arrow
profile_image
Mar16
od 16. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj dámy ,
před týdnem jsem vysadila Aknenormin. Výsledky byly po celou dobu léčby (cca 5-6 měsíců) naprosto dokonalé, trápila mě pouze občas suchost rtů a sem tam pleti, ale to se dalo jakousi mastičkou od kožní krásně spravit. Nicméně teď, po vysazení, se mi pleť během týdne docela zhoršila. S něčím takových jsem tak trochu počítala, ale i tak to není nic příjemného, když jsem si pěkně navykla na tu krásnou pleť bez nedokonalostí.
Akné se mi nevrátilo, jenom mi vyskočil jeden pidi pupínek, co nestojí ani za řeč. Nevrátila se mi ani mastnota, spíš naopak. Pleť mám šíleně suchou, na dotek ohromně drsnou, a zázračná mastička od doktorky už nezabírá. Taky se mi docela rozšířily póry a vyskočily mi černé slabé černé tečky.
Nechce se mi hned běžet na kožní, protože to mám celkem dost z ruky, tak nejprve prosím o radu vás Nějaké tipy na přípravky, masky - cokoliv, co by se dalo používat po vysazení?

arrow
profile_image
Magnifique
od 23. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mela jsem stejnou pleť po aknenorminu. Používala jsem přípravky na citlivou, nebo smíšenou pleť. Ono se to vrátí do normálu, chce to čas, byl to zásah pro tělo. Každopádně mně se akné vrátilo 2 roky po aknenorminu ve formě obrovských boláků, trvalo to asi do 15, pak pomohla antikoncepce.

arrow
profile_image
Mar16
od 16. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Magnifique: Tak to jsem ráda, že se to vrátí do normálu Ta suchost a tvrdost mě fakt děsí
A pro info, jakou antikoncepci máš? Už sice užívám, ale uvažuju o změně, tak by mě zajímalo, která má nějaké příznivé vedlejší účinky právě na pleť

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené