arrow
profile_image
Lennulka
od 22. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky holky, už dlouho přemýšlím o tom, že bych si domů pořídila nějaký stroj na hubnutí. Potřebovala bych hlavně shodit na stehnech, lýtkách a zpevnit břiško. Přemýšlela jsem bud o vibrační plošině nebo eliptickým trenažeru. Prosím, prosím o radu, co si myslíte, že je lepší. Děkuji

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lennulka: Jsou to 2 zcela odlišné přístroje - jeden na aerobní cvičení a druhý na posilování. Na elipticalu můžeš dělat pouze jeden pohyb, ale zase u toho nemusíš přemýšlet...Těžko radit. Nakoupila bych ani jeden, protože by po pár týdnech stejně zůstal ležet ladem.

arrow
profile_image
wikča
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Domů bych si plošinu určitě nekupovala. Můžeš se tím dobře odrovnat (kolena,záda atd...) Elipticalem sice neposílíš břicho, ale je parádní co se týká hubnutí. Plošiny jsou spíše na Zpevnění a vytvarování. Já bych šla do elipticalu. Jestli můžu doporučit tak kettler verso 309 je to sice pořádné štrachadlo, ale je stabilní a má velký rozsah pohybu. Jinak břicho si můžeš pocvičit i tak.

arrow
profile_image
Karkule88
od 4. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

80

Já jsem pro eliptical, taky teď sháním. Určitě jsem pro Kettler, ale sama si ho nemůžu dovolit a sháním levnější do 4000kč, ale názory na ně jsou dost rozdílný - někdo haní a jiný jsou naopak spokojený...nemá tu někdo zkušenosti, nebo se nechce staršího zbavit?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené