1. . .567891011. . .2122

Akwa
Zkus navštívit někoho, kdo se tím zabývá. Může to být třeba i nějaký dobrý farář. Ať se ti podívá na ten byt. Stává se ti to i mimo byt nebo ne? Pokud ano, je to tvá energie. Kdysi od A. C. Clarka http://cs.wikipedia.org/wiki/Arthur_C._Clark běžel pořad v telce, kde to vysvětlovali. Někdy má člověk (především mladý) tolik energie, že mu pak sama dělá takové věci. Určitě by se dalo na netu k tomu něco dohledat, něco vygoogluj. Jinak poltergaisti jsou různí, jsou to většinou škodolibí duchové, kteří jsou buď neopatrnou seancí vyvolání a tady škodí nebo jsou vázaní na určité místo. Proto bych ti doporučovala třeba od faráře toto místo vyčistit. Ale najít toho, kdo to umí, no.

la7vita
No právě takto se dá snadno přijít k úrazu. Nejsem tedy vůbec zastáncem spiritismu. Kamarádka z toho taky měla málem infarkt a to to zkoušela, když by už rozhodně měla mít rozum. Na chatě byli trochu pod vlivem a tak to zkusili a doteď je jí z toho špatně. Nikdy nevíte, co vyvoláte. Duchové jsou prostě duše zemřelých a ti nebývají o nic lepší po smrti než za života.

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo
Děkuji.Zkusím tedy zajít do našeho kostela a vyhledat nějakého faráře,jestli by mi mohl pomoci. Poprvé se mi to stalo v 8 letech u babičky na půdě,když jsem se přehrabovala ve věcech po mrtvé prababičce,tak jsem najednou slyšela nějaké kroky,šla jsem do vedlejší místnosti,ale nikdo tam nebyl a když jsem se vrátila,tak v té místnosti byl hrozný nepořádek a všechny věci a nábytek rozházené po celé místnosti.Většinou se mi to stává jen doma,ale 3x se mi to stalo i na chatě něco podobného a je to hodně stará chata ještě z dob války.Zkusím něco najít na netu,kéž by to byla jen má energie.
la7vita
Já jsem duchy nikdy nevyvolávala,hrozně se toho bojím a právě,že mi tohle hrozně otravuje život,žiju v neustálém strachu,co se mi doma zase stane,když nevím,co to je.

Akwa
Mohlo se na tebe i něco nalepit. Takhle na dálku se to opravdu nedá. Musíš navštívit někoho, kdo s v tom vyzná a kdo pozná, co za energii to je. Jestli tvá vlastní přebytková nebo nějaká entita (duch). Pokud se ti to stává i jinde, než v bytě, tak bych se klonila k tomu, že se ne tebe buď něco nalepilo a to něco je pěkně škodolibé a nebo máš přespříliš energie, se kterou neumíš pracovat. Zkus klidně navštívit i psychotronika, kohokoliv, kdo energie vidí a umí s nimi pracovat. Divím se, žes to spíš neudělala dřív, to musí být docela peklo.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

všeobecně pomáhá vyvětit dům/byt...a i na sobě nosit posvěcené věci...a i být pokřtěný...

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo
Tak to máš pravdu,že to peklo je.A že "to něco" je pěkně škodolibé.Spíš mi to jen škodí.Já jsem vždycky doufala,že to samo přestane.Ale už doufám tolik let a ono se tak nestalo.Vždycky,když jsem to řekla někomu z mého okolí,tak mi akorát řekli,že to nemám v hlavě v pořádku,tak jsem si to radši nechala pro sebe a nikoho nevyhledávala.Ani nikoho takového neznám.Zkusím tedy zajít do toho kostela a když mi ani tam nepomůžou,tak zkusím na netu najít nějakého psychotronika jak píšeš,snad mi poradí.

Akwa
No tak snad někdo z okolí musel vidět, co to dělá, ne? Kdo to může potvrdit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě se od dětství stává, že když třeba ležím u televize, nebo před spaním čí po probuzení upadnu do takovýho stavu, kdy nemůžu dýchat, mám křeč po celém těle, vnímám, slyším vše okolo, někdy mám i otevřené oči, ale nemůžu se prostě hnout, je to dost nepříjemný vždycky se z toho musím vzbudit nějak sama, tím že se snažim třeba pohnout prstem, trvá to dlouho a snažím se třeba říct aspoň slovo, aby se mnou někdo trhnul, ale nejde to. Docela se toho bojim protože někdy fakt nemůžu dejchat. Někdo mi jednou řekl, že to jsou duchové ,nebo prostě někdo se mnou v té místnosti je. Nevíte o tom něco? Uplně upadnu do nějakýho stavu, hučí mi hrozně v hlavě, bolí to a normálně vnímam svět okolo, jen se nemůžu hnout a nikdy to neodezní samo, vždycky se musim hodně snažit..

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mayci
Tak může to být nějaký útok, ale osobně mi to přijde jako pokus o astrální cestování. Tyhle projevy se totiž poměrně často objevují.

Cituji PardGalen: Tak může to být nějaký útok, ale osobně mi to přijde jako pokus o astrální cestování.

Přesně Duchy bych do toho netahala, ty jsou v tom evidentně nevinně.

arrow
Neprodává v Bazaru

PardGalen

Takže myslíš,že to fakt něco může být? Víš od té doby, co se mi to stává pravidelně uplynulo už snad 15 let a vím taky od jaké doby to je. Spala jsem u kamarádky na chatě a zdál se mi odporný sen, na kterej nikdy nezapomenu. Bylo to někde v kostele, dlouhej stůl, lidi v kapucích, hnus a zpívali a něco mumlali, v tu dobu jsem ten pocit zažila poprvé a pak se mi to stávalo pořád, jen už bez snů a bez toho abych usnula. Takže v tom fakt může něco být? Kromě třeba schizofrenie nebo jiný duševní poruchy..

arrow
Neprodává v Bazaru

strašně mi hučí v hlavě, nebo slyšim hlas, jako by na mě někdo řval, prostě takový zvuky, vždycky mam pocit že se mi rozletí hlava. Kolikrát to mam třeba 5 krát za noc, pomalu to přichází - někdy se stihnu zvednout,někdy už to prostě nejde. A když to trvá fakt dlouho, nic nepomáhá, normálně vidim sama sebe, jak slejzam z postele a myslim si že už jsem "venku" ale přitom se ani nehnu.. Mohli byste mi poradit do jakého fóra s tím jít? Když v tom nejsou duchové? Já se o takovýhle věci vůbec nezajímam, mam z nich strach..

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo
Právě,že se to stává hlavně mě.Jednou u mě v bytě byla mamka a mě v pokoji spadli věci z polic a já jsem šla za ní a řekla jí co se stalo a ona slyšela jen tu ránu,ale poněvadž byla vedle tak nic neviděla a samozřejmě,že mi moc nevěřila.
Mayci
Mě se stává to samé! Většinou když ležím nebo sedím u televize.Najednou mě začne hučet v hlavě,úplně mi stuhne tělo,zavřou se mmi oči a nemůžu ze sebe vydat hlásku.Jednu dobu se mi to stávalo často,ale teď už moc ne.Ale nepřikládala jsem tomu žádnou váhu,myslela jsem,že to bude mít spíše nějakou "neurologickou" příčinu.Když jsem byla malá,tak jsem měla obrnu,tak jsem si myslela,že to budou ještě nějaké pozůstatky.Tak to mi neříkejte,že to bude mít nějakou příčinu s "duchovním" světem.To mě úplně děsí!

Mayci
Je to útok. Může to být i nějaká larva, elementál.

arrow
Neprodává v Bazaru

Akwa

Fakt se ti to stává taky? Tak to jsi první člověk, vypadá to na uplně ten samý problém, je to fakt hnus. Mě se to stává do teď a taky jsem tomu nepřikládala nějakou váhu, i když vždycky po tom "probuzení" mi bylo na nic a řikala jsem si, že už to někomu řeknu, co když se z toho někdy třeba neproberu..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené