arrow
profile_image
floter20
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
zajímalo by mě jaké zkušenosti máte s agenturou coolagent?
A také, na jaké pobyty nebo kurzy či něco podobného i nějaká brigáda, jste jeli na kratší dobu (týden, 14 dní, měsíc) - nemusí to být jen u coolagentu.
Bohužel nemůžu odjet aupairovat třeba na 3 měsíce, tak aspoň něco jiného, než by to někdy vyšlo.
Díky.

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pohyby.co.uk -tam o nich určitě najdeš nějaké reference.

Týden, 14 dní, měsíc je na brigádu moc krátká doba. Předpokládám že chceš jet do anglie, za měsíc si sotva vyřídíš National Insurance Number a bez něj se těžko najde práce. Na tak krátkou dobu se spíš vyplatí odjet na vlastní pěst, levné ubytování najdeš na pohybech i bez agentury a jazykových kurzů je na internetu habaděj.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já s něma byla jako au pair.
Vyřizování, jednání naprosto v pohodě, ale jakmile jsem byla v UK, tak jsem se musela spolehnout jen sama na sebe a na partnerskou agenturu. Chtěla jsem měnit rodinu, to trvalo asi 2 týdny (pohoda), ale šoupli mě k lidem, kde au pair předtím byla týden a nevydržela (já tam taky byla týden), v COOL mi řekli, že mám ještě počkat, ale já alergik na plísně jsem nemohla být v domě, kterej byl prolezlej plísní, nehledě na to, že mi nepovlíkli čistě ani postel (štítila jsem se toho). A tak jsem si našla rodinu sama a odjela jsem... Od tý doby když jedu, jedu na vlastní pěst

Myslím, že přes agenturu to ani pod 3 měsíce nejde. Sama jsem byla s COOLagentem jako aupair v UK, byla jsem spokojená, při zařizování všechno super. Ovšem nevím, jak by to vypadalo, kdyby se vyskytnul problém. Kamarádky, co byly od Student agency říkaly, jak jim z agentury někdo sám volal, jak se mají a jestli je vše v pořádku, to mě se nestalo. Jestli chceš jet na kratší dobu, najdi si rodinku nebo práci sama.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené