arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím kočky,
potřebuji radu od Těch kdo má zkušenosti s pordlouženými řasy.Chystám se na ně poprvé,ale na cca 3 týdny až na měsíc pojedu do ciziny.Tak jestli má cenu so je dávat před odjezdem.Popravdě by mi to ušetřilo,kdybych se tam nemusela líčit,ale na druhou stranu mám strach,že po 3 týdnech budu vypadat hůř než kdybych měla své řasy)
Tak se chci zeptat,jak dlouho Vám vydrží optimálně krásné před dalším doplněním?
Často potkávám slečny,které mají řasy,ale vypadají,že sakra už potřebují doplnit
Většinou píšou,že prodlužko vydrží 3 týdny,ale jak ty řasy vypadají ten 3.týden?.-)
Takže pište,poradte a klidně i foto jsem přihodte,jak Vaše řasy vypadají v průběhu
Díky

Já mám řasy něco přes cca 2 roky a chodím pravidelně na prodloužení co 3 týdny.. Je pravda, že teď mi vydrží už méně ( nejspíš je to i tím, že jsou mé vlastní řasy už oslabené) ale pokud jdeš na první prodlužko tak by ti měly vydržet po celou dobu pobytu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ronie: Ono hodně záleží na koho natrefíš,kdo ti je bude dělat a s čím.Sestra chodila na řasy dva roky,spokojená.Ty tři týdny ji vydržely,sice už trošku vypelichané,ale ještě se to dalo.Pak slečna vážně onemocněla a sestra si musela najít někoho jiného.Bohužel asi má špatné lepidlo a sestra do týdne byla skoro bez řas,reklamovala to a zas.Tak na to po dvou rokách kašle a nechá řasy odpočinout.Určitě běž k někomu,od koho jsi viděla a slyšela že je dobrá a vydrží to.

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Melismeg:
Díky moc.A ještě se zeptám pečuješ o ně nějak speciálně?

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79:
Jo jo,koukala jsem na různé recenze a fotky,tak vybranou paní mám,snad to dopadne dobře

Cituji Ronie: .A ještě se zeptám pečuješ o ně nějak speciálně?

Speciálně ne, pouze každý den pročešu speciálním kartáčkem, který bys měla při první aplikaci dostat zdarma

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Melismeg:
Dobře ještě jednou díky

Souhlasím, že dobrý výběr je EXTRÉMNĚ DŮLEŽITÝ. Když jsem šla na řasy poprvé v životě, bylo to v kadeřnictví do kterého jsem chodila a byla spokojená - nově rozjížděli také kosmetiku a právě tady ty řasy. Řasy byly nádherné, vydržely cca tak ty 3-4 týdny. Jenže po této době mi začaly nejen padat řasy "umělé", ale začaly padat i s celou vlastní řasou.... za 3 dny jsem na očích neměla skoro žádnou řasu, nekecám. Neuvěřitelné, jak člověk bez řas najednou strašně zoškliví... vypadá jak nemocný. No prostě děs, trvalo další 3 - 4 týdny než jsem začala vypadat zase k světu.

Po roce jsem se odvážila jít na řasy zase, ovšem již k ověřenému zdroji. SIce jsem platila jednou tolik, ale za to to stojí. Tam jsem chodila snad rok a nechodím již jen kvůli finančním důvodům. Spokojenost na max.

Nejen že ti nezkušená, nebo příliš "škudlící" řasařka může levným nekvalitním lepidlem zničit řasy, ale také ti je může slepit, což vypadá příšerně.

Takže na závěr snad jen zopakovat - vybírejte dobře, děvčata.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ronie: také musím potvrdit, že hlavně záleží na výběru ke komu budeš chodit, najdi si někoho ověřeného Já mám teď dvouměsíční pauzu, měla by se dělat cca po roce, já si ji udělala už po 10 měsících a mám stále svoje řasy, žádné ulámané krátké štětiny, jen jsou o něco kratší. Když jsem chodila na řasy, tak jen jednou za 4 týdny a vydržely mi, ale neměla jsem extrémně dlouhé, spíš takové přirozené a ne moc silné, mám svoje řasy slabší a proto musí být ta co ti to dělá rozumná a nenalepit ti na to dvoucentimetrové silné umělé, pak to nevydrží. Nyní to je skoro sedm týdnů co jsem byla naposledy a stále tam mám zbytky umělých řas a nedala jsem to úplně dolů, dá se to ještě nosit, až jich tam budu mít ještě méně tak to sundám něčím mastným úplně. začala jsem používat přípravek na podporu růstu řas, abych je na další prodlužování posílila. Když si je necháš udělat poprvé těsně před odjezdem do ciziny, tak bych se bála jedině toho, že to nebudeš mít vyzkoušené a mohla by tě potkat alergická reakce na lepidlo, i to se může bohužel stát a oči mohou hodně otéct a v cizině by to mohlo být hodně nepříjemné to řešit

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Díky moc.Tak když Vás tu mám,není tu některá z Brna,která už má ověřenou paní.Sice jsem už vybrala,ale i tak uvítám tipy

přidávám se k radě o dobrém výběru... nosila jsem řasy před pár lety a byla jsem ohromně spokojená s prací své kosmetičky. Někdy řasy vydržely déle, někdy méně, záleželo, jak moc jsem je namáhala, nebo jak jsem byla ve stresu (mimochodem - správně udělané řasy vypadávají VŽDYCKY s těmi vlastními ve chvíli, kdy dochází k výměně). Bohužel tato kosmetička pak byla už nad moje finanční možnosti, takže jsem obešla několik levnějších a teda hrůza. Řasy padaly samotné, oči svěděli, měla jsem těžká víčka, řasy slepené... no žádná sláva. a to tak bylo u třech. Tak jsem se na to radši vykašlala a teď když chci zhrančivý pohled, nalepím si umělé
Jo a ještě upozornění - docela dost holek mělo pak alergickou reakci. Někdo po měsíci, někdo po půl roce... vypadaly jim všechny řasy. Docela hrůza. Mě se to teda naštěstí nestalo, řasy byly po sundání lehce oslabené, ale pořídila jsem si tu regenerační lorealku a po měsíci se to srovnalo

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám řasy týden a chvilku trvalo než mi došlo,že se k oku musím stále chovat jako by byla na řasách řasenka.To znamená nemnout si oči,opatrně umývat obličej včetně očí a opatrně odličovat linky nebo stíny.I přes tohle jsem ale zatím nadšená tak jsem zvědavá jak dlouho mi to nadšení vydrží,protože ty "smetáky" za trochu nepohodlí stojí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já být tebou jedu bez. Ono je to velmi individuální a než riskovat že budeš vypadat jako oškubaná mrkací panna je lepší věnovat tu minutku líčení. Já totiž chodila na doplňování co 2 týdny i dřív, rychle mi řasy rostou a vypadávají. Ostatně jako všechno (odrůsty na palici si barvím co 10 dní půl cenťáku i víc).

arrow
profile_image
cioccolata
od 2. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak už tady bylo psáno. Hodně záleží, na které prodloužené řasy jdeš, od které značky, ale hlavně, ke které stylistce! Sama mám prodloužené. Doporučuji Xtreme lashes jsou šetrné, od jiných lepidel jsem měla alergie. Plus mají bázi tzv. ochranu na prodloužené řasy právě během dovolené. Ale nevím, zda ta báze funguje. To jen reaguji na tvůj dotaz. Spíše ti doporučuji, pokud opravdu o to stojíš, jít na řasy pár dní před odjezdem (vyvarovat se možné alergické reakce), nevybírat stylistky přes slevomaty apod. Je možné, že by jsi opravdu mohla mít silnou alergickou reakci kvůli špatné aplikaci či čínskému lepidlu, a pak by ses na dovolené akorát trápila napuchlýma očima. Pokud pojedeš na 3 týdny, neměl by být jinak problém a ušetří ti to od líčení, jak si přeješ. Doplnění po 3-4 týdnech je u mě v pohodě, dá se to. Vyžaduj ale při první aplikaci plný set! Opět ale záleží na kvalitní řasařce. Hodně štěstí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Rebecca Dammavalam: ale začaly padat i s celou vlastní řasou

To padají vždy....

Mě řasy vydržely 2 týdny krásné, třetí týden už mi jich pár chybělo ale furt super...Většinou se chodí po těch 3, max 4. týdnech. Každopádně, i když jsem měla kvalitní řasařku i lepidlo, po půl roce jsem si nechala zase vlastní, hrozně mi je to oslabilo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené