arrow
profile_image
Markiss
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chci se zeptat jestli máte ozkoušené nějaké vitamíny na posílení paměti a soustředěnost a můžete doporučit? díky

Já jsem zkoušela quranu (nebo jak se to píše) a efekt jsem neviděla. Tak zůstávám u klasiky kafe + se učit, se učit, se učit
Jo a přijde mi i dobrý vitamín C, že docela vzpruží.

Ale takový ty jiný přípravky na mě moc nepůsobily. Ještě jsem měla něco pro řidiče, aby neusínali a soustředili se a taky nějak nepomohlo.

Brala jsem žen-šen a lecitin 3 měsíce před zkouškama, asi zabral- s vyznamenáním aneb jak se u nás řiká- to zas nebyl pán Bůh doma

arrow
profile_image
chick
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já používám GinkoStim...přijde mi, že se pak opravdu líp soustředí (jsou tam hodně vysoký dávky účinných látek, takže opravdu jen výjimečně) + samozřejmě kafe

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem brala ginkgo bilobu a řekla bych, že jsem po ní spíš zblbla Nevím, jestli je to možný, možná jsem si to tak dobře vsugerovala, ale blbě se mi při ní učilo a nemohla jsem si nic zapamatovat.

arrow
profile_image
Elenoora
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně tedy nikdy nic nepomohlo

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já když se učila opakovaně na zkoušku,tak jsem ¨předloni brala piracetam- používá se při poruchách paměti, pozornosti.. podstata je,že zvyšuje obrat kyslíku a glukózy v mozku. Ale myslim,že se nějak musí brát cca 2týdny než začne účinkovat.. jako nebyl špatný,řekla bych,že jsem se lépe soustředila, ale žádný zázrak a výkonnost od toho nečekej,jako že bych se třeba učila rychleji nebo tak..spíš jsem viděla efekt na tu soustředěnost a pozornost.
Na normální zkoušky používám občas kafe-jen když už je krize a vůli

arrow
profile_image
staninka_ts
od 13. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Já užívala Ginko, Guaranu apod. Spolužák - farmaceut mi potvrdil, že jako podpůrný prostředek pomáhají (i když výsledek nemusíš subjektivně ani poznat). Problém ale je, že většinu z nich musíš brát třeba 3 měsíce před učením, nárazovky rozhodně nepomáhají. Já jsem kafová, čokoládová, ale dost se mi osvědčil zelený čaj - cca 2 litry denně, nejlíp kvalitní sypaný a někdy i silnější Hodně štěstí

Ahojky.Jaké máte nejlepší zkušenosti či co si myslíte o takových doplňcích.Učím se na maturitu a potřebovala bych nějakej ten "doping" Něco po čem pojedu jak baterky Durasel.Vůbec mi nic nejde zapamatovat.Učím se jak trubka abych to hned po pár dnech zapoměla.Slyšela jsem o Lecithinu apod.

Ja beriem gingko s lecitínom (ale beriem to dlhodobo a nie ráno pred skúškou a k tomu popíjam čaj maté alebo zelený či kávu. Občas k tomu pridám aj guaranu (mala som dokonca kávu priamo s guaranou), ale hlavne nič sa nemá preháňať a netreba očakávať zázraky bez námahy.

arrow
profile_image
alena73
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Pytrio: Je to jednoduché 5 procent přírody a 95 chemie

jsi strašně vtipný fakt se mi to líbilo.

Holky a už jste zkusili Masaříkovu metodu dýchat kyslík?

Souhlasím s tím ginkem a guaranou, ted je to pohromade ve výrobku brainstart, koupila jsem si jej v září a pravidelně užívám. Opravdu doporučuju, dokážu se déle soustředit a nejsem tak unavená jak jsem bývala dřív.

dmae...vyzkoušela jsem toho mraky, a jediné toto vždy před zkouškovym znovu kupuju
http://www.lekarna.cz/dmae-brain-pharma-tbl-50x351 mg/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené