arrow
profile_image
stassi
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eve
taky si to nechávám posílat z USA,zrovna čekám na balíček,škoda že jsem si neřekla i o ten aktivátor..vezmu ho v salonu a příště už poletí .

Já jsem vyzkoušela stránky lookfantastic, které jste doporučovaly a dodávka do 4 dnů je víc než sympatická - méně už je milá cena za dobírku 250,-Kč... Jinak, ale musím poděkovat za tip na "lanýžovou" řady od Alterny. Chci se zeptat, zdy máte některá zkušenost se šamponem LIFE Scalp Therapy Shampoo od Alterny na citlivou vlasovou pokožku z řady Life. Zkoušela jsem totiž podobný šampon od Kérastase a nezabral mi...

arrow
profile_image
kate
od 26. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych chtěla vyzkoušet Alternu řadu Life nebo Luxury, ale jsem už docela nedůvěřivá, protože mám velice jemné vlásky a po Kerastase mi plihnou, Redken nic moc a taky se docela bojím, že vyhodím penízky zase za další a efekt žádný. Můžete porovnat kdo má zkušenost (alespoň částečně) Kerastase a Alternu? Někdo tady psal, že po řadě Life elektrizují vlásky?

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

kate
Můžete porovnat kdo má zkušenost (alespoň částečně) Kerastase a Alternu? Někdo tady psal, že po řadě Life elektrizují vlásky?
Mám odzkoušeno...Kerastase,Redken,Alterna...a Alterna vítězí...po šamponu Life mi nikdy vlasy neelektrizoveli...řada Luxury je taky výborná...mě Alterna vyhovuje nejvíc...ty peníze za to prostě dam

aaach jo...tak už mám taky objednanou řadu Ten a Luxury...tak jsem na to zvědavá...sem radši nechodit, protože to každý chválí a já pak podlehnu...přítel mě zabije...(smajlík...ještě ho nemůžu vložit)

zuzka
Jen si zvolila ty horší řady ,které ne každému sednou.U řady TEN a Luxury ,Life máš takřka jistotu,že vlásky budeš mít nádherný.řada caviar sedne pár lidem a řada Hemp je ta nejlevnější..S TEN a Luxury budeš nadšená!Změna je opravdu znatelná.

zuzka
Jo ,taky to pořát říkam,že pokud už tohle nezabere,jdu do drogerky,ale vždy se necham zlákat a tentokrát s Alternou jsem opravdu ráda.Jinak stim mícháním.Zrovna jsem zkoušela kombinaci šampon Life -abych měla od kořínků objem a na konce kondicioner TEN,abych mělla konce vyživené a rovné,ale vlasy jsem neměla moc hezké,takže už nemícham,mnohem lepší je střídat .

arrow
Neprodává v Bazaru

zuzka
Každopádně Alterna je poslední značka, kterou chci zkusit. Pokud nezabere na vlasy ani ta, tak se vracím ke Glisskuru
tak a jdu si plevelit vlastní forum Zuzi, kolikrát už jsem to slyšela??

arrow
profile_image
kate
od 26. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zuzka: tak jak tak čtu, tak jsme zase obě v pasti. Taky jsem si v poslední době všimla (a to jsem nikdy na lupy netrpěla), že po Kerastase se mi objevují, což je docela šok .Takže koupíš Alternu? Já ještě stále odolávám (protože zatím dobírám šampon), ale asi taky podlehnu .

zuzka
Ano přesně tak a od TEN mam i masku.Já i po Life řadě krásně vlasy rozčešu a to třeba po Redkenu to jde stuha.

arrow
profile_image
kate
od 26. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zuzka: tak pak určitě písni, jak to dopadlo
Gedzitka: co ty a šampon ten?

arrow
Neprodává v Bazaru

zuzka
Na co ty máš zálusk?Taky na Life,nebo Luxury,že jo?Nebo zůstáváš věrná Kerastase?Já Ti po ní mám lupy jak kola od vozu a vlasy nerozčesatelné
Já mám zálusk na všechno, když to tu tak čtu Ale zatím toho mám doma hafo, hlavně Kerastase a rozčesat mi jdou.. Až dopotřebuju, tak už tu snad budou tvoje zkušenosti a pak uvidím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já už taky nad Alternou špekuluji.. Luxury a Life. Akorát si říkám, jestli to není jak s krémy na obličej, že ta pleť si zvykne a pak chce lepší a lepší, aby byly zase vidět účinky. Dřív jsem si umývala vlasy kosmetikou z drogerky, pak přešla na Loreal, pak Redken a Kerastase a když se vrátím k Lorealu, tak vlasy jsou hrozné.. ve srovnání s Kerastase. Ale kam jít po Alterně, to už fakt nevím.... I když, vy zase někde něco objevíte...

arrow
profile_image
Poly
od 27. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny,minimálně měsíc už doma mám White Truffle Luxury Conditioner a Scalp Therapy Shampoo a jsem z toho trochu na rozpacích...Buď si ty dva výrobky vzájemně nesednou(vlasy mám po tom drsnější,bez lesku),nebo nesednu já jim Myslíte,že by k tomu šamponku seděl lépe nějaký kondicionér z řady Life?

Poly
Jak už jsem o pár řádek nahoru psala.Podle mého u Alterny se řady míchat nemají.Když dám ceou řadu,vlásky jsou nádherný,ale jak mícham ,tak jsou vlasy šílený.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené