arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Romísek: jo050061
Tak mu to řekni. Musíš mu říct, že to chceš pochopit a že na to máš právo, že chceš vědět alespoň trochu smysl těch tušení a snů. Nebo mu taky můžeš říct, aby Tě toho zbavil. Mluv s ním, jako by to byl tvůj kamarád. A nenech se odradit, když odpověď nepříjde hned.
Já Ti věřím, ani na chvíli by mne nenapadlo, že jsi blázen. Ty jsi vlastně hodně citlivý člověk a proto Tě toto potkalo.

A myslíš, že na něj můžu naléhat? Myslím to, že mám právo vědět co vlastně chce?

Abych to celé trochu odlehčil, tak já moc hokej nesleduju a když začínalo teď to mistrovství, ten muj na něj koukal a já mu povídám, proč na to koukáš, když vyhrajou Rusáci, druhá bude Kanada a my nebudeme ani ve finále. On se mi vysmál, že Rusáci nevyhráli X let a podívejte se na výsledky, pak to uzavřel s tím, že jsem jeho malá čarodějnice a že si příště vsadí

A tak to mám i s filmama, mrknu na to a za 10 minut vím kdo je vrah

Cituji jo050061: A tak to mám i s filmama, mrknu na to a za 10 minut vím kdo je vrah

Tak teď jsi mi připomněl mýho tátu, celý život je máma naprdnutá, když s ním kouká na telku, že dopředu říká, jak to dopadne, i když to vidí poprvý

Cituji jo050061: A tak to mám i s filmama, mrknu na to a za 10 minut vím kdo je vrah

Tak to tě lituju, páč já datektivky miluju. Hlavně to mrazení v zádech.

Cituji jo050061: A myslíš, že na něj můžu naléhat? Myslím to, že mám právo vědět co vlastně chce?

Určitě. Přece si tady říkáme o vztahu a já věřím, že když je důvěrný, tak máš právo na všechno. Na otázky smíš požadovat odpovědi. Bůh komunikuje a ve Tvém životě to je naprosto zřejmé. Myslím že čeká, až se začneš ptát.

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji jo050061: Stále mám samozřejmě pochybnosti, jak ale vysvětlit, že ve snech vidím minulost i budoucnost, jak je možné, že na některých místech cítím negativní vibrace a pak se dozvím, že zde byl někdo zavražděn...

Nejsi blázen, jenom se s tím musíš naučit žít a pracovat. Někdy to není dar, ale břemeno. Naučí tě to být více vnímavý k potřebám a citům lidem okolo, ale stejně se budeš muset smířit s tím, že všem nepomůžeš. Když lidi upozorníš na něco, co jim hrozí, budou tě považovat za cvoka, nebo se tě budou bát. Pokud varování nevezmou vážně a situace se uskuteční, budou tě možná i trochu nenávidět, protože budou chtít na někoho hodit svůj pocit viny, že zklamali.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo050061
Takových lidí je mnohem víc než si možná myslíš a rozhodně se nemusíš ničeho bát, ani si připadat hloupě. Zkoumej, trénuj, hledej, nic víc se poradit nedá a rozhodně mi to přijde lepší než popírání, tím si zaděláváš akorát na větší potíže.

Taky se mi nedávno zdál divný sen o kamarádovi na Novém Zélandu a nevím, co si s tím počít. Varování? Nechci dělat zbytečný vlny a děsit. Možná jen nějaká můra noční.

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: Možná jen nějaká můra noční

Někdy je to těžké rozeznat. Pokud ale jde o něco vážnějšího, většinou se sen opakuje.

karamelka
Mno právě, že se mi zdálo dvě noci za sebou. Ten první sen jsem zapomněla, ale vzpomněla jsem si, že se mi o něm zdálo, až když se mi druhý den zdál další sen. Někdy třeba se mi zdá o kámošce, tak jí volám a většinou říká, že se něco děje. Ale tohle bylo ještě divnější. Volali tam se svým kamarádem o pomoc. Mají i své stránky, kam píšou aktuality o NZ a tak jsem se hned koukala a ten den tam normálka byl zápis a nic se nedělo. A další dny to taky vypadalo, že je vše OK. Tak nevím, co si o tom myslet. Třeba blbnu.

Já nechodím do kostela, nemodlím se, ale tam někde hluboko uvnitř věřím v boha i anděly. Prosívám je o pomoc, děkuju jim, když něco dobře dopadne, když se něco povede. Prostě, děkuju jim za každé nové ráno...

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo
Někdy se jedná o delší časový horizont. Zažila jsem i půl roku.

karamelka
A máš s tím nějaké osobní zkušnosti? Co s tím mám dělat? Varování je asi zbytečné, jednak zrovna on by mi v tomhle nevěřil, protože je docela materialisticky založený a jednak by to asi bylo k ničemu, když si ten sen přesně nepamatuju, jenom to volání o pomoc a vlastně dohromady nic nevím:-/

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo
A zkoušela sis sny psát? Docela to pomáhá a pak bys tam mohla najít víc věcí a vyjasnilo by se to. Zvlášť když se ti to nezdálo jednou.

Cituji PardGalen: A zkoušela sis sny psát?

No víš, jak bych ti to vysvětlila, moje sny jsou prostě tak divný, že je nedokážu pobrat. TAkže když se probudím, tak si pamatuji jen to, co mě utkvělo a nebo to poslední. Proto z tohoto snu si pamatuji jen to volání o pomoc a ještě jsem si musela v noci napsat k počítači, že se mám po dlouhý době podívat na jejich stránky, co se děje, protože ráno bych to úplně zapomněla. A bylo to 1. 5. a od tý doby nic. Ale jak říkám, kdyby se mi o nich nezdálo dvě noci za sebou, tak si to nepamatuju vůbec. Na tohle jsem prostě levá, fakt s těmi sny to není můj obor. Ale zase vím, že když se mi zdá cokoliv o kámošce, že jí mám cinknout, protože se určo něco děje.
Jenže tohle bylo jiný. Tady mi totiž přišlo, že jde o život a proto jsem byla docela mimo. A taky jsem se uklidňovala, že to je třebas jen noční můra. Hlavně stejně nevím, co si s tím počít. Možná na to vyložit karty.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo
Ale o to právě jde. Hned po probuzení si napsat co nejvíc dojmů z toho snu a je vcelku jedno jak jsou divné nemusíš je chápat jenom zapsat, časem tomu pak třeba porozumíš.
Rozhodně si vylož nebo cokoli jiného co ti pomůže. Nic se tím nezkazí.

PardGalen
No já vím, jenže já si právě z toho nepamatuju nic jinýho, než takový ty momenty, který jsou vytržený z kontextu. A hlavně, upřímně, jsem ráda když se teď v noci vyspím, protože mé dvouleté dítko mi dalo poslední dobou dost zabrat. Po nocích řešit zábaly proti horečkám a podobně, jsou chuťovky. Takže si neumím představit, že bych uprostřed noci několikrát rozsvítila lampičku a něco ještě psala a pak ještě měla problém z toho usnout.

No ale tady mě to prostě muselo trknout, když se mi o nich zdálo po dvě noci najednou, čili z toho usuzuji, že se něco děje, bude dít, nemusí to být žádná katastrofa, co já vím. Vyložit si zkusím, ale co když fakt vyjde něco blbého? Jak to mám řešit? Upozornit je? No zkrátka nevím si s tím rady.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené