arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mini_Danny: Jéjé, začínám váhat jestli je nemám nechat doma a nevzít si nějaké jiné. Nechci vypadat jako lehká žena

Můj názor a myslím, že i většiny z nás, kterým se nelíbí... je to, že se nám nelíbí právě ten spodek šatů. Takže kdyby byl podšitý například tělovou "sukní", myslím, že by to ty posunulo úplně jinam, byly by elegantnější. Prakticky stejně odhalující a provokující, ale vkusně.

arrow
profile_image
Mini_Danny
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10:
Myslíš že kdybych sehnala nějakou šikovnou švadlenu tak by to byla schopná podšít? Jestli by to vůbec šlo.. A otázka je jestli by to vůbec vypadalo dobře... Hořejšek je černý a pak by to najednou bylo tělový, tak aby to nevypadalo jako "opičárna"... No to jsem si zase něco objednala

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych sukni také podšila, ale v žádném případě ničím světlým, ale černou. Tak krajka na sukni by neměla být ničím zvýrazněna, rušilo by to tu nepodšitou elegantní vrchní část. Potom budou nádherné a nebudou ani trochu vulgární. Pro švadlenu (i amatérku) to nebude vůbec problém

arrow
profile_image
Mini_Danny
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1:
Ano, černou už to zní líp. Myslím si že ta tělová by se tam "bila" s tím vrškem . Tak zkusím sehnat nějakou švadlenu a třeba něco vymyslíme

arrow
profile_image
Retina
od 5. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods:

No já raději budu chodit v hezkých šatech bez výstřihu, kde by mně vypadávala prsa a lezla mně celá *****, než chodit jako "hvězda" Partyšová, Borhyová, Ornelka a spol. Ani ty naše VIP totiž vůbec nejsou VIP, jedině tak VIP krá*y. Na to, abys byla hezká a sexy vůbec nepotřebuješ nic odhalovat, stačí se trefit do toho, co je decentní a sluší ti a hlavně je to úměrné tomu, kam jdeš. Jako choď jak chceš, ať si i tazatelka vezme co je jí libo, ale jednou zde zadala dotaz a musela čekat, že na to budou lidi reagovat (doufám) upřímně. Takže já jsem napsala, co si myslím. A mimochodem, přečti si, že to "neVIP" se vztahuje k tomu, co jsem psala o Hollywoodu. Takové věci se prostě na událost, jako je maturiťák, vůbec nehodí, stejně tak jako rifle do divadla, to máš pravdu. Ale co je moc, to je příliš. Z tvé reakce mám pocit, že se snad taky vidíš jako něco lepšího, než my ostatní, to je ta nemocná hláška "se všechny neumí nikam obléknout", to říkají hlavně ty, co to právě neumí. No prosím. Ale takové šaty na komkoliv budou tady prostě vypadat jako šaty na ku**ě. Vzít si rifle a mikinu na předávání vyznamenání je stejně k zblití, jako vzít si takovéto šaty tady na nějakou akci, která by minimálně MĚLA mít nějakou společenskou úroveň, i když nakonec třeba nebude. S takovým názorem, co píšeš, se nedivím, že lidi se už ani nad nějakou kulturou a vhodností nezamýšlí a chovají a oblékají se od extrému k extrému. A mimochodem, tvoje "Jinak jestli někomu krajka přijde vulgární, tak to zírám. Možná byste se mohli podívat zpátky do minulosti, jak moc se krajka používala a jakým stylem. Kdyby to byl latex, tak takový argument pochopím" je trochu mimo mísu. Je krajka a krajka. V minulosti se nenosily krajky, které nebyly krajkami a jen tak vypadaly, to byly skutečně krajky. To, co se dnes často popisuje jako krajka, je prostě kus odporného elastanu nebo jiného šmejdu působícího vulgárně, stejně, jako ty šaty tazatelky. Třeba tohle je už o něčem jiném a můžeš si být jistá, že to pravá krajka je. A rozhodně není jako kus záclony, průsvitná, tuctová a jinak nevhodná. nejen ta nahoře, ale i ta na sukni.

arrow
profile_image
bety135
od 4. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No šaty sice vyzývavé jsou, ale vážně nechápu proč by si je slečna nemohla vzít, když se jí líbí tak jak jsou. Jak psala, tak sestru nepřebije, takže proč ne? Já bych to neřešila. Tak by si o mě někdo pomyslel, že jsem děvka, no bóže. Přece nebudu celý život žít v obavách co si o mě kdo pomyslí. Úplně souhlasím s EleanorWoods. Jestli si chceš ty šaty dát podšít, tak to udělej, ale já bych si je vzala tak jak jsou. Jinak krajka je vulgární? Jako vážně?

Zakladatelko, já ti poradím : dělej to, co chceš ty. Psala´s, že tě šaty na první pohled uchvátily a že si je máš v plánu vzít - tak si je vem a neřeš nějaké podšívání. Můžu tě ujistit, že ať si kdekoliv mimo Prahy vezmeš na sebe cokoliv, co se nebude podobat těžké šlehačce z levného saténu z polských trhů, tak se pokaždé najde nějaká odbornice, co vzpomene na k***u ...

arrow
profile_image
sonnyky
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máš na ty šaty odvahu? Tak jdi do nich, neřeš okolí, na ty šaty Ti nikdo nedal a na názory ostatních se vykašli. Jestli se Ti líbí, máš na ně postavu, jak zde bylo řečeno, tak máš. Jde o Tebe a Tvůj pocit, jestli se v nich budeš líbit sama sobě ...Já bych si je vzala být Tebou, mladá jsi jednou a pak si někdy vyčítat, že jsi měla hezké šaty a doma Ti visí ve skříni...nedej na názor okolí, měj svůj vlastní

arrow
profile_image
Retina
od 5. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Trochu se to tu rozvášnilo, jako vždycky, když je někde hodně žen myslím, že každý dotazující musí počítat s tím, že jde na pranýř, a ostatní ať napíšou klidně svůj názor, já je akceptuji, ale také vyjadřuji svůj a očekávám, že bude akceptován, byť nebude odsouhlasen. Ostatně to, co si vezme a jak rady (ne)poslechne tazatelka je její vlastní rozhodnutí. Prostě -- tazatelko, až ty šaty přijdou, vem si je doma na sebe, boty, šperky, kabelku, prostě to, co plánuješ na ten ples. Zkus jak se ti v nich chodí, hýbe, sedá, jestli se v nich sama cítíš příjemně, vyzkoušej klidně různé doplňky, udělej si na to čas, ať se rozhodneš v klidu. Jestli tobě pak šaty přijdou ok a budeš se v nich v nějaké kombinaci doplňků cítit dobře, tak si je vem. Já myslím, že to, že se zde ptáš anonymních holek, znamená, že si sama nejsi jistá, tak to prostě vyzkoušej, až je budeš mít doma. S tou podšitou sukní bych to taky tak viděla. Když budeš mít spodek celý černý, ta krajka vidět půjde a bude to decentnější. Spíš jde o to, jestli na to máš dost času, ta švadlena ti to na počkání určitě neudělá. Budu držet pěsti, kdyby se to povedlo pěkně podšít a včas, tak to hned bude úplně o něčem jiným a bude to podle mě vypadat fakt krásně a nevyzývavě.

arrow
profile_image
Dasule2
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jé, vyfoť je až ti přijdou! Reálné foto určitě více napoví. Mě se teda líbí. Musela bych je vidět, ale ještě mě napadá, kdyby sis vzala černé silonky, mohla bys vypadat opticky méně odhaleně? A vůbec, jako nějak příliš odvážný mi nepřijdou. Rozhodně lepší, než každá druhá co se narve do šlehačky s korzetem bez ramínek a pak ukazuje oplácaný ruce a vzniknuvší bochánek v podpaží

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mini_Danny: Myslíš že kdybych sehnala nějakou šikovnou švadlenu tak by to byla schopná podšít?

Nic složitého... a navíc si myslím, že není vysloveně nutné je přímo podšívat - můžeš mít extra sukni, resp. spodničku pod ně - tělovou, černou, co chceš. To mi připadá ještě variabilnější.

arrow
profile_image
holkahnedooka
od 13. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty šaty se mi líbí moc, rozhodně lepší řešení, než minišaty...
Pokud se na ně cítíš, nezáleží na tom, kdo ti tady co napíše, prostě si je vezmi!
Byla bych ráda i v případě že si je nevezmeš, kdyby jsi sem hodila fotku, až ti přijdou jak vypadají ve skutečnosti. Na té ženské jsou uplně super.

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ono až ti šaty přijdou, tak myslím bude jasno hned. Vzhledem k tomu, že je to ebay/ali, tak to může být kus hadru, který si ani nebudeš chtít vzít.
Také se přikládním k názoru, že pokud by vypadaly, tak jako na fotce, tak se na ples nehodí. Podšití sukně/spodnička, něco na zneprůhlenění sukně by to asi vyřešilo, jestli to bude vypadat dobře si sama snadno vyzkoušíš až je budeš mít doma. Vzhledem k tomu, že jsi zmínila, že je objednáváš přes český e-shop, tak je přinejhorším vrátíš.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ilka1: Já bych sukni také podšila, ale v žádném případě ničím světlým, ale černou.

Bez podšití to vážně působí vulgárně a prvoplánově, i kdybys měla postavu bohyně. Navíc minišaty (a v tomhle provedení to jsou minišaty) se na ples vůbec nehodí. Ale chápu, jestli tě nadchnul ten vršek, resp. od ramen po boky - to mě taky, miluju tenhle styl I když - jak už tu někdo psal - hodně záleží na materiálu, aby nakonec šaty nepůsobily lacině.

Cituji Retina: raději budu chodit v hezkých šatech bez výstřihu, kde by mně vypadávala prsa a lezla mně celá *****, než chodit jako "hvězda" Partyšová, Borhyová, Ornelka a spol. Ani ty naše VIP totiž vůbec nejsou VIP, jedině tak VIP krá*y.

Chápu sice, co jsi tímhle chtěla říct, ale je tolik negativity potřeba? Ať si každý je tím, čím být chce, a oblíká se podle toho. Jestli se tím někdo jiný nechá ovlivnit jako svým vzorem, je to jeho problém, protože takový člověk nemá vlastní hlavu a je jen otázka času, kdy začne napodobovat něco jiného. Kdo nemá vlastní styl a vkus a musí jen kohokoliv napodobovat, ten stejně nemá módní budnoucnost. Není potřeba si tím lámat hlavu.

Cituji Quin: korzetové šaty se štrasovým zdobením a bohatou širokou sukní pod kterou se nosí krinolína.

Jej a nechceš vložit nějaké foto ? Když máš neteř v maturitním věku, tak předpokládám, že jsi v mých letech a tudíž jsem na šaty neskutečně zvědavá ... !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené