nehodnocený
uživatel

Se slečnou jsme provedly obchod,prodala mi boty na dobírku. Vše proběhlo v pořádku , až na to , že mě najednou slečna začala očerňovat,kvůli tomu , že se jí ještě nevrátily peníze z dobírky.Napsala negativní hodnocení - ne jednou s tím , že mi '' naletěla '' i když teda nechápu na co. Já balík vyzvedla , ale jí peníze ještě nedorazily od pošty- za což vyní mě a to se mi absolutně nelíbí a není to důvod psát na černou listinu! Takže pokud možno se této slečně vyhněte - nebo si od ní nenechte nic posílat na dobírku . Neskutečné chování.

arrow
profile_image
VerunkaStar
od 21. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

nehodnocený
uživatel

Prej neskutečné chování, slečno slečno.. Že já se na Vás nevyprdla, už v době, kdy jste směšně chtěla prodat boty, které stály 490,- Kč za 200,- Kč. To, že jsem nesouhlasila s dobírkou, na kterou jste mě opět přemluvila.. Nešlo o očerňování toho, že byste nezaplatila nebo že byste si je nevyzvedla, potřebovala jsem po Vás informaci, zda nemáte někde krabici s podacím číslem.. Je mi opravdu líto být tady na černé listině, zrovna kvůli Vám..


nehodnocený
uživatel

Je to vaše chyba! vy jste mě dala na č. listinu kvůli tomu že JSTE ZTRATILA PODACÍ ČÍSLO! Já si svůj balik vyzvedla a zaplatila! a vám peníze přišly. Jste drzá až to bolí!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené