arrow
profile_image
dannys
od 8. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte někdo zkušenosti s ošetřením obličeje přístrojem Accent - bipolární hlavicí? Po 3-4 ošetřeních by podle kožní lékařky mělo dojít k odstranění a vyhlazení vrásek, vypnutí pokožky, odstranění jizviček, pigmentových skvrn a červených žilek. Jde i neinvazivní metodu. Je mi divné, když je to takový zázrak, že jsem nenašla na netu žádné zkušenosti těch, kteří by ošetření podstoupili. Pouze informace a ilustrační záběry před a po ošetření, a ty vypadají dobře. Stejný přístoj, pouze s jinou hlavicí /unipolární/ se používá i k léčbě celulitidy a tvarování problematických partií na těle. Na toto ošetření jsem příliš kladné reference nenašla, ale to podstoupit nechci, potřebuji vylepšit obličej přesně tak, jak lékařka tvrdí, že tímto přístrojem bez problémů jde. Díky za Vaše zkušenosti a názory.

arrow
profile_image
chile
od 12. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem byla na jednom ošetření pleti teď v lednu. Výsledek prý je nejvíce vidět po týdnu. Pořád jsem se pozorovala v zrcadle a pořád nic. Až opravdu potom týdnu se mi zdálo, že mám pleť prozářenou a v jedné barvě, jako s make-upem. vrásky mi tedy nezmizely, ale sjednocení barvy bylo a určité omlazení také. Bohužel jsem nestihla v udávaném termínu 2-3 týdnů jít podruhé, tak to plánuji na příští rok. Známá byla po mě na redukci cellulitidy a tuku na stehnech a po prvním ošetření měla tři cm dolů. Je nadšená a jde znovu.

arrow
profile_image
dannys
od 8. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za zkušenost. Bohužel jsem zjistila, že tohle ošetření absolvovat nemůžu, protože mám korunku a ošetření se neprovádí, pokud je v ústech implantát. Kosmetička mi doporučila radiofrekvenci + mezoterapii, takže na podzim zkusím to. Jde o podobné ošetření a mělo by mít podobný efekt, tak uvidím.

arrow
profile_image
annela
od 7. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já jsem byla také na 1 ošetření obličeje za 3.000, ale nemělo to zdůrazňuji VŮBEC ŽÁDNÝ účinek. Sama paní doktorka to uznala, že prý na někoho to prostě žádný vliv nemá, že je to individuální záležitost. Ale peníze už vám nikdo nevrátí. A plastičtí chirurgové vám stejně poví, že tyto různé neinvazivní přístroje nemohou mít žádný účinek. Jó my ženský, kvůli honbě za krásou jsme schopné vyhodit zbytečně tolik peněz.

Ahoj co by jste mi doporučovali na vyhlazení vrásek v obličeji a povadlých víček? Už si připadám jak stařenka, když se tak na sebe podívám do zrcadla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené