Ahojte, čo myslíte, aká je najlepšia gramáž 1 pramienku na nadpojenie? Je lepší tenší 0,5 gramový pramienok, alebo hustejší 1 gramový, či niečo medzi tým? Resp. aká je najčastejšia hustota pramienku, ktorým si predlžujete vlásky?

Ahoj, rozhodně čím víc tím líp, takže 1g, když je to méně, tak jsou pramínky hrozně tenké..

U prodlužování vlasů čím více,tím lépe!! Jde hlavně o svůj typ vlasů a hustotu ,a taky záleží na metodě vlasů!! Někdo může mít pár silných pramenů ale někdo zase více slabších atd!!

arrow
profile_image
Simone
od 31. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

záleží jakou má vlasový pramínek délku.Něco jiné je mít 1 gram u 30cm pramene a 1gram u 60cm pramínku.

Nejlepší jsou, myslím si, plus mínus gramové pramínky u délky 40-50 cm. U třicítek míň, u šedesátek třeba 1,2 gramu. U evrop se to ještě jakž takž dodržuje, ale vlasy evropského typu se sem dováží strašně šizené. Sice na první pohled levné, ale ve skutečnosti pak má 100 pramínků vlasů evropského typu gramáž třeba jen jako 40 pramínků evropských vlasů.

Cituji Milijana: vlasy evropského typu se sem dováží strašně šizené. Sice na první pohled levné, ale ve skutečnosti pak má 100 pramínků vlasů evropského typu gramáž třeba jen jako 40 pramínků evropských vlasů.

To můžu potvrdit, na vlasech evropského typu je strašně velký ten keratinový nehtík (stejně je potřeba ho víc než půlku odstřihnout) a sám ten velký keratinový nehtík váží 0,2-0,3 gramu! A to ještě má obvykle pramínek asijských vlasů (evropského typu) i s tím nehtíkem 0,5 gramu. Vlasy stojí třeba tisícovku, dvě, ale jsou za prvé hnusné a za druhé je jich ve finále strašně málo. Vemte si, že i kdyby byly pramínky půlgramové, bylo by to jako 50 pramínků, a když tam jsou ty velké keratiny, je pak "100 pramínků" asijských vlasů jako třeba 30-40 pramínků poctivých evropských vlasů. A nikdy jsem se nesetkala s tím, že by se třeba středoevropské vlasy šidily!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené