Cituji Dominikka: Je to dost smutný a lidi jsou hloupí a nepoučitelní....Neustále nadávaj na vládu a jak se maj špatně a pak stejně volí ty profláklé kandidáty.

Respektuj volbu druhých.
A nenapado tě, že je třeba volí lidí, co se mají dobře? Co si nestěžují? To je teda mů případ..
Jasně, že se najdou exzoti, co jdou s davem nebo dají na média atd.
Já například nejsem proti EU, školenému ani restitucím..A KS se pak k amnestii vyjádřil negativně. Zvyšování daní není zrovna geniální, lidé začnou šetřit a vyberou peněz ještě míň..
Jinak teda nechápu, proč se hned kažýmu nadává, jak je pitomej. Ať si tam hodí co chce, je to jeho věc.

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ty jooo,já se nestačím divit,kolik je tu mezi náma politoložek

K průzkumu: Mám vystudovanou VŠ /konkrétně obor Sociální Politika.

Volila jsem Karla a budu volit Karla i v druhém kole, ale jinak:

Cituji Efca: Respektuj volbu druhých.

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ilasa: No a co? To se máme posrat?

Jo ty se třeba po*er, o pár stránek dál se tu určitý průzkum řešil.

Cituji ilasa: To tady můžou diskutovat pouze vystudovaní politologové?

To nikdo neřek,ale vadí mi ,jak tady do sebe jen většina lidí šije..
takže to bylo jen takové popíchnutí

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Slečna se do mě pustí a za minutu svůj příspěvek vymaže... Super teď to vypadá,že si tu píšu sama se sebou

Cituji myself: to bylo jen takové popíchnutí

Tak si píchej radši někde jinde

Reaguji na myself:

To jsem bohužel nesmazala já, asi cenzura

arrow
profile_image
Jana x
od 31. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Brokolička: Jsou tam prakticky ti samí lidé jako před 89. Věkový průměr je u této strany nejvyšší. (doufejme tedy, že brzo vymře)
Jako příklad toho, že jsou to ty samý kreatury jako před revolucí budiž fakt, že vedení KSČM poslalo kondolenci a projevilo nesmírnou lítost nad smrtí soudruha a "blahodárce" Kim Čong iLa. Tímto projevem dali prakticky najevo svůj názor a postoj k lidským právům a svobodám,

No já tedy předpokládám a také doufám, že KSČM nevymře, jelikož nevím, kdo by jinak hájil zájmy obyčejných, pracujících lidí a také střední a nižší třídy. Od ČSSD toto bohužel asi čekat nemůžeme. Málokdo si třeba uvědomuje, že KSČM je jediná strana, která v krajském zastupitelstvu bojuje proti zvýšení DPH na hromadnou dopravu. Ale to je jen takový detail.

arrow
profile_image
Jana x
od 31. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji misutka25: I kdyby se omlouvali 10x do roka, jsou lidi, kterým by to nestačilo.
Taky nesouhlasím s tím, co se dělo před ´89, ale je totální kravina v dnešní době pořád vytahovat co se dělo a strašit s tím lidi. Komunisté se za to co se dělo před ´89 omluvili, potom si někteří založili nové strany, jiný dostali hezká teplá místečka a jede se dál. Dnešní KSČM už jsou úplně jiní lidé. Jednou se třeba bude dnešní a polistopadová vláda omlouvat za to, jak rozprodali tuto republiku Třeba vyhraje Karel a konečně se mu podaří prolomit Benešovy dekrety. Potom se nebude jen rozdávat majetek církvi, ale i Němcům a co tady zbyde? Už tak tady nic není

Naprosto souhlasím. Viz můj předchozí příspěvek.

Cituji Jana x: No já tedy předpokládám a také doufám, že KSČM nevymře, jelikož nevím, kdo by jinak hájil zájmy obyčejných, pracujících lidí a také střední a nižší třídy.

Myslím, že dokud tady bude takovej ******, tak komunistům vymření nehrozí Pokud bude Karel prezident, tak komunisti zase posílí. Karel si na lidi vzpomene jen když je potřebuje u voleb. On zase udělá pár opiček a lidi si z něj cvrknou do kalhot. Jim tady ke spokojenosti stačí málo Už teď je hvězda, že zachrčel hymnu
Jinak si nedovedu představit, proč by ty ovce dobrovolně volili někoho, kdo schvaluje církevní restituce, jako jediný kandidát je proti zavedení zákonu o prokázání majetku a zveřejňování mezinár. smluv (asi ví proč ), je pro zavedení Eura, školné, schvaluje Mašíny, amnestii, je proti zrušení poplatku u lékaře a jako jedna ruka s kámošem Kalouskem je spoluzodpovědnej za veškerej ten ******, co tady teď je. A Kalousek už se těší, jak bude mít konečně úplně volné pole působnosti
Kdyby si to aspoň vyžrali jen ti, co ty při volbách volej, ale bohužel to odnesou všichni

arrow
profile_image
gabus
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji misutka25: Zrovna dneska ve zprávách bylo, jak ve věznicích vede Schwarzenberg To budou asi ti vzdělanější inteligenti

Hm a kde ve zprávách na Nově, ne? To víš vězni se mají dobře, tak nepotřebují volit Zemana. Stačí se podívat na výsledky okrsků, tam je to hezky vidět. Kde je bída Morava.. Ústecko atp... tak volí Zemana prostě ty co nepracují jsou na dávkách.

A to, že byl průzkum, že Zemana volí lidé s nižším vzděláním jen ZŠ(nebo vyučen) tak to je holý fakt.

arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Efca: Respektuj volbu druhých.
A nenapado tě, že je třeba volí lidí, co se mají dobře? Co si nestěžují?

samozřejmě, já se taky mám dobře, ale opravdu nevidim důvod proč volit Zemana nebo Schwarzenberga, co je na nich tak úžasnýho. Myslim že převažujou spíš zápory než klady.

Cituji Dominikka: já se taky mám dobře, ale opravdu nevidim důvod proč volit Zemana nebo Schwarzenberga, co je na nich tak úžasnýho.

V prvním kole jsem nevolila ani Zemana, ani Karla, ale teď holt půjdu podpořit Zemana, protože mi je Schwarzenberg z TOP09 totálně proti srsti. Stačí co předvádí ta jeho strana

arrow
profile_image
Tarazed
od 29. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Efca: A nenapado tě, že je třeba volí lidí, co se mají dobře? Co si nestěžují? To je teda mů případ..Jasně, že se najdou exzoti, co jdou s davem nebo dají na média atd.Já například nejsem proti EU, školenému ani restitucím..

Takže když ty se máš dobře (a pravděpodobně sis i vystudovala zadarmiko), tak to znamená, že můžeme zavést školné, aby to v dnešní nelehké době měli mladí lidé ještě těžší, ano ?

Já volím Karla, protože je to lidský člověk, má velké remoné ve světě a v pozici ministra zahraničí ukázal, že by se na tuto funkci hodil. Ale tu jeho TOPku bych do Parmanetnu nevolil ani omylem. Třeba na školné bude mít v pozici prezidenta pramalý vliv, stejně jako ho měl narcis Klaus označující studenty za parazity.

Cituji gabus: Stačí se podívat na výsledky okrsků, tam je to hezky vidět. Kde je bída Morava.. Ústecko atp... tak volí Zemana prostě ty co nepracují jsou na dávkách.

Tak třeba v Plzeňském nebo Jihočeském kraji zvítězil KS před Zemanem pouze o pár desetin procent, jak je to možné? Tvůj pohled na svět je značně omezený

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tarazed: Leckde je to fakt zvláštní a příjmy nerozhodují

U nás zas vyhrál Zeman, přestože je tu nezaměstnanost nějaký 4%, práci kdo chce má a fabrika škoda-auto platí nadstandartně dobře, i běžný dělník má víc než je průměrná mzda, všude fůra nových domků, samo auto za pár kaček.
Nejspíš to bude tím, že jejich kolektivní smlouva má výhod víc než celý soc. režim - což si ale neumědomují...kupodivu stejně to dopadlo v dalším obdobném okrese Mladá Boleslav a Jičín...nechápu.

arrow
profile_image
gabus
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tarazed: aby to v dnešní nelehké době měli mladí lidé ještě těžší, ano ?

Chtělo by taky o tom něco víc vědět. Pro potencionální studenty, kteří si nemohou dovolit platit školné by sloužila úleva. A zde se nemluvilo o xx tisících za semestr. Když se bude platit školné, kvalita vzdělání se posune o xxx úrovní a mnoho studentů kteří využívají studentské úlevy třeba první semestr na VŠ si rozmyslí zdali se jim to vyplatí..dále nepokračovat v studiu. Nebo Slováci, kteří tady studují zadarmo to by bylo peněz do školství.

Cituji Tarazed: Tak třeba v Plzeňském nebo Jihočeském kraji zvítězil KS před Zemanem pouze o pár desetin procent, jak je to možné? Tvůj pohled na svět je značně omezený

úplně jednoduše starý lidi také volí Zemana a samozřejmě i v Plzeňském kraji jsou nezaměstnaní atp. A nevím z čeho usuzuješ, že můj pohled na svět je omezený. Za prvé se tady nebavíme o politice celosvětové. A za druhé že jsem pro EU, školné na VŠ, jsem proti zrušení poplatků v nemocnicích, tak to je můj názor já ho nikomu nevnucuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené