arrow
profile_image
Andyiinka
od 22. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Jenže tady těch děvčat bude x a pokaždé se najde nějaká, co bude mít lepší šaty, vlasy

Tak cizí holky je jedno, ale sestra která bude na rodinné fotce s maturantkou mít honosnější šaty než maturantka.. Nevím, já bych to sestře neudělala.. A ani kamarádce, která je maturantkou.

arrow
profile_image
Mini_Danny
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andyiinka:
Moj sestra má takové šaty jaké chtěla a myslím že její volba byla skvělá. Nechtěla žádně "dortíky" a já se ji ani moc nedivím ... Ale podle toho co vím že si bere za šaty tak si osobně myslím že ji nebudu sahat ani pokotníky..

arrow
profile_image
Retina
od 5. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechci ti kazit radost, ani jsem nechtěla komentář přidávat, ale neudržím se. Ty šaty jsou otřesné. Už jen ten zadek, co z toho leze jak mořské panně. Modelka vypadá, jako by se cpala do starých šatů, do kterých už se léta nevleze. A odhalené jsou skutečně hodně. Vypadá to, jako by to byla fotka z nějakého předávání cen v Hollywoodu a tam se všechny předháněly, která způsobí větší faux pas a tím pádem se o ní bude víc psát. Kdyby byly aspoň od pasu dolů splývavé, působilo by to mnohem decentněji. Do českých neVIP vod se prostě nehodí. Mrzí mě to, ale potřebovala jsem se vyjádřit, protože mě ty šaty vážně šokovaly a tolik pozitivních reakcí taky. Ale každý má nějaký vkus. Jestli se ti líbí, doufám, že ti v nich bude i dobře.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Retina:
Taky jsem zvažovala jestli to mám napsat, i když mě zase ta modelka evokuje druhořadou k.u a zároveň jsem byla v šoku z tolika pozitivních reakcí.
No co už. Nebýt ta krajka od zadku dolů bylo by to celkem dobré, ale takhle ....

Když se to tazatelce líbí, ať si je klidně obleče, ale za mě je to děs.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Retina: Reaguji na Veselka10: Holky naprosto s vámi souhlasím, taky se mi šaty nelíbí - nebo teda spíš jejich sukně. Jinak střih je moc hezký, krajka v horní části taky, ale ta prěsvítající sukně vypadá, jak kdyby se slečna zamotala do záclony.
Každopádně hlavní je, co se líbí zakládatelce

arrow
profile_image
Mini_Danny
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Retina: A odhalené jsou skutečně hodně.

Děkuji že si vyjádřila i svůj názor a chápu že prostě každý nemá stejný vkus, ale Mě osobně nepřijdou zas tak "odhalující" jak tady píšeš. Mají odhalené záda, ale to mě se naopak líbí. Úplně nesnáším když si nějaká žena vezme šaty ze kterých jí pak přetékají prsa a cpe to všude po okolí což věř mi, takových lidí znám hodně a to mě vždy úplně tak... naštve že mám co dělat abych na ně nehodila nějakou deku ať se zahalí ale to je taky o vkusu. Hold se to někomu líbí že mu vytékají prsa ze šatů tak si je vezme. a mě se zase líbí odhalená záda. Takže tak no.

Reaguji na eM.X: Reaguji na Veselka10: Reaguji na Retina:
A jinak děkuji za komentáře, lehce jste mi srazily "hřebínek" takže mám ještě větší pochyby než když jsem zakládala toto téma. Ale stejně děkuji

Cituji Retina: Ty šaty jsou otřesné.

Taky se podepisuji pod tento konentář. Krajka mi přijde laciná a vulgární. Původně jsem četla příspěvek z telefonu, na kterém mi nešel otevřít odkaz, takže jsem po ohlasech tady čekala Ááách, a ono se dostavilo Ježiši Kriste!

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Mini_Danny: a mě se zase líbí odhalená záda. Takže tak no

Odhalená záda jsou krásná, což o to, ale většinou nejlépe vyniknou na dlouhých neprůhledných šatech. Tady je bohužel trošku problém s tím, že ty šaty jsou v podstatě "minišaty" s odhalenými zády a to už je trošku moc. Kdyby tyhle šaty měly plná záda, tak by to vypadalo jinak, stějně jako kdyby měly neprůhlednou černou sukni až na zem. To by pak vypadaly vyloženě luxusně......
Jinak krajka se většinou podšívá tělovou látkou, protože tak vynikne mnohem lépe, než když pod ní "ruší" kontury těla... Neplatí tot edy obecně pro dekolt a ruce, tam většinou není nic, co by moc rušilo...

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky by se mi líbily, kdyby měli normální nekrajkový spodek, takhle je tam toho tak nějak "moc". A překvapuje mě, kolika lidem se to líbí

Jako pokud jsi krásná holka s krásnou postavou, slušet ti to bude, chlapi se budou otáčet a ženský taky, závistí ale myslím si, že na ples se nehodí a jsou až moc ... jak to říct... děv*koidní?

Reaguji na Retina: Proč by se měl někdo oblékat střídmě jako každá Češka?

Cituji Retina: Do českých neVIP vod se prostě nehodí

Aha. Tak toto motto tady asi panuje. Proto se všechny neumí nikam obléknout. Byla jsem na mnoha plesech a spousta mladých holek měla na sobě stařecké šaty i boty viz co se tu popisovalo, kdyby ty šaty byly zahalené na zádech i dole, tak vypadá jak stařena. Ona totiž krajka samo o sobě dělá ženy starší. To už by si rovnou mohla koupit nějaké gothic šaty, aby vypadala jako upírka. Mě nepřijdou tak špatné. Sama tento styl nenosím, ale podle mě se tedy hodí. Všechny na něco výstředního nadávají, protože nemají odvahu si něco takového vzít a když si to pak někdo vezme a sluší mu to, tak to chválí a nebo dotyčnou pořád sledují. Bacha ne s pohoršením. Už to s tou střídmostí došlo tak daleko, že jsem jednou viděla slečnu na plese v riflích s halenkou. To je opravdu vkus. To samé v divadle. Takže podle vkusu v neVIP českém rybníčku se já nikdy oblékat nebudu
Souhlasím jen v tom, že mohla ještě více vybírat, protože tyto šaty prodává snad každá z Číny, ale nevkusně to na mě nepůsobí, pokud ty šaty vypadají jako na obrázku. Navíc je jasné, že to není žádná honosná krajka, protože šaty z krajky dnes stojí spousta peněz, tudíž je to risk, ale neznamená to, že by v tom člověk vypadal špatně, pokud na to má postavu a ví, co za to za doplňky.

Cituji bakalářka: Třeba takovéhle šaty by byly mnohem více odpovídající:

Jo takový styl se mi líbí také, když tam té krajky není moc. Je jen ozdobou.

Jinak jestli někomu krajka přijde vulgární, tak to zírám. Možná byste se mohli podívat zpátky do minulosti, jak moc se krajka používala a jakým stylem. Kdyby to byl latex, tak takový argument pochopím.

arrow
profile_image
Miss-Maniac
od 2. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mně se líbí hrozně moc.... ale musím souhlasit, já bych si připadala asi jako dě*ka... Leda že by nějaká šikovná švadlena podšila tu spodničku nějakou černou látkou, aby to nepůsobilo tk vulgárně.... Na šatech je bohužel vyzívavých prvků až moc!

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji EleanorWoods: kdyby ty šaty byly zahalené na zádech i dole, tak vypadá jak stařena

Ale tak nikdo nemluví o tom, že by mělo být zahaleno obojí. Ale lépe prostě vypadá, když je odhaleno jedno nebo druhé. Tak to prostě je....

Cituji EleanorWoods: Jo takový styl se mi líbí také, když tam té krajky není moc. Je jen ozdobou.

Dají s enajít obdobné více krajkové, ale vždy je tam krajka podšitá tělovou látkou. Jak říkám, krajka tak mnohem lépe vyniká (nemluvím o rukávech a ramenou)

arrow
profile_image
xxxmissy
od 26. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsou nádherný, už roky marně doufám, že se i v kamenných obchodech u nás začnou prodávat zajímavé šaty různých střihů a variant. Bohužel. U nás existují jen korzetové a nudné. Jestli ti budou sedět, není proč váhat!

arrow
profile_image
Mini_Danny
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jéjé, začínám váhat jestli je nemám nechat doma a nevzít si nějaké jiné. Nechci vypadat jako lehká žena a nevyznám se v tom jestli ty šaty jsou dobré nebo ne. každý si myslí něco jiného nejspíš je asi opravdu nechám doma a vezmu si jiný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené