Zdravím Vás,napíšu Vám opravdu unikátní případ, co se může stát asi opravdu jen mně. Představte si, že jsem dnes v 9ráno měla jet na svou dovolenou snů do Thajska, Krabi. Jdu k odbavování na Ruzyni a tam mi paní na check-inu říká, jestli mám víza. Víza jsem neměla, protože jsem se dočetla, že je uplně v pohodě můžu zařídit tam, v Bangkoku. Jenže mi pani řekla, že když letím na 16dní,tak si je musím zařídit tady, že tam to jde jen,když je to na 15dní. No zkrátka a dobře nás nevzali !! A já jsem místo ve vzduchu ted doma..kvůli jednomu jedinému dnu navíc...celkem nás to stálo 60.000,- protože jsme měli už zabookovaný i hotel, všecko. Přítel se na místě málem zhroutil, vzteky chudák prokecl, že mě tam chtěl požádat o ruku a jak to měl hezky připravený...no nejsme my dva případi největší?Nevíte, jestli je to takhle v pořádku, že kvuli jedinému dnu vás opravdu prostě odmítnou přepravit?

arrow
profile_image
zelenazaba
od 29. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teda to tě opravdu lituju, to je opravdu smůla. Bohužel, sice je to jeden den, ale tam se to dost striktně dodržuje Příště to chce načíst si informace před odletem, o vízech píšou skoro všude...

Ježiš to je děsný, zrovna jsou i víza zdarma, naši tam teď byli, no to je děsný!!!

arrow
profile_image
Terri
od 9. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je tedy opravdu hrozný!
Tady jsou přesné informace k režimu vstupu a opravdu je nutné tu 15-ti denní lhůtu dodržet, viz URL

arrow
profile_image
Jahudka1
od 23. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohužel paní postupovala naprosto správně. Cestující je povinen si obstarat potřebné cestovní doklady pro vstup do země. Od 5.3. se za víza opět platí 700 Kč, jsou minimálně na měsíc. Pokud by na pasovce v Thajsku viděli, že máte zpáteční let až za 16 dní, nenechali by vás vstoupit do země a poslali prvním letadlem zpátky do ČR.

Diky za informace.Achjo, můžu vám říct, že jsem tou cestou žila snad pul roku se těšila jak malá... Tak máme smůlu, budem to ted dva dny rozdejchávat a v pondělí pěkně zase do práce...

Jojo, já jsem dala na rady zkušench a takhle to dopadlo. Nejhorší je, že mnoho lidí tam jezdí na víc jak 15dní a na letišti jen mávnou rukou, když tam jedeš o pár dní dýl a jen ti řeknou ty ty ty, at se to příště nestane... jen u nás na check inu byla náká přepečlivělá slečna, která se nám ještě smála do obličeje a letenky nám demonstrativne roztrhala...máš pravdu, za dva dny se to vydejchat nedá, furt na to myslíme a říkáme si, co by jsme asi ted dělali tam, no nic moc no.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené