Reaguji na redmary:
Už mi to nedalo a musím reagovat. Proč tu pořád píšeš nesmysly (a spekulace)?
Tvé příspěvky jsou úplně mimo.

Cituji redmary: když si koupí špatně šitý křusny

Cituji redmary: Myslim, že ti malý nejsou, ale jsou blbě udělaný.

Zakladatelka jasně píše, že jí jsou boty malé.

Cituji Karina.M: tak jsem cítila že jsou malé.

Reaguji na Slivanka:

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Zakladatelka jasně píše, že jí jsou boty malé.

To si reaguj na co chceš. A ne zakladatelka píše, že v obchodě jí seděly a nejspíš z toho, že má podrápaný nohy teda usoudila, že jí budou malé přitom to tak bejt nemusí.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Slivanka: Evidentě její chyba, snad i malé dítě pozná, jestli bota tlačí už v obchodě

Sama píše, že v obchodě jí seděly

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na redmary: Do háje, redmary, tebe nikdy neodřely nové boty či co? Mě ano. Puchýř jsem holt zalepila a boty se časem rozchodily - myslím, že to je docela normální. A ne jít boty hned vracet, respektive měnit.

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechápu, proč se tolik pohoršujete nad tím, že slečna chce vyměnit jednou nošené boty. Vždyť stačí už jen to, kolik lidí si v obchodě vyzkouší určité boty - taky si je pak koupíte. Nebo když jdete na bowling a obujete si tam na sebe boty, které už propotilo nespočet lidí.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Do háje, redmary, tebe nikdy neodřely nové boty či co?

Mě dřou nohy všechny boty když je mám na holý noze hlavně balerýny proto nosim silonový ponožky, ale když mě začaly dřít tenisky z Deichmanna až do krve a ještě přez ponožku tak to už mi teda přišlo trochu moc.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Slečny si asi pletou pojmy vrácení (případně výměna) a reklamace Vrací se nenošené věci, jestli je obchod vezme je jen na jejich dobré vůli a tyto věci jdou potom zpět do prodeje. Reklamují se vadné kusy, tam už nehrozí, že by si je po vás někdo koupil.
Vracet nošené věci je hnus největšího kalibru, neumět si vybrat boty je o blbosti každého (i dobře šité boty nemusí každé noze sedět) a nakupovat v Deichmanovi a očekávat od těch jejich lepenin kvalitu je, slušně řečeno, velmi naivní

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ILChazz: Slečny si asi pletou pojmy vrácení (případně výměna) a reklamace Vrací se nenošené věci, jestli je obchod vezme je jen na jejich dobré vůli a tyto věci jdou potom zpět do prodeje. Reklamují se vadné kusy, tam už nehrozí, že by si je po vás někdo koupil.

Máš recht. Proto je chce vrátit nebo vyměnit, neb tuší, že s reklamací by neuspěla - myslím, že v letáčku mají napsané, že špatně zvolená velikost boty není důvodem k reklamaci
Doufám, že si nikdy nekoupím obnošené boty, jak to tady tak čtu. Brrr.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Hanulkaa: Já mám teda strupy z každých bot, mám prostě tak blbě vyříznutou patu a nikdy mě nenapadlo je jít vrátit, prostě jsem to přetrpěla..

Asi tak - já vím, že u určitého tyu bot prostě musím nejdříve oblepovat achilovku, protože ji mám asi nějak divně klenutou, ale vždycky se mi odře a udělá se mi tam bolák (a vždy jen na jedné noze). Takže holt přelepuju, přelepuju a po čase už je to ok....Nikdy by mě nenapadlo kvůli tomu boty vracet už jen proto, že mám nadměrnou velikost a sjem šťastná, když seženu boty dle svého gusta.......Boty jsem zatím reklamovala jen jednou a to tehdy, když při rpvním průchodu břečkou po sněhu se mi rozlepily nové kozačky a začalo do nich téct...

Cituji Lady Flame: Puchýř jsem holt zalepila a boty se časem rozchodily - myslím, že to je docela normální.

No určitě to vrátit nemůžeš. Reklamovat bys mohla, kdyby ta bota měla nějakou prokazatelnou vadu. Ale v tomto případě mi spíš příjde, že vadu má tak akorát tvoje chodidlo a špatný výběr boty. Nemyslím to špatně, ale já mám třeba taky "blbou" nohu a skoro každá bota mě odře, než jí rozchodím a prošlápnu. Tak to holt chvíli vydržím. Jinak jako nemyslím si, že zrovna ČESKÝ zákazník by si nechal něco někdy líbit. Mamka pracuje jako vedoucí v Galexu a je naprosto běžné, že lidé chodí reklamovat dva roky (těsně před koncem záruky) onošené boty, že prý jsou na rozpadnutí!! Aby si pak mohli koupit hnedka za vrácené peníze nové a takhle to dělají pravidelně

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Verunecka: Tak jako chodit v botech po městě nebo doma? Myslím si, že pro dalšího nákupčího to je to samé, ale Deuchmann doporučuje cedulky neodstřihávat a chodit v nich doma, aby se daly popřípadě vrátit a nebylo na nich znát, že už je někdo nosil

Cituji Lady Flame: Do háje, redmary, tebe nikdy neodřely nové boty či co? Mě ano. Puchýř jsem holt zalepila a boty se časem rozchodily - myslím, že to je docela normální. A ne jít boty hned vracet, respektive měnit.

Já už myslela, že tu jsem jediný exot..

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na redmary: mě by jen zajímalo, jak bys byla nadšená kdyby sis koupila boty ve kterých už někdo jeden den chodil.... předpokládám, že podle tvých příspěvků by ti to asi nevadilo?

arrow
Neprodává v Bazaru

Představa, že někomu bota odře nohu do krve a ten člověk ji pak vrátí zpátky do regálu, ve mně vyvolává dávivý reflex. Jasně, použít a vrátit, typický český člověk, který si z prodejen dělá bazar. Já se třeba nestačím v práci divit, když mi přijde zákazník vrátit sluchátka (pecky) do uší, že mu nesedí. Fuj! Já být prodavačem, nevezmu boty zpět ani omylem. Kdybychom se takto chovali všichni, Deichmann brzy krachne.

Pokud má někdo problém s obuví nebo s atypickou nohou, existují takové věci jako náplasti, roztahováky obuvi, opatěnky, ortopedické vložky. V extrémním případě obuv šitá na zakázku.

Reaguji na Karina.M: ježiš ty jsi prase už jenom že tě napadlo to napsat! Z takových lidí je mi na blití

Cituji Karina.M: Mám z té jedné chůze strupy na kotníku.

doufám že máš ty strupy do krve aby ten co si je koupí po tobě měl radost!

Cituji Karina.M: Normálního člověka by totiž ani nenapadlo jít něco nošeného nebo jinak používaného vracet do obchodu.

To si děláš legraci?!

TO SI SNAD TY DĚLÁŠ LEGRACI NE? Podle mě teda nejsi normální člověk a
Redmary taky ne prasata fakt

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené