsem přišla vůbec na řadu, tak jsem se tam nudila a zkoumala energie z těch obrázků a nejvíc se mi právě líbil ten Michael. No a světe div se, ta kartářka mi potom, aniž by o tom vůbec něco věděla, co jsem si tam experimentovala, sama doporučila arch. Michaela. Prostě moc "náhod" najednou, že.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: A s tou Markétou je to zvláštní taky

No mě se podobné věci stávají od malička, když jsme byl malý tak za mnou chodili "bubáci" a já tomu moc nerozuměl, když jsme začal brát rozum pochopil jsem, že mi nechtějí ublížit. Jenže jako člověk praktický, jsem začal pochybovat o svém duševním zdraví a tak jsem se tomu bránil zuby nehty. Když jsem nastoupil do práce, tak jsem tam potkal právě onu Markétu a díky ní jsem pochopil, že nejsem blázen, ale něco jako médium. Stále mám samozřejmě pochybnosti, jak ale vysvětlit, že ve snech vidím minulost i budoucnost, jak je možné, že na některých místech cítím negativní vibrace a pak se dozvím, že zde byl někdo zavražděn...

A jedinou věc si budu vyčítat asi nadosmrti, v prosinci 2007 jsem začal mít ošklivé sny, ale nepamatoval si nic víc než pocit a prosbu "pomoc", já to vždycky zahnal a raději neřešil, nevěděl jsme nic víc, než to že mě někdo žádá, ale kdo? To ne.
25.12. sousedka, která bydlela nad námi vyskočila z okna, bylo to v 5 ráno, probudil mě pes, že chce čurat, tak jsem s ním šel a ona ležela před vchodem s prasklou hlavou a byla celá od krve. Zavolal jsem záchranku, ale ti ji již jen přikryli.

Bohužel zemřela díky samotě, její syn ji odmítl o vánocích navštívit a ona to neunesla, snad její duše dostane šanci znovu přijít a já tak třeba dostanu druhou šanci pomoci jí...

jo050061
No nemohls vědět, co máš dělat a dost možná bys tomu ani nezabránil, špatný svědomí by měl mít její syn ne ty.

jo050061
Ty máš teda obrovský dar! Ale asi není jednoduché s ním žít, viď? Vždyť Ty jsi úplný novodobý prorok! Zkus se zeptat té bytosti, které neříkáš Bůh, co po Tobě žádá, když Ti Tvou senzitivitu už od dětství dal do vínku. Myslím, že pro Tebe nebude vůbec těžké s ním komunikovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: jo050061
No nemohls vědět, co máš dělat a dost možná bys tomu ani nezabránil, špatný svědomí by měl mít její syn ne ty.

Možná kdybych ji navštívil, zaklepal na dveře, dal jí jmelí, nebo purpuru, věděla by, že někdo ví, že je a třeba by to neudělala, taky si říkám, že možná nastal její čas a že to tak mělo být a mě to celé mělo jen zbavit pochybností, ale kdo ví jak to tedy bylo?
Mám miliony otázek a nikdo mi neodpoví, jen občas mé sny, hledám je i ve starých knihách (včetně Bible). Občas mi ti moji "bubáci" odpovídají sami a je to od nich hezké, ale já si pak připadám ještě víc jak blázen a vždycky si vzpomenu na Janu z Arku (kterou bezmezně obdivuji), jak jí asi muselo být, když ty hlasy slyšela jen ona...

Cituji jo050061: že možná nastal její čas

No to je těžký, sebevražda je násilné ukončení života a tak její čas nejspíš nenastal. Jsou to jenom dohady, že kdyby ses za ní stavil, že by bylo všechno jinak. To už nejspíš nezjistíš, ale já osobně z toho mám pocit, že jí ublížilo to, že se na ni nešel podívat její syn. A s tím ty bys nic nenadělal. Ono to dost bolí, když se rodiče pak dočkají takového "vděku" od dětí. Sice nevím, jaké k tomu měl důvody a nechci soudit, ale určitě se s tím netrap.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Romísek: jo050061
Ty máš teda obrovský dar! Ale asi není jednoduché s ním žít, viď? Vždyť Ty jsi úplný novodobý prorok! Zkus se zeptat té bytosti, které neříkáš Bůh, co po Tobě žádá, když Ti Tvou senzitivitu už od dětství dal do vínku. Myslím, že pro Tebe nebude vůbec těžké s ním komunikovat.

Já s ním mluvím, ale připadám si jak šílenec a bojím se to někomu říct, snad jen vám díky anonymitě internetu Markétě a René (jsme 3 stejně, nebo podobně "postiženi"), ale i tak mám z toho pocit že jsem šílenec. Mám trochu nastudovanou psychologii a doktoři by mě nazvali schizofrenikem a nacpali do svěrací kazajky a vlastně bych se jim ani nedivil.

Nechci se toho daru zříkat, ale chci ho pochopit.

Cituji jo050061: Občas mi ti moji "bubáci" odpovídají sami

Můj syn si povídá s bubáky furt a já to dělala jako malá taky. A dokonce i teď vím, že mi občas něco "vnuknou", i když ta komunikace je v dětství nejlepší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: Sice nevím, jaké k tomu měl důvody a nechci soudit, ale určitě se s tím netrap.

Já s ním mluvil, když vyřizoval věci ohledně bytu, on byl člověk, který počítal peníze a vlastně i lidi počítal na majetek, maminka mu překážela, respektive jeho o 25 let mladší ženě. Nejhorší na tom, je že byl naštvaný na svou matku a ne smutný, nebo naštvaný na sebe...

Cituji jo050061: že byl naštvaný na svou matku a ne smutný, nebo naštvaný na sebe

Myslím, že tady bude důvod její sebevraždy. Připadala si prostě zbytečná a navíc Je to fakt smutný příběh. Ale věř, že ty za to nemůžeš. Seš prostě citlivější a její syn by žádné prosby o pomoc nezaslechl, ani kdyby mu to křičela do ucha.

jo050061
Tak mu to řekni. Musíš mu říct, že to chceš pochopit a že na to máš právo, že chceš vědět alespoň trochu smysl těch tušení a snů. Nebo mu taky můžeš říct, aby Tě toho zbavil. Mluv s ním, jako by to byl tvůj kamarád. A nenech se odradit, když odpověď nepříjde hned.
Já Ti věřím, ani na chvíli by mne nenapadlo, že jsi blázen. Ty jsi vlastně hodně citlivý člověk a proto Tě toto potkalo.

jo050061
Každopádně asi bys ten dar jasnozření měl začít rozvíjet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené