arrow
profile_image
Destiny-Hope
od 19. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj potřebuju poradit. Používám šampon na mastící se vlasy (po jiných jsou masté hned druhý den). Docela my trvalo než jsem přišla na to, že potřebuju právě tenhle šampon a když jsem ho začala používat čekala jsem že si vlasy budu moct mýt tak po 3 dnech. Teď si je musím mýt každy druhý den protože po třetím už vypadají jako kdyby byli mastné přitom jsou ale na dotek jako po umytí (hebké a čisté). Masté jsou na dotek až k večer. Tak nevím co s tím. Chtěla bych si ale vlasy mýt po těch 3 dnech protože si je nechci tak moc ničit. Předem díky

Někdy tak působí, když mají slečny odrůstající blond melír na tmavých vlasech. Ale pokud tak nepůsobí pořád tak nevím

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Destiny-Hope: Chtěla bych si ale vlasy mýt po těch 3 dnech protože si je nechci tak moc ničit.

A jak jsi přišla na to, že to ničí vlasy? Vlasy si myji obden celý život a mám je pořád stejně krásné Přeci nebudu chodit s mastnou hlavou.
A to používáš pořád jeden a ten samý šampon? Je dobré to trochu střídat. Nebo třetí den použít suchý šampon.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mroskvicka: Mytím se ničí vlasy? To je nějaká novinka

Opravdu je ideálka,aby se vlasy myly tak 2x týdně protože časté mytí zbytečně zatěžuje vlasy-kořínky jsou mastné takže těm to časté mytí nevadí,ke konečkům se ale mastnota nedostane nikdy takže se neustále vysušují aniž by se znova zamastily. Snad to píšu srozumitelně Každopádně to není přímo ničení vlasů,jenom holky,co je mají hodně dlouhé tak časté mytí jim ty vlasy opravdu může zničit-začnou se jim suchostí lámat

A vlasy myj jednou za ty tři dny a třetí den dej culík,drdol nebo suchý šampon Já to takhle řeším 5 a 6 den-myji jednou týdně

Já si myju vlasy co 2 den už hodně dlouhou dobu, řekla bych že je to optimalní.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Caisy: Opravdu je ideálka,aby se vlasy myly tak 2x týdně

No tak já bych se opravdu neřídila nějakými obecnými poučkami, co kdo píše na netu, ale čistě jen potřebou svých vlasů. Každým vlasům vyhovuje něco jiného a mytí obden opravdu není nic hrozného

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherish:
Jasné,chápu že někdo si potřebuje mýt vlasy často- sama vzpomínám na pubertu kdy jsem myla každý den. Jen si myslím,že některé slečny i když mají vlasy třeba dobré tak je jdou ihned umýt a zbytečně si tím "ničí" konečky

arrow
profile_image
Destiny-Hope
od 19. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak tady někteří píšete že si nemylsíte že mytí ničí vlasy tak já špatně vyjádřila já vim že se neničí ale taky to neni nijak extrémně zdravý si je mýt třeba každý den ... tak teda děkuju za názory

Reaguji na Caisy: tak konečky se preče ani nemyjí, ne? nebo aspoň já si myji jen kořinky, konečky se spláchnout při smývání a úplně jim to na očistu stačí..

spíš než samotné šamponování ničí vlasy tepelné úpravy, bez kterých já se třeba neobejdu, takže mytí vlasů každý den bohužel znamená i velké poškozování.. taky se mi hodně mastí, vydrží max ty dva dny, ale i ten druhý den je už takový na houby..

no vypozorovala jsem, že se mi vlasy mastí míň, když je přelakuju - to jsou i druhý den ok.. případně na ty přední partie používám suchý šampon, o jeden den to mytí oddálí.. culík nebo drdol obvykle moc nepomůže, protože je právě vidět po stranách, jak jsou vlasy zmaštěné..

Cituji Destiny-Hope: vypadají jako kdyby byli mastné

Myslíš tím vlasy,které se slepují do pramínků? Podle mne je to z toho,že přípravky,které používáš Ti nesedí. Šampon na mastné vlasy je asi hodně výživný,kup si nějaký lehčí.Koukej po šampónech co jsou určené na časté použití nebo šampóny co mají napsáno ,že jsou jemné.Já vůbec drogérkové šampony nekupuji,chodím pro ně do lékárny.

arrow
Neprodává v Bazaru

Čím častěji se myje, tím se postupně rychleji zmastěj. To je celkem známé, ale velmi záleží na struktuře vlasů. Obden to je podle mě ještě relativně normálka, ale nepochopím každodenní mytí (to pouze u těch, které mají vlas opravdu problematické, což ovšem tvrí všechny, přičemž je tomu tak maximálně u poloviny)
Jinak na tohle může pomoct henna. Dost lidem se díky ní mastí vlasy o dost méně

arrow
profile_image
.anavi.
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hodně pomáhá březovej šampon,po něm si myju vlasy 4 -5 den(vlasy mám dlouhé do půl zad),dřív jsem jinak taky musela mít od den.Chce to vydržet si nemýt tak často vlasy protože čím častěji se umývají tím se více mastí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji urgona: Čím častěji se myje, tím se postupně rychleji zmastěj. To je celkem známé, ale velmi záleží na struktuře vlasů.

Cituji Caisy: Opravdu je ideálka,aby se vlasy myly tak 2x týdně protože časté mytí zbytečně zatěžuje vlasy-kořínky jsou mastné takže těm to časté mytí nevadí,ke konečkům se ale mastnota nedostane nikdy takže se neustále vysušují aniž by se znova zamastily

No,kdybych si měla vlasy mýt 2x týdně,tak mě z nich kape olej.Myji si vlasy dá se říct denně a po doporučení dermatoložky,ta mě toto vyvracela,vlasy neničíme mytím,ale následnou úpravou.Já si myslím,že vlasy si máme mýt dle potřeby.Mě se dříve mastily hodně,teď ani ne,ale prostě chci si vlasy mýt často,je mě to tak příjemný,já bych řekla,že se často mastí i proto,že člověk má špatně vybrané šampony atd..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na SOLU: Kdybys citovala všechno, tak pochopíš, že jsem psala o tom, že záleží i na struktuře vlasů, což znamená, že je to individuální. A i doktoři se leckdy v názorech liší, tak jako jiní lidi.
Jinak to nikomu nevyvracím, mě to život nekomplikuje (a když ano, tak henuju)

arrow
profile_image
Nickholka mojeid
od 5. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Destiny-Hope: Teď si je musím mýt každy druhý den protože po třetím už vypadají jako kdyby byli mastné přitom jsou ale na dotek jako po umytí (hebké a čisté).

Neobsahuje ten šampon silikony?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené