arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
nepořídila jste si náhodou některá tento veslovací trenažér na cvičení doma? Je to přecejen vyšší investice, takže mě zajímá, jak a jestli jste spokojené nebo jste litovaly, že jste si nepořídily raději jiný druh cvičícího stroje?

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

zapoměla jsem dát odkaz
http://www.fitness.cz/veslarske-trenazery/veslovac i-trenazery-ergometry/kettler-ergocoach-ls-model-2 010-s3554708

popravdě váhám, jestli to není pro mě - jako pro absolutní sportovní antitalent zbytečné, jestli stejně neposlouží tento jednodušší typ:
http://www.fitness.cz/veslarske-trenazery/magnetic ke/kettler-coach-ls-s-hrudnim-pasem-s3554704

ještě doplním, že hlavní, co potřebuji, je zbavit se tuku v oblasti bříška..

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, já ho doma nemám, ale v rámci zápočtů z tělocviku jsme museli odjezdit (odveslovat) několik km na těchto trenažerech. Myslím, že zrovna Kettler to nebyl, spíš Grünn, ale to je vcelku jedno. Hlavně si nemyslím, že to je dobré na břicho. Určitě na paže, ruce a nějaké vytvoření kondice, protože asi po 15 minutách jsem na tom málem zdechla Myslím, že na břicho jsou jiné cviky a hlavně stroje, dobrý je stroj, na kterém sedíš a otáčíš se do boku, na obě strany. Nebo obyčejné sklapovačky i skákání přes švihadlo...no každopádně být tebou před takovou investicí bych se poradila, zda po tomhle vůbec na břichu tuk ubyde.

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

gumidek
veslování určitě na paže, to mi je jasné, ale to bych taky potřebovala, mám ramena jak dvanáctiletá )

právě, že jsme se byli podívat v showroomu, a tam mi právě prodavač tvrdil, že na břicho je to ideální, ale je pravda, že na nás neměl skoro čas, bylo tam moc lidí..

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Malá oprava. Veslování zapojuje většinu hlavních svalových skupin těla, takže i břicho, záda, nohy, hýždě. Jde také ještě o techniku, ale to už je trochu jiná věc.

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji PardGalen: Veslování zapojuje většinu hlavních svalových skupin těla, takže i břicho, záda, nohy, hýždě.

právě tohle jsem se dočetla, proto jsem si ho vybrala, jen mě překvapuje, že ho nikdo nemá, i v tom showroomu se o něj nikdo nezajímal a u ostatních strojů se lidi tlačili..

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Protože není reklama. Lidé znají jenom eliptical a rotoped. Toho je všude hodně. Samozřejmě je tu ještě otázka ceny a skladnosti. Tam veslovací trenažér poněkud prohrává, ale rozhodně za to stojí.

Já myslím, že to je dobrá věc. Je to makačka. PardGalen má určitě pravdu, není to jen o určité části těla. Ale rozmysli si, zda ho opravdu využiješ. Není to levná záležitost. Já to znám z vlastní zkušenosti. Moc dlouho mne jedna činnost nebaví, ale hlavně mám doma spinningové kolo, zpočátku jsem z něj byla nadšená, pak mé nadšení opadávalo a teď ho využívám jen občas, na protažení a tak.

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji PardGalen: otázka ceny a skladnosti

mně paradoxně právě přišel skladnější, jak leží při zemi, tak nikde netrčí, jak ty velké elipticaly....a cena u těch lepších byla také podobná..

klaruskaska
no právě, muž mě od toho zrazuje, že mě to přestane brzo bavit...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Elsi,

my jsme si ho také pořídili, ne však ten co sis vybrala, ale trošku levnějšího kolegu URL, protože byl na ebay nový za pár šušňů a musím říci, že přítel, když jsem s tou myšlenou prvně přišla, byl hodně skeptický a teď na něj nedá dopustit .. a fuška je to pořádná .. já mám nejnižší zátěž, zdá se Ti, že to krásně utáhneš, ale po deseti minutách mě pořádně začne bolet žaludek, protože cvičím hodně rychle .. tak jsem od přítele dostala školení, že mám cvičit pomalu a tahem a opravdu si tím protáhneš celé tělo

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

evi, já už si taky předem zjistila, že v německu nebo v rakousku ho pořídím levnějš, ale můj muž je asi ještě větší skeptik než ten tvůj, nechce o něm ani slyšet....můj argument, že bude pro celou rodinu se mu vůbec nezdá.... A dostali jste k němu nějaký návod na cvičení? Dívala jsem si i na netu, ale nemůžu na nic narazit...

arrow
Neprodává v Bazaru

Elsa

tak Ti řeknu, že já na přítele tlačila rok a půl .. a jak se nakonec nechal přemluvit? Šel na lékařskou prohlídku kvůli obnově papírů na létání a doktorka ho sjela, že má maličko přesváhu a že by s tím měl něco dělat a také s vyšším tlakem (halt následky sedavého zaměstnání) a tak večer zavelel a měli jsme to štěstí, že jsme ho pořídili za 65EUR Takže budeš muset počkat až na jinou autoritu, která Tvého muže přesvědčí a pak to půjde jako po másle Ale teď naprosto vážně - opravdu té koupě (byť byla za hubičku) nelitujeme, krásně se na tom cvičí a věřím, že na tom, který sis vybrala Ty (přítel chtěl mermomocí "s pádlíčky"), se bude cvičit ještě komfortněji A Kettler je velmi dobrá značka A návod u toho byl Vč. měřiče tlaku K tomu Tvému by měl jít zakoupit i hrudní pás URL

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jak vás tady čtu, tak mě to začíná docela zajímat, i když teda tu pálku bych za to nedala, myslím ten první odkaz, kde stál stroj skoro 28 tis. Kč. Mám doma eliptical za 15 tis. Kč. Má přes 70kg, takže žádná lehká věc.
Když jsme bydleli v králikarně, tak tam jsem cvičila. Co jsme v pronájmu, kde pokoj mám v prvním patře a stroj dole,ale ne u TV, jen v odkládáci místnosti, tak jsem na něm necvičila. Do prvního patra se nedostanem díky schodům a u TV v obýváku nemůže JEN tak být.

Ráda bych něco, co si můžu přenést, aniž bych to musela demontovat, či si najmout stěhováky

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Eva29
ten váš s pádlíčkama tam měli také, dívala jsem se na něj, ale nám by zabral moc místa, pokud nakonec na nějaký dojde, tak bude muset být stabilně v obýváku před tv, jinam ho nemám kam dát, takže proto jsem zvolila jen ten rovně.....

Cituji Eva29: že má maličko přesváhu

no já začla nenápadně tím, že jemu by to také na břicho a ramena prospělo, jenže to ho spíš vytočilo . On chce cyklotrenažér, který mi přijde zbytečný, když on venku na kole v sezoně jezdí dost často...tohle by se naopak s venkovním kolem doplňovalo..

A jak ten návod, cvičíš podle něj? Za jak asi tak dlouho sis všimla aspoň nějakých změň?

tyweee
já nevím... lehké na přenášení asi sice budou ty levnější značky, ale otázka je, jak dlouho vydrží atd...

arrow
Neprodává v Bazaru

Elsa

Já nemohla jinak, chtěla jsem od Tunturi R25 URL, jenže přítel, že to je na ***, že jedině "pádlíčka" jsou účinná .. on byl ten platící, já chtěla veslák, tak se udělal kompromis .. jen jsem ho varovala, že se může stát, že na něm bude cvičit sám, protože ten náš nemá magnetický brzdný systém a není tedy primárně určen ženám, ale snížil mi zátěž tím, že posunul na ukotvení tlumičů na "pádlech" směrem dolů a tím je odpor snížen a jak jsem už psala, to utáhnu, ale nesmím bejčit, pak mě bolí žaludek.

Ten návod je jednoduchý, ono u toho co máme, toho moc nevymyslíš .. je možné cvičit akorát dopředu nebo dostran, což jsem ještě nezkoušela .. U toho, co sis vybrala Ty, by těch cviků mělo být možné civičit víc .. zkus poslat dotaz na fitham, odpovídají velmi rychle a poradí .. Kdy jsem na sobě viděla nějaké výsledky? Hmatatelné po týdnu, i přítel si "osahem" všiml, že mám postavu zpěvněnou, takže na můj vkus rychle

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené