1. . .6789101112. . .2122

Cituji Mayci: Když v tom nejsou duchové?

Může to být i astrální cestování opravdu. Těžké to takto poznat. Mně když se tohle stalo, tak jednou to bylo AC a podruhé larva nebo prostě nějaký člověkem vytvořený paskvil, dokonce jsem ho viděla a bylo to, když u mě spala kamarádka. Od té doby vím, že si vytvořila něco takového a sama o tom nevěděla. Je to prostě vysávání energie. Zkus navštívit fórum Astrální cestování.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lollo
Larva? útok? od koho útok a proč..? může to mít souvislost s tím snem z dětství? ale s tou larvou to nechápu, prosím vysvětli mi to trošičku. samozřejmě tady nechci obtěžovat a rušit diskuzi o duchách, tak jestli na tohle existuje jiné fórum, třeba to astrální cestování, tak se odeberu tam

arrow
Neprodává v Bazaru

Mayci
Jo stává se mi to a taky neznám nikoho komu se to stává.Někdy to trvá tak dlouho,že si myslím,že už se z toho nedostanu a je to fakt hodně nepříjemné!Taky se mrknu na to astrální cestování,vůbec s tím nemám zkušenosti.

Astrální larva je myšlenková forma nějakého jedince, jedinců. Silnější je už spíš elementál a ten bývá vytvořen ke speciálnímu účelu. Larvy si vytvářejí jedinci neustále a musejí se nějak nabíjet, pokud ses tam přichomýtla, tak se nabila od tebe. O larvách je třeba tady: http://misterious.blog.cz/0707/astralni-larvy-pro- eset Spíš bych si v tomto případě tipla na larvu buď tvoji a nebo někoho jiného v tom bytě. Není to duch v klasickém slova smyslu (tedy zemřelá bytost)

arrow
Neprodává v Bazaru

Lollo

díky. Mě by třeba zajímalo, jestli je v tom nějaký duchovno, jestli to můžu využívat pro něco dobrýho. Jestli ten stav je fakt tohodle ražení, ne fyziologický, tak se třeba můžu naučit aby nebyl negativní, prostě se snim sžít a třeba poznam že mam nějaký schopnosti... ale to je asi blbost

Mayci
Jak říkám, mně se tohle stalo právě, když byla u mě kamarádka a strašně špatně se mi spalo a najednou jsem se vzbudila a nemohla se hnout a když jsem otevřela oči, viděla jsem jasný jakoby stín a nějak jsem věděla, že patří ke kamarádce. Jseš prostě v tom stavu, kdy jinak věci vnímáš. No a pak jsem jí to říkala a ona se mi pak svěřila, že stejný pocit z ní měla jiná známá, když u ní spala. V té době si kámoška "hrála" s anděly, ale nejspíš si vytvořila tak silné myšlenkové formy, že jí a okolí ubíraly energie.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lollo

Tak to je fakt zvláštní.... ale já u toho nic nevidím.. taky se mi to stalo v dětství poprvé u kamarádky, od té doby... že by to bylo v ní? já jsem se jí na to neptala, byl to jen dětskej sen...ale je fakt že mě asi poznamenal..

arrow
Neprodává v Bazaru

Lollo

z toho tvého odkazu jde hrůza jen jsem na to klikla mam z takových věcí husí kůži

Cituji Mayci: Tak to je fakt zvláštní.... ale já u toho nic nevidím.. taky se mi to stalo v dětství poprvé u kamarádky, od té doby... že by to bylo v ní?

To já ti fakt nepovím. Na to musíš přijít ty sama. Může mít něco, co vytvořila a ani o tom neví. A saje to z okolí energie. Ale taky to s ní souvislost mít nemusí. Prostě musíš víc pátrat. Na netu se mrkni a víc o tom počti.

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo
A mohla bych se ještě zeptat?Jednou odpoledne jsem šla do kuchyně a mezi dveřmi jsem viděla jako by nějakou mlhu,vypadalo to jako dým,ale nic nebylo cítit a normálně jsem tím prošla,myslela jsem si,že se mi v kuchyni něco pálí,ale nic jsem nevařila.Mohl by to být duch?

Akwa
Víš, co si vůbec myslím? Že nejspíš máš vyvinuté mimosmyslové vnímání, proto se na tebe skutečně něco nalepilo. Jseš "otevřená", ale neumíš s tím pracovat. Opravdu bys měla navštívit někoho, kdo se energiemi zabývá, toho faráře beru zpět, to by ti mohlo spíš uškodit, víš, jak se na toto tváří církev. Pokud máš schopnosti, zkus navštívit psychotronika nebo někoho (čarodějku, co já vím), aby ti v tom pomohli udělat jasno. A v té kuchyni nejspíš byla nějaká cizí energie, jestli přímo duch, to nevím. Může to být entita.

Akwa
teď mě napadlo, nedělalas náhodou reiki? Reikisté bývají takto otevření a když je někdo neuzavře, tak se na ně něco napojí. Aspoň takto mi to vysvětlilo vícero lidí.

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo
Ale proč zrovna já mám tohle všechno?Bojím se toho a nechci, aby se na mě "něco" lepilo.Nikdy jsem se hlouběji "nadpřirozenými" věcmi nezabývala.Něco málo o reiki vím,ale já jsem to nikdy nedělala,ze všeho mám strach a snažím se tomu vyhýbat. Takže do kostela radši chodit nemám.Budu se snažit najít někoho,kdo tomu rozumí,když tedy nevím,jak se "zavřít".

Akwa
No proč to máš, ti nepovím, na to musíš najít odpověď sama, od toho jsi na světě A v tom kostele by ti mohli pomoct jen vyčistit byt, ale ne tebe Nepočítám tedy exorcismus, hehe. Snaž se někoho najít, nebo něco zkusit někde na fórech, jestli ti někdo poradí víc. Necítíš se třeba unavenější? Jestli by ti něco vysávalo energii, tak bys to asi měla cítit. Pokud se na tebe tedy skutečně něco nalepilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

lollo
Tak na ten byt bych si mohla z kostela donést svěcenou vodu sama a zkusit to,třeba by ani nemusel chodit farář.Je pravda,že jsem často taková malátná a unavená,ale mám problémy se spaním a když usnu,tak to je tak na 3 hod. a zbytek noci stejně probdím.Tak ještě budu hledat někde na netu a zjišťovat něco víc a snad tedy přijdu na to ,,proč zrovna já,,. A když ne a nikdo mi od toho nepomůže,tak chudáci moje budoucí děti,budou mít vystrašenou mámu a ještě na ně něco "nalepím"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené